Absurdy poprawności politycznej.

Banda lewackich ciot i serialik dla pedałów.

s.JPG
 

O kłamliwych statystykach wiadomo nie od wczoraj. Także o tym jak wyglądają te strefy w Niemczech. Oczywiście nasi eko idioci idą w zaparte. Bo o wuj chodzi? Chcą zlikwidować korki zabierając biedakom dostęp do aut?
Normalny pojazd przy odpowiednim serwisowaniu można używac lekko ponad pół bańki km. Zresztą większość importów z Niemiec ma tyle lub niewiele mniej. Może to lobby producentów sponsoruje wiecha i tym podobne kurwy?
 

Zaraz obejrzę, bo akurat mam czas.
Ja mam takie pytanie jak to działa w świetle prawa? To była jakaś ustawa/przepis/rozporządzenie?
Kupuję samochód, który jest prawnie dopuszczony do ruchu (przeszedł przegląd itp) i nie mogę wjechać na drogę, która została wybudowana z podatków czyli pieniędzy publicznych?
 
O kłamliwych statystykach wiadomo nie od wczoraj. Także o tym jak wyglądają te strefy w Niemczech. Oczywiście nasi eko idioci idą w zaparte. Bo o wuj chodzi? Chcą zlikwidować korki zabierając biedakom dostęp do aut?
Normalny pojazd przy odpowiednim serwisowaniu można używac lekko ponad pół bańki km. Zresztą większość importów z Niemiec ma tyle lub niewiele mniej. Może to lobby producentów sponsoruje wiecha i tym podobne kurwy?
Przecież tą pizde wiecha to Orlen sponsoruje. Otoka go przemielił jak dziecko dlatego teraz się mści pozwami.
:beczka:
 
O kłamliwych statystykach wiadomo nie od wczoraj. Także o tym jak wyglądają te strefy w Niemczech. Oczywiście nasi eko idioci idą w zaparte. Bo o wuj chodzi? Chcą zlikwidować korki zabierając biedakom dostęp do aut?
Normalny pojazd przy odpowiednim serwisowaniu można używac lekko ponad pół bańki km. Zresztą większość importów z Niemiec ma tyle lub niewiele mniej. Może to lobby producentów sponsoruje wiecha i tym podobne kurwy?
Przecież najbardziej ekologiczną rzeczą jest używanie czegoś co jest wyprodukowane i remontowanie modernizacja tego a nie kupno nowego. A tutaj wyrzucamy stare auta więc ludzie muszą kupić nowe. Kasa się kręci.
 
Zaraz obejrzę, bo akurat mam czas.
Ja mam takie pytanie jak to działa w świetle prawa? To była jakaś ustawa/przepis/rozporządzenie?
Kupuję samochód, który jest prawnie dopuszczony do ruchu (przeszedł przegląd itp) i nie mogę wjechać na drogę, która została wybudowana z podatków czyli pieniędzy publicznych?


Tu też ładnie zaorane całe pierdolenie "ekologów". Najgorzej, że są karateckie zjeby które w to wierzą.
:siara:
 
Ostatnio zacząłem baczniej przyglądać się filmom od netflixa.
Film sensacyjny kłasy co najwyżej B "Moje imię to Vendetta". Film o włoskiej mafii no i jak tutaj wpleść lewackie przesłanie?
Córka głównego bohatera ma teczową obudowę na telefonie i oczywiście zbliżenie na koma jest takie na pół ekranu jakby ktoś przegapił. Ona sama jest hetero na co wskazuje jej zachowanie. Czyli wątek LPG mamy odfajkowany tym sposobem. Zostało jeszcze ocieplenie wizerunku emigrantów. To cyk córeczka byłego mordercy na usługach mafii ma chłopaka czarnego inżyniera z Afryki. Stary ma oczywiście obiekcje ale tylko przez chwilę. Za to matka tłumaczy że wszystko ok i nie ma czego się bać. Na szczęście drugi morderca z mafii strzela do emigranta jak do psa i już nie trzeba go oglądać aż go końca filmu. Córeczka już nawet nie wspomina więcej o inżynierze. Jest ich tylu że bez problemu znajdzie następnego jak tylko wyrówna rachunki z wrogami.
 
Ufff jak dobrze!
:juanlaugh:
kwadratowej babci kij w dupę


AA1lgRCc.img

W sobotni wieczór 8 grudnia w Berlinie odbyła się 36. ceremonia Europejskich Nagród Filmowych. Podczas uroczystości nie zabrakło polskich akcentów. Wśród gości była Agnieszka Holland, której najnowszy film "Zielona granica" był nominowany w trzech kategoriach. I choć same nominacje to już spore wyróżnienie, polska reżyserka opuściła galę bez żadnej statuetki.
 
Ufff jak dobrze!
:juanlaugh:
kwadratowej babci kij w dupę


AA1lgRCc.img

W sobotni wieczór 8 grudnia w Berlinie odbyła się 36. ceremonia Europejskich Nagród Filmowych. Podczas uroczystości nie zabrakło polskich akcentów. Wśród gości była Agnieszka Holland, której najnowszy film "Zielona granica" był nominowany w trzech kategoriach. I choć same nominacje to już spore wyróżnienie, polska reżyserka opuściła galę bez żadnej statuetki.
Tak na prawdę na Festiwalu w Wenecji też nic nie zgarnęła specjalnego tylko tak to media opisały. Na tym budowali promocje filmu, że taki zajebisty, że nagrodę w Wenecji dostał. To się zagłębiłem w to, bo mi coś śmierdziało. Ona nie dostała w Wenecji nagrody pocieszenia tylko nagrodę pocieszenia, pocieszenia.
:juanlaugh:
Nagroda specjalna jury...
 
Last edited:
Rozmowa z umiarkowanym muzłmaninem.

Autor Ziemowit Szczerek, październik 2010

Ja: Jaka jest twoja wizja państwa macedońskiego?
Sulejman: Nie tylko macedońskiego. Chodzi o cały świat. Islam, jedyna prawda, opanuje cały świat. Tak mówi Koran, a Koran to prawda.
Ja: I jak ten świat będzie wyglądał?
Sulejman: Będzie przestrzegał prawa Allacha. Ja przestrzegam prawa Allacha codziennie i mam obowiązek aktywnie sprzeciwiać się wielu rzeczom. Na przykład sianiu zgorszenia publicznego. Chodzenia za rękę, całowania się. Nie wolno tego robić.
Ja: I co, jeśli widzisz na przykład, że ktoś się całuje publicznie, tutaj, w Skopje – to próbujesz ich powstrzymać?
Sulejman: Oczywiście! Takie rzeczy można robić tylko z żoną, w domu.
Ja: A jeśli ktoś nie podziela tego poglądu?
Sulejman: To jego problem. Nie wolno siać publicznego zgorszenia, bo zakazuje tego Koran.
Ja: Nie wszyscy muszą wierzyć w to, co mówi Koran.
Sulejman: Z pewnymi rzeczami się nie dyskutuje. Pewne rzeczy są jasne, jak słońce. Koran musi być prawdziwy, bo Mahomet, jako posłaniec Boga, zamieścił tam to, co powiedział Allach. Nic nie zmieniał, bo posłaniec ma obowiązek powtórzyć słowo w słowo to, co mu przekazano. A jeśli tak, to znaczy, że rzecz jest prosta: Koran zawiera słowa Allacha, a im nie wolno się sprzeciwiać.
Ja: Ale nie wszyscy muszą w to wierzyć.
Sulejman: To pójdą do piekła. Koran jest prawdziwy i koniec. Kto w to nie wierzy, przez wieczność będzie cierpiał w piekle. Ja mam prawo i obowiązek zakazywać innym rzeczy, które są wbrew Koranowi. Ten, kto nie wierzy w to, co mówi Koran, zamyka się na prawdę, a to znaczy, że jego serce jest złe.
Ja: Ale twoje prawo i obowiązek kończy się tam, gdzie ingerujesz w wolność innej osoby.
Sulejman: Nie interesuje mnie zdanie niewiernych. To ja mam rację. A poza tym ja się tylko bronię przed ingerencją w moje życie. Jeśli ktoś się całuje publicznie, to wpływa na moje życie.
Ja: O.
Sulejman: Tak, bo jeśli ktoś pali przy mnie papierosy, to dym z tych papierosów ma na mnie zły wpływ. Tak samo z niemoralnym zachowaniem: to ma na mnie wpływ i to jest zły wpływ. Są rzeczy niewidzialne, które mają na mnie wpływ. Grawitacja też jest niewidzialna, a ma na mnie wpływ. Kiedy ktoś się całuje publicznie, to ma na mnie wpływ i ten wpływ jest zły.
Ja: A co, jeśli kogoś naprawdę nie interesuje to, że tobie przeszkadza coś, co w tym społeczeństwie jest uznane za normalne i nawet sympatyczne?
Sulejman: Będę z tym walczył. Nazywacie nas ekstremistami, a my tylko walczymy o prawdę, którą wy też musicie przyjąć. Musicie nawrócić się na islam, nie macie wyjścia, jeśli nie chcecie iść do piekła. To bardzo proste.
 
Niech ktoś jeszcze powie że muzole to nie są jebani podludzie.
Oni są normali jak jest ich 0,001% w społeczeństwie, bo wiedzą, że jak przegną to po nich.
Ale byli tu tacy:
lemmi(ng) sorry musiałem ;)
umiarkowani sympatyczni, tacy jak my, muzole z Maroka

szpagateka
dwóch tureckich studentów co piło z nim wódkę a później wzięli go w krzyżowy ogień, stąd tak łatwo wykonuje teraz szpagaty...
Wygląda na to, że Koran to chyba faktycznie prawda :fjedzia:
To bardzo proste. :śmiech:
 
Ufff jak dobrze!
:juanlaugh:
kwadratowej babci kij w dupę


AA1lgRCc.img

W sobotni wieczór 8 grudnia w Berlinie odbyła się 36. ceremonia Europejskich Nagród Filmowych. Podczas uroczystości nie zabrakło polskich akcentów. Wśród gości była Agnieszka Holland, której najnowszy film "Zielona granica" był nominowany w trzech kategoriach. I choć same nominacje to już spore wyróżnienie, polska reżyserka opuściła galę bez żadnej statuetki.
Ostatnio jak leciałam samolotem (takimi tanimi linami), to jej film był jedyną opcją filmową na pokładzie samolotu . Zauważyłam, że parę osób które nie potrafiły natychmiast zasnąć zdecydowały się na opuszczenie seansu.
 
Back
Top