Akop bije - Wrocław pije!

respect

UFC
Light Heavyweight
Nawiązując do rozmowy w HP odnośnie „Zlotu wrocławskiego” zakładam temat. Planowany dzień to 18.05.2019. Idziemy w miasto nachlać ryje i przy okazji obejrzeć galę międzygalaktycznej organizacji KSW.
Proszę o potwierdzenie przybycia i propozycje miejscówki.
 
Jako miejscówkę proponuję: http://chopperbar.pl/
Byłem tam kiedyś na ksw, dużo telewizorów mają, dużo miejsca i baaardzo dużo dobrego żarcia. Golonki, karkówki, żeberka itd. Alkohol nie należy u nich do najtańszych: piwo 0,5l - 11zł, lufa 40ml - 8zł.
Nie znam za bardzo innych lokali z telewizornią dlatego jestem otwarty na propozycje.
 
Jako miejscówkę proponuję: http://chopperbar.pl/
Byłem tam kiedyś na ksw, dużo telewizorów mają, dużo miejsca i baaardzo dużo dobrego żarcia. Golonki, karkówki, żeberka itd. Alkohol nie należy u nich do najtańszych: piwo 0,5l - 11zł, lufa 40ml - 8zł.
Nie znam za bardzo innych lokali z telewizornią dlatego jestem otwarty na propozycje.
Miejsce dobre bo każdy będzie miał jak wrócić do domu. Ja po pracy mogę wpaść na dwa piwka.

Do Logana można napisać. Może.sie skusi
 
W Chopperku byłem 100x, żarcie ok, piwo czeskie, porcje fest kurwne (lokal nastawiony na to, żeby skasować za jadło jak najwięcej, widzę że znów podrożało tam jadło:lol:, ale przynajmniej napierdolą na talerz srogo)
Szkoda, że tak bardzo na szybko, ale jest opcja że będę:baldwinwhiskey:
 
Miejsce dobre bo każdy będzie miał jak wrócić do domu. Ja po pracy mogę wpaść na dwa piwka.

Do Logana można napisać. Może.sie skusi
Taa, na pewno wyjdziesz po dwóch :pociesznymirek:
Logana poinformuje zaraz na fb.
Kurła i mówisz, że drogo? :wow:
Drogo jak na te miejscówki, w których spotykaliśmy się do tej pory. Tam piwo kosztowało 5-6zł.
11-12zl to standard na Rynku.
 
Taa, na pewno wyjdziesz po dwóch :pociesznymirek:
Logana poinformuje zaraz na fb.

Drogo jak na te miejscówki, w których spotykaliśmy się do tej pory. Tam piwo kosztowało 5-6zł.
11-12zl to standard na Rynku.
I tak każdy pił krafty po 12zł:boystop: Tytus za winklem pewnie Dom Perignon siorbał...
Dodam jeszcze, że w Chopperze jest spoko tatar. Wkurwia mnie tam tylko rozbieżność w wielkości porcji (mjenso!)
 
I tak każdy pił krafty po 12zł:boystop: Tytus za winklem pewnie Dom Perignon siorbał...
Dodam jeszcze, że w Chopperze jest spoko tatar. Wkurwia mnie tam tylko rozbieżność w wielkości porcji (mjenso!)
Nie wiem, ja wtedy piłem tylko wódę
:fjedzia:
A w chopperze wzięliśmy te wielkie płonące koryta i pamiętam, że spoko cenowo to wychodziło.

Logan odpada, nie ma go wtedy we Wrocławiu.
 
whisky.jpg


Od Wrocławia spodziewałem się czegoś więcej z whisky premium :korwinlaugh:
Ale przynajmniej wiedzą, ze jest cos takiego jak whisky i whiskey bo u mnie na jedno kopyto pisane :muttley:
 
Kurła szkoda. A jakbyś się baaardzo postarał?
Myslalem o tym intensywnie i kurła nie ma jak, niestety. W piątek wieczorem ląduje, na sobotę mam wiecej planów niz czasu, wrócę pewnie dopiero poznym wieczorem, a w niedzielę rano musze wygladac jak porządny Ojciec Chrzestny :siara:
 
Wszędzie są takie miejscówy nawet w tej waszej SUPER Warszawie i wcale to nie oznacza robaków w piwie i obszczanych kanap :lol:
Wrocław mi się z 2 rzeczami kojarzy po nocno/porannej wizycie przed lotem, brak kurwa ubera i najgorsza speluna w jakiej w życiu byłem, gdzie klami od kibla bałem się przez chusteczkę dotykac :D . . . a i w sumie pijalnia, która miała być 24h, a zamykali o 4.
 
Wrocław mi się z 2 rzeczami kojarzy po nocno/porannej wizycie przed lotem, brak kurwa ubera i najgorsza speluna w jakiej w życiu byłem, gdzie klami od kibla bałem się przez chusteczkę dotykac :D . . . a i w sumie pijalnia, która miała być 24h, a zamykali o 4.
1. Uber jest.
2. Trzeba było wybrać lepszą spelunę.
3. Trzeba było pić i płacić ;)
 
View attachment 16041

Od Wrocławia spodziewałem się czegoś więcej z whisky premium :korwinlaugh:
Ale przynajmniej wiedzą, ze jest cos takiego jak whisky i whiskey bo u mnie na jedno kopyto pisane :muttley:
Po pierwsze nie masz tam napisane nigdzie whisky premium.
Po drugie nikt nie powiedział, że to jest knajpa premium.

Ty się coś zapowiadałeś na maj we Wrocławiu. Dawaj za tydzień. To Cię mogę zabrać od razu do knajpy premium. Nawet na bilet powrotny Ci pożyczę :putinlaugh:
 
Back
Top