Akop bije - Wrocław pije!

giphy.gif
 
Generalnie na następny zlot bierzem ochraniacze (nie tylko na wątrobę) i piąstkówki. Mam wybity palec i jestem kurła cały w siniakach, a kobita myśli że wpierdol dostałem:DC:


Wszystkim dziękuję za wspólną i odpowiedzialną biesiadę, no i do następnego! ::snoopd::
 
Generalnie na następny zlot bierzem ochraniacze (nie tylko na wątrobę) i piąstkówki. Mam wybity palec i jestem kurła cały w siniakach, a kobita myśli że wpierdol dostałem:DC:


Wszystkim dziękuję za wspólną i odpowiedzialną biesiadę, no i do następnego! ::snoopd::
Mnie już wszystko napierdala a co dopiero jutro. Palec również wybity, stłuczone kolano, kark obolały i jakieś otarcie na szyi i kobita myślała, że to malinka i musiałem się tłumaczyć :beczka:

Super party kurwo! :lesnarhappy:
 
Jak tam u Was? Ja właśnie jem skrzydełka z KFC, które zostały po imprezie :tysonhappy:
Ja wczoraj wieczorem jeszcze wyszedłem do miasta na pizzunie... Parę piwek też się do ryja wylało i dzisiaj jednak wybrałem home office.
Przynajmniej klucze od auta się znalazły:beczka:

Teraz mi się tak przypomniało, że oglądając UFC ciągle była mowa o walce RDA z Lee i oczywiście, to jedyna walka, której nie obejrzałem na tej gali:lol:
 
Ja wczoraj wieczorem jeszcze wyszedłem do miasta na pizzunie... Parę piwek też się do ryja wylało i dzisiaj jednak wybrałem home office.
Przynajmniej klucze od auta się znalazły:beczka:

Teraz mi się tak przypomniało, że oglądając UFC ciągle była mowa o walce RDA z Lee i oczywiście, to jedyna walka, której nie obejrzałem na tej gali:lol:
U mnie wczoraj wjeżdżał Chińczyk na dowóz i tradycyjnie podwójny wonton na regenerację. Dalej mnie wszystko boli i chyba musze przyjebać trochę kodeiny
:putinlaugh:
Chyba, że @Mnichu ogarnie morfinę
:tellmemore:
 
U mnie wczoraj wjeżdżał Chińczyk na dowóz i tradycyjnie podwójny wonton na regenerację. Dalej mnie wszystko boli i chyba musze przyjebać trochę kodeiny
:putinlaugh:
Chyba, że @Mnichu ogarnie morfinę
:tellmemore:
Somsiada ten głupi ryj pewnie bardziej boli:lol:
Mi się nawet altacetem nie chce smarować, ale chyba jednak podjadę prześwietlić, bo bywało już tak, że ktoś się o moją pięść uderzył i mi rękę złamał:facepalm:
@Hefaner tak swoją drogą, widzę że już z dojebanym avatarem lata:DC:
 
Elo kurwiaki. Logan pyta czy coś organizujemy na KRS. Tzn czy wy organizujecie bo mnie nie ma na weekend wtedy. Jakby co to pamiętajcie o nim.
 
Elo kurwiaki. Logan pyta czy coś organizujemy na KRS. Tzn czy wy organizujecie bo mnie nie ma na weekend wtedy. Jakby co to pamiętajcie o nim.
No, trip do Amsterdamu na 30stke. Możliwe że bendo narkołyki nawet...
 
Elo kurwiaki. Logan pyta czy coś organizujemy na KRS. Tzn czy wy organizujecie bo mnie nie ma na weekend wtedy. Jakby co to pamiętajcie o nim.
Jest możliwe. Będę wiedział w przyszłym tygodniu. Odezwę się do Logana, jak mi się sytuacja wyklaruje.
 
Back
Top