Absurdy poprawności politycznej.

1629193252781.png
 
Gdzie ty takie rzeczy wynajdujesz ? :benny:
James Lindsay to chyba podał dalej? Nie pamiętam :) Znajdz mnie na TT i zobacz kogo śledzę :)

Tu link do art z którego ss był zrobiony:

Welcome to the real world :)
 
James Lindsay to chyba podał dalej? Nie pamiętam :) Znajdz mnie na TT i zobacz kogo śledzę :)

Tu link do art z którego ss był zrobiony:

Welcome to the real world :)
Belgia ? To by nawet pasowalo.
 


Będzie rzeźnia w Europie, prędzej czy później.
Albo Europejczycy, na czele z Niemcami, się obudzą z tego hipisowskiego letargu albo trzeba będzie zapuszczać brodę.

Ehhh od lat o tym trąbię, coraz mniej osób zwraca uwagę, od czasu covida jakaś znieczulica na prawdziwe problemy, które czekają europę a wg mnie większego problemu niż islam nie ma i nie będzie. I nie jest to przecież problem nowy, od czasów powstania tego dziadostwa świat się z tym boryka, mój znajomy lekarz irańczyk zawsze chętnie o tym ze mną rozmawia i się dziwi jak europejczycy mogą być tak ślepi. On stamtąd wiał, bo nie wierzy w to gówno ( nie było dla niego życia w jego kraju po rewolucji islamskiej w rządzie iranu). W jego domu wyznawali zoroastrianizm czy jak to się odmienia i cała rodzina musiała wiać, prawdziwi uchodźcy. W Polsce praktykuje katolicyzm z racji żony. Islamu nienawidzi.
 
Z tymi szwabami i muslimami to mnie zastanawia, czy jak przyjdzie co do czego, to znów wyjmą z szuflady plan „ostateczne rozwiązanie”?
 
Z tymi szwabami i muslimami to mnie zastanawia, czy jak przyjdzie co do czego, to znów wyjmą z szuflady plan „ostateczne rozwiązanie”?
Myślę, że istnieje taka możliwość dopóki Niemców w Niemczech będzie więcej, kiedy odwrócą się proporcje to będzie już za późno.

edit:
w sumie niczego genialnego nie wymyśliłem.
 
Z tymi szwabami i muslimami to mnie zastanawia, czy jak przyjdzie co do czego, to znów wyjmą z szuflady plan „ostateczne rozwiązanie”?

Myślę, że istnieje taka możliwość dopóki Niemców w Niemczech będzie więcej, kiedy odwrócą się proporcje to będzie już za późno.

edit:
w sumie niczego genialnego nie wymyśliłem.

A co jak już więcej będzie tych drugich i premier Ahmar bin-zabij otworzy tą szuflade?
 
A co jak już więcej będzie tych drugich i premier Ahmar bin-zabij otworzy tą szuflade?
To trzeba będzie zapuścić brodę, żonę zawinąć w ręcznik i żyje się dalej :fjedzia:

co zrobią biedronie, joanny szajbus-bajbus i lempartówny to się dowiemy z TV :tysoncoffe:
 
Back
Top