Absurdy poprawności politycznej.

Zazdroszczę, mam nadzieję że przyszłości też mi się uda coś ogarnąć żeby się z ludźmi nie męczyć.

Co jakiś czas daje mi powód żeby wywieźć do lasu i zakopać, niestety tak jak mówisz konsekwencje są gorsze niż korzyści.

Najbardziej to wkurwiła mnie z wyborami.
Tak jak ja musiała jechać około 100km żeby zagłosować, głosowała oczywiście na skrobanke "moje ciało moja sprawa". Kilka dni po wyborach powiedziałem jej że za maks 3 lata będę się przeprowadzał do Polski, a ona do mnie "po chuj?", mówię jak po chuj żeby tam mieszkać, nie po to zapierdalałem taki kawał na wybory.
Także poszedł od niej głos na lewicę, a ona nie zamierza wracać do Polski, i mówi o niej z pogardą. Jestem też ciekawy na co jej chłopak głosował....
Jak już tak się o niej rozpisałem to wyrzucę z siebie coś jeszcze, jej największym argumentem przeciwko pis (nie że ja bym był za pisem) były przygody pani joanny :brainoverload: słyszałem o kucaniu i zaglądaniu w odbyt więcej razy niż o tym jak to jest jej ciało i jej decyzja... nawet jak jej powiedziałem i pokazałem to wszystko o niej to nie zrobiło to na niej wrażenia i przy każdej wzmiance o pis mówiła o tym jebanym kucaniu.
Niesamowite jak działa telewizja.
Nigdy nie usłyszałem od niej czegoś o gospodarce czy polityce międzynarodowej.
Wybory to były ciężkie chwile dla mnie.

U mnie w pracy są wrażliwi na punkcie relacji międzyludzkich, a mam srogą ekipę, od brzydkich lesbijek z których jedna jest karlicą, przez plaskoziemce, aż do mojej "koleżanki". Że względu na ciepłą posadę nigdy jej bezpośrednio nie powiedziałem że jest tępą suką, a jest za głupia żeby wyczytać to między wierszami.
No przecież nie ma ważniejszych spraw w Polsce jak jebać, jebać i się nie bać a zaś skrobać i to jakimi zaimkami nazywać osoby zjebane. Chuj z resztą
 
Ja jebię. Naprawdę współczuję. Namiastkę mam jak jadę na święta. Siostra teściowej to sekta TVN/24h
Jak przyjdzie temat to twardo powiem że gdybym mógł to oddałbym dwa głosy: jeden na pis bo mi daje 500+ a drugi na konfe bo nienawidzą emigrantów, upainców i LPG. Będzie wesoło.
Powiedz jeszcze, że: szkoda, że wtedy pis nie rozjebał tvn siłą, tak jak dzisiaj, tylko jakimś tam prawem się przejmowali :awesome:
 
Ja jebię. Naprawdę współczuję. Namiastkę mam jak jadę na święta. Siostra teściowej to sekta TVN/24h
Jak przyjdzie temat to twardo powiem że gdybym mógł to oddałbym dwa głosy: jeden na pis bo mi daje 500+ a drugi na konfe bo nienawidzą emigrantów, upainców i LPG. Będzie wesoło.
Również współczuję, z rodziną też ciężko na takie tematy się gada jak się ma kogoś takiego jak siostra twojej teściowej.
 
Również współczuję, z rodziną też ciężko na takie tematy się gada jak się ma kogoś takiego jak siostra twojej teściowej.
Poważnie to kupiłem sobie książkę, do tego półtora litra wiśniówki i dwa naładowane telefony. Mam lata praktyki przetrwania w takim towarzystwie. Normalnie poszedłbym po bandzie ale nie chcę mieć ciotki na sumieniu. Stara jest. Jakiś zawał czy coś może dostać. Także tylko lekkie szpilki.
 

Następny wiedźmin będzie tranzystorem jak nic.
 

Następny wiedźmin będzie tranzystorem jak nic.
Jak chuj bym w to grał
 

Następny wiedźmin będzie tranzystorem jak nic.
Mam nadzieję że pójdą na całość, 70 płci do wyboru, walka z prawakami, misje typu chroń marsz lpg przed faszystami.... :muttley:
 
Jeszcze w cyberpunku LPG jest spoko. W końcu to wizja zdegenerowanego świata bez przyszłości więc dewianci idealnie tam pasują ale obawiam się o wiedźmina.
Droga od części pierwszej gdzie za zaliczenie wszystkich możliwych kobiet były specjalne karty kolekcjonerskie do tęczowego logo to chyba największy szpagat w branży.
 

Następny wiedźmin będzie tranzystorem jak nic.
Na Turcję i Arabię Saudyjską też te logo wprowadzili, można to jakoś sprawdzić?
 

"usunięta zostanie niezgodna z prawdą sugestia, iż we wspomnieniach prof. Władysława Tatarkiewicza nie ma ani słowa o Żydach, że Żydzi w nich nie istnieją, co jest przejawem obojętności wobec ich losu oraz 'symbolicznego mordu, jeszcze zanim zdążyli zamordować ich naziści'".

ja pierdolę, przeczytajcie ten fragment :facepalm:

Tatarkiewicz zamordował Żydów jeszcze przed nazistami bo o nich nie mówił, kurwa, do jakiego jeszcze absurdu zostanie posunięta ta poddańczość?

Rzygać mi się już chce od tego.
 
Back
Top