Absurdy poprawności politycznej.

Czytając te wpisy, wydaje się, że prokuratura i sądy średnio sobie radzą z problemem :siara:

Daleki jestem od namawiania do przemocy, ale przydałaby się jakaś pilotażowa edycja obywatelskiego programu 'Nie sąd cię skaże migrancie' :conorwalk:
Gdyby taka sytuacja miała miejsce w Polsce to jak najbardziej jestem za. Tak jak @Siwy25_1 załatwił sprawę. Krótko i na temat, tu nie ma miejsca na "przepraszam, proszę, czy mógłby Pan", bo chwila zawahania może cię kosztować życie. Nie wiem dokąd ten świat zmierza, bo albo ludzie dalej będą dawać się ruchać, albo wreszcie się wkurwią, pójdą po rozum do głowy i rozpierdolą to całe towarzystwo na czele z tymi wszystkimi kurwami, które ściągają tych podludzi do Europy. Wkurwiłem się trochę, ale nie mogę zrozumieć, co tu się odwala jak czytam tego typu informacje.
 
GACQVt2bYAER0AO
:beczka:
 

Czy ktoś miłosierny z tej grupy wsparcia zaproponował kremację?

Największymi skurwysynami są Ci, którzy afirmują te zaburzenia i próbują na wszystkich wymuszać, by nie tylko traktować je jako normę, na zasadzie - kanarek to też ptak ale dodatkowo jeszcze optują za jakimiś formami represji/penalizacji dla tych np., którzy zwrócili się do kogoś wyglądającego jak facet - per "on", nie wiedząc, że uważa się za kobietę. Ta cała próba zmiany kulturowej na tym polu robi jeszcze większe spustoszenie w już zaburzonych umysłach tych biednych ludzi dla których to niby komfortu/dobra, itd - zostaje podjęta.

Stare ale jare:


genders
 
Nie mogę tego ogarnąć swoim małym rozumkiem, jak tak małe i homogeniczne społeczności jak Szkoci, Angole czy Irole mogli sobie powybierać kolorowych do rządzenia i wszyscy zgodnie uznali, że to będzie zajebisty pomysł

Brytyjczyków jeszcze można zrozumieć bo mieli kolonie na całym globie i tamtejsi autochtoni dostawali obywatelstwa brytyjskie i mogli się osiedlać w metropolii.

Niemcy za to zrobili interes życia.

:lol:
 
Nie mogę tego ogarnąć swoim małym rozumkiem, jak tak małe i homogeniczne społeczności jak Szkoci, Angole czy Irole mogli sobie powybierać kolorowych do rządzenia i wszyscy zgodnie uznali, że to będzie zajebisty pomysł :brainoverload:
Przecież tych ciapatych nie wybrali biali konserwatywni brytole, jak 10 lat temu robiłem w UK to już wtedy w takim Londynie czy Edynburgu było hardkorowe multikulti i na oko więcej ciapatych i czarnych.
Tak samo u nas za pare lat prezydentem Wrocławia będzie miłośnik Bandery.
 
Przecież tych ciapatych nie wybrali biali konserwatywni brytole, jak 10 lat temu robiłem w UK to już wtedy w takim Londynie czy Edynburgu było hardkorowe multikulti i na oko więcej ciapatych i czarnych.
Tak samo u nas za pare lat prezydentem Wrocławia będzie miłośnik Bandery.

Brytole mają z tym zabawę od dawien dawna.

To nie jest kwestia ostatnich lat i nie miała związku z ostatnimi falami emigracji z Azji i Afryki do Europy przez Lampedusę itp.

To post kolonialna emigracja po II Wojnie Światowej tzw. program łączenia rodzin sprowadził wielką liczbę emigrantów z Indii, Pakistanu i z Karaibów.

W latach siedemdziesiątych powstał nawet termin
,,paki bashing” gdy brytyjscy skini i Front Narodowy zabrał się za emigrantów z Pakistanu i Azji.

Teraz mają kolejną falę emigrantów z Indii bo brakuje rąk do pracy po wyjściu z Unii.

Znienawidzonych emigrantów z Europy Wschodniej zastąpili śniadzi poddani z byłych kolonii.

:lol:
 
Tez bym chętnie ubogacił paru ciapatych kopami na ryj.
:redford:
Czekaj, czekaj... Taki kumaty, a chcesz iść na taniec z maczetami, uzbrojony jedynie w dobre buty?

Rozumiem bycie dobrym kickboxerem, ale nawet z takim skillem za którymś razem nogę mogą odciąć i co wtedy? Czekaj, wkradło się pytanie retoryczne :suchykarol:

Daleki dystans, średni i bliski dystans najpierw. Jak już przerzedzisz tłum to dopiero wtedy broń krótka i okolice. Dopiero na koniec jest zwarcie i wtedy możesz tam trampkami działać ::really::

Nie spierdol tego jak w tym dowcipie o typie, co na strzelaninę z nożem przyszedł :gabi_much_love:
 

To był koszmar jak w najgorszych filmach - po Los Angeles zaczął krążyć morderca z bronią palną polujący na ludzi. Każdej nocy wybierał inny cel. Najpierw zamordował trzech bezdomnych mężczyzn. Miejscowa policja powołała specjalną grupę do wykrycia tej zbrodni. Ostrzegała także bezdomnych - by za wszelką cenę unikali nocowania samotnie, w odludnych miejscach. Przełom nastąpił, kiedy zabójca dokonał zamachu na bizsnesmena. Jak śledczym udało się schwytać podejrzanego?
Do zabójstwa pierwszej ofiary doszło w nocy z poprzedniej soboty na niedzielę - ok. godz. 3 nad ranem. Sprawca zastrzelił 37-latka, który ten spał w jednej z alejek na ławce przy 110 Ulicy. To ok. 15 km na południe od centrum LA. Morderca zabił też kolejnej nocy - do zbrodni doszło kilka kilometrów od centrum, około godz. 4:55 w poniedziałek. Zabójca podszedł do 62-letniego bezdomnego pchającego wózek na East 7th Street i zastrzelił. Dwa dni po drugim morderstwie, zamordowano trzeciego bezdomnego - o godz. 2:30 zamordowano śpiącego obok jednego ze skrzyżowań 52-latka.

Władze miasta ostrzegały: nie śpijcie tej nocy samotnie​

Wszczęto śledztwo, przyjęto hipotezę, że zamordowani bezdomni byli wybierani przypadkowo. Apelowano do bezdomnych, by unikali nieznanych sobie miejsc, nie nocowali tam samotnie. Według policji w Los Angeles jest ok. 32 tys. osób bez dachu nad głową. Apelowano do ludzi, którzy znają bezdomnych lub mają ich w rodzinie - by ich ostrzegli. Władze miejskie obiecały, że otworzą schrony, by można było w nich znaleźć bezpieczne lokum.

„Nasze przesłanie dla społeczności bezdomnych jest jasne: nie śpijcie tej nocy samotnie” – apelowała burmistrz Karen Bass na konferencji prasowej. „Szukajcie schronienia, trzymajcie się razem.”

Śledztwo wykazało, że sprawcą jest jedna osoba. Na miejscu każdej ze zbrodni znaleziono łuski, które zostały wystrzelone z tej samej broni. Opublikowano zdjęcia podejrzanego mężczyzny - w szarej bluzie z kapturem, poruszającego się czarnym lub ciemnoszarym samochodem marki BMW. Do poszukiwań zaangażowano wiele rodzajów służb, w tym FBI, czy Departament Sprawiedliwości oraz Federalne Biuro ds. Alkoholu, Tytoniu, Broni Palnej i Materiałów Wybuchowych.

Przełom nastąpił, kiedy w krąg śledztwa włączono czwartą ofiarę - był to jednak nie bezdomny, ale 42-letni biznesmen Nicholas Simbolon. Został zabity we wtorek, po tym, jak zamordowano dwóch bezdomnych. Sprawca wziął go na cel na stacji ładowania samochodów elektrycznych. Pojechał za nim do jego domu w San Dimas. To ok. 60 km na północny wschód od centrum LA. Tam zastrzelił go w garażu, zabrał pieniądze i trochę rzeczy osobistych i uciekł.
Co pomogło śledczym? Zidentyfikowali wszystkie rejestracje samochodów, które podążały lub mogły podążać za autem biznesmena. Pomogły tu miejskie automatyczne skanery tablic rejestracyjnych używane do identyfikacji parkujących bez opłat. Tak udało się dojść do właściciela podejrzanego samochodu - czarnego BMW M440.

AA1kVZYM.img
 
Back
Top