Absurdy poprawności politycznej.

GCWomqQWYAA7yMb.png
 
Dostaliśmy 5 Miliardów euro w ramach programu REPOWER EU.

Czyli 600 pln na łebka. Zapraszam do sklepów, "ufam" że uda się dokonać transformacji energetycznej. :jarolaugh:
 
Parę dni temu, gdy mi to gdzieś mignęło, myślałem że to fejk. Kurwa w jakim zamordyzmie przychodzi nam żyć, a lemingi szczęsliwe bo jest tęcza. Przecież to jest kurwa ponad siły

Poczytałem trochę na redicie o tym, podobno ma to być tylko dla różnych firm które wysyłają wiadomości, typu reklamy, loterie, powiadomienia o pogodzie itp. Poświęciłem na to 5 minut, więcej mi się nie chciało. Tak czy inaczej nie zdziwił bym się się trochę gdyby już teraz wszystkie wiadomości były przepuszczane przez jakiś algorytm. A jeśli to z T-Mobile to prawda, to mam nadzieję że będzie inba, a nie że przejdzie po cichaczu.
 
Poczytałem trochę na redicie o tym, podobno ma to być tylko dla różnych firm które wysyłają wiadomości, typu reklamy, loterie, powiadomienia o pogodzie itp. Poświęciłem na to 5 minut, więcej mi się nie chciało. Tak czy inaczej nie zdziwił bym się się trochę gdyby już teraz wszystkie wiadomości były przepuszczane przez jakiś algorytm. A jeśli to z T-Mobile to prawda, to mam nadzieję że będzie inba, a nie że przejdzie po cichaczu.
Spokojnie, powolutku, małymi kroczkami....:arielcry:
 
Back
Top