Bezimienny
KSW Heavyweight
A co z grypą hiszpanką?Ach te problemy lewicyKarp azjatycki ma nową nazwę. Starą uznano za… rasistowską
Karp azjatycki otrzymał nową nazwę, gdyż stara została uznana za rasistowską. Zmianę zainicjował amerykański urząd ds. ryb i dzikiej przyrody, aby uniknąć stosowania określeń negatywnie kojarzących się z azjatycką kulturą i ludźmi - podał dziennik "New York Post".www.rmf24.pl
![]()
BTW w Afryce Jezus jest Murzynem na obrazach, a diabeł jest białym człowiekiem. Oj czy ONZ podczas wizyt zwróci na to uwagę?







