Absurdy poprawności politycznej.

Taki żart walnąłem pare postów wyżej i żadnego lika , a przynajmniej z dwóch się spodziewałem.
Zawiodłem się na Was panowie.
 
Zaraz obejrzę, bo akurat mam czas.
Ja mam takie pytanie jak to działa w świetle prawa? To była jakaś ustawa/przepis/rozporządzenie?
Kupuję samochód, który jest prawnie dopuszczony do ruchu (przeszedł przegląd itp) i nie mogę wjechać na drogę, która została wybudowana z podatków czyli pieniędzy publicznych?
Jak wiemy rozporzadzenie jest dobre na wszystko #zostawwgarazu#dystansszrocie
 
To konto to kopalnia beki, Murzyny złe, great replacement...

1702366872476.png


 

AA1lr57N.img



Nieprzytomna kobieta została zgwałcona w londyńskim metrze. Do przestępstwa doszło na oczach turystów. Sprawcą był 37-letni mężczyzna. Teraz został skazany na 9 lat pozbawienia wolności.

37-letni Ryan Johnston został skazany przez londyński sąd na 9 lat pozbawienia wolności - przekazała brytyjska policja. Został również dożywotnio umieszczony w rejestrze przestępców seksualnych. Ława przysięgłych uznała go za winnego gwałtu, usiłowania gwałtu, dwóch napaści na tle seksualnym, a także naruszenia obyczajności publicznej.
 
od razu widać kto kukold, kto pan w rzeczywistości wyborczej, na podłodze, głaskany jak pies, nawet kot wyżej w hierarchii :lesnarhappy:

View attachment 86651

Naprawę sytuacji na świecie zacząłbym od wyeliminowania takich jak ten na podłodze, następnie należałoby zreedukować kobiety (w odpowiednich obozach oczywiście) a na końcu zabrałbym się za te jebane kotki i pieski :boystop:
 
Naprawę sytuacji na świecie zacząłbym od wyeliminowania takich jak ten na podłodze, następnie należałoby zreedukować kobiety (w odpowiednich obozach oczywiście) a na końcu zabrałbym się za te jebane kotki i pieski :boystop:
Załatwisz kotki i pieski, to julkowe niedojebane 40tki wezmą króliki czy chomiki.
:robertmakeup:
 
:robertmakeup:



Gubernator Czeczenii, Ramzan Kadyrow jest dumny ze swojego 16-letniego syna. Adam zasłynął z pobicia więźnia aresztowanego za rzekome spalenie Koranu. Podczas transmisji na żywo Kadyrow powiedział, że nie widzi powodu, dla którego jego potomek miałby zostać ukarany. Wręcz przeciwnie, "byłoby dobrze gdyby go zabił".

Podczas corocznej transmisji na żywo czeczeński przywódca, Ramazan Kadyrow, odniósł się do pobicia Nikity Zhuravela, więźnia podejrzanego o spalenie Koranu - podaje niezależny, rosyjski portal Meduza. Aktu przemocy dopuścił się 16-letni syn Kadyrowa, Adam. Jego ojciec opublikował materiał wideo ze zdarzenia w mediach społecznościowych pod koniec września.
 
:robertmakeup:



Gubernator Czeczenii, Ramzan Kadyrow jest dumny ze swojego 16-letniego syna. Adam zasłynął z pobicia więźnia aresztowanego za rzekome spalenie Koranu. Podczas transmisji na żywo Kadyrow powiedział, że nie widzi powodu, dla którego jego potomek miałby zostać ukarany. Wręcz przeciwnie, "byłoby dobrze gdyby go zabił".

Podczas corocznej transmisji na żywo czeczeński przywódca, Ramazan Kadyrow, odniósł się do pobicia Nikity Zhuravela, więźnia podejrzanego o spalenie Koranu - podaje niezależny, rosyjski portal Meduza. Aktu przemocy dopuścił się 16-letni syn Kadyrowa, Adam. Jego ojciec opublikował materiał wideo ze zdarzenia w mediach społecznościowych pod koniec września.
Gaśnicą go. Choć co wystarczyło na żydowskie świeczki to na młodych islamskich fundamentalistów nie wystarczy. Tu trzeba ostrej amunicji
 
Back
Top