Absurdy poprawności politycznej.

Może pójdź na strzelnicę i przekonaj się na własnej skórze, że jest masa ludzi w PL, która się zna na broni palnej... zamiast tworzyć hipotezy wyssane z dupy.

Polacy znają się bardzo dobrze nie tylko na obsłudze, ale i na produkcji. Fabryka Broni w Radomiu sprzedaje pukawki, które cieszą się świetną renomą na całym świecie, w USA szczególnie.

A nauka posługiwania się bronią to prosta sprawa, w USA 10-letnie dziewczynki uczą się strzelać i po tygodniu mają obcykane wszystkie zasady bezpieczeństwa, no ale jakiś piwniczak wie lepiej jak jest, chociaż nigdy nawet z żadnym instruktorem nie rozmawiał. Polaki robaki debilaki nie umio w karabiny, no mocarna teza.
Przekonałeś mnie :korwinlaugh:
a na poważnie nie chce mi się bawić w dłuższe wymiany: mówimy o jakimś USA.
Szwajcaria (to jest mit, że po wojsku dostają do domu karabin ze wszystkimi "funkcjami") gdzie masz mnóstwo mega strzelnic, ludzi którzy na prawde się tym interesują.
Korea połud.: ludzie potrafią przyjechać z zagranicy aby odbyć służbę wojskową (nawet w UFC to było mimo, że spokojnie można tego uniknąć). Przypominam, że Korea to kraj gdzie faceci malują się mocniej niż laski w Polsce. Polska? Bawili się w kocenie bo nie chciało im się na poważnie szkolić poborowych. Jestem ciekaw na poważnie jakie byłyby wyniki egzamin strzeleckich w ostatnim miesiącu?
Pytanie wkurzające każdego ,,o tym to by się wojsko przydało": ile razy miałeś granat w ręku podczas służby wojskowej? :tellmemore:
A już myśliwi dający dupy po całości z tymi wypadkami śmiertelnymi i mylenie dzika z końmi i krowami -przypominam że średnia wieku myśliwych wskazuje, że to są ludzie po służbie wojskowej...
 
Przekonałeś mnie :korwinlaugh:
a na poważnie nie chce mi się bawić w dłuższe wymiany: mówimy o jakimś USA.
Szwajcaria (to jest mit, że po wojsku dostają do domu karabin ze wszystkimi "funkcjami") gdzie masz mnóstwo mega strzelnic, ludzi którzy na prawde się tym interesują.
Korea połud.: ludzie potrafią przyjechać z zagranicy aby odbyć służbę wojskową (nawet w UFC to było mimo, że spokojnie można tego uniknąć). Przypominam, że Korea to kraj gdzie faceci malują się mocniej niż laski w Polsce. Polska? Bawili się w kocenie bo nie chciało im się na poważnie szkolić poborowych. Jestem ciekaw na poważnie jakie byłyby wyniki egzamin strzeleckich w ostatnim miesiącu?
Pytanie wkurzające każdego ,,o tym to by się wojsko przydało": ile razy miałeś granat w ręku podczas służby wojskowej? :tellmemore:
A już myśliwi dający dupy po całości z tymi wypadkami śmiertelnymi i mylenie dzika z końmi i krowami -przypominam że średnia wieku myśliwych wskazuje, że to są ludzie po służbie wojskowej...

Ty masz gościu jakiś autyzm? Bo nic w tym poście się nie klei, nie zachowuje ciągłości logicznej, po prostu nie ma sensu.
 
Wspaniały przykład, gdzie sprawy kontrowersyjne można na spokojnie, bez emocji demolować jeśli zacznie się szukać tam logiki.





Kataryna naprawdę nie rozumiem jakim cudem ona zrobiła taką karierę






Taka reakcja Śmiszka jakby ktoś wyskoczył w Sejmie w koszulce White Pride...

Ty masz gościu jakiś autyzm? Bo nic w tym poście się nie klei, nie zachowuje ciągłości logicznej, po prostu nie ma sensu.
Przekonałeś mnie :korwinlaugh:
Zauważyłem na tym forum, że dużo ludzi próbuje naśladować MAtkę Kurkę. Drodzy państwo: Hop cola nie przegoniłą Coca-Coli, podróbki wszędzie się nie przyjmują, a po drugie Matka Kurka to bystry gościu, który ma cały dzień na ogarnianie myczków. Nie uda sie wam kopiowanie jego stylu....

Pojawiasz się prowokujesz jakimiś tekstami a później: YY, kurwa bez sensu. Tak samo jak wyskoczyłeś z tekstem, że otyli na koniec kolejki w szpitalach. Nie potrafiłeś udowodnić, że jest to realne w państwie prawa...


Jeszcze mi ferdka brakuje.

Próbujesz się wyładować w internecie. Ja czasami też, ale bardziej się do tego przykładam, a to. Forum onetu. Leci drugi ignore w historii....
EOT
 
Jak takie rzeczy dzieja sie w Gruzji, to ja nawet nie chce myslec co dzieje sie u nas... A media milczo.
Gruzini to ludzie z Kaukazu - tam się nie uznaje kompromisów, w porównaniu do nich to jesteśmy turbo cywilizowani.
 
Jak takie rzeczy dzieja sie w Gruzji, to ja nawet nie chce myslec co dzieje sie u nas... A media milczo.
W przerwach w tępieniu i ścinaniu głów LPGqwerty+ wieszamy dziennikarzy TVN i Gówno prawdy jak tylko wyjdą z redakcji. To, kto ma o tym pisać czy mówić.

Tymczasem w cywilizowanej Anglii afera, ale kto by się spodziewał.
comment_1626116736ATVZYNHAZqtoWb0qDIkQdc.jpg

:putinlaugh:
 
Towarzysze: najlepszy polski uniwersytet (chyba nawet ranking wygrali xD), polska inteligencja ucząca przyszłych prokuratorów i sędziów przemówiła. Nie jakieś ordo luris. Porządni ludzie, którzy nie są zagrożeniem, ekspertka TVNu, onetu, Lisa...

Ogólnie to jest osoba, która jest profesorem, promowała prace doktorskie, a sama przyznała, że wycofała się z podpisu z petycji przeciw Lubeckiej, bo nie przeczytała petycji :korwinlaugh: Matczak, Płatek, Waltz sprawdzać dalej ekipę UW?

Kubańczycy zrobili myczek z ,,uchodźcami politycznymi" w latach 80 a później Castro sam się przyznał, że spóścił ścieki do Miami i ładnie im przestępczość wzrosła.
Ruscy zrobili to samo w Nowym Yorku, gdzie nagle się pokazywało, że niektórzy w Rosji wyroki dożywocia mieli.
Teraz to samo zrobił prezydent Syrii.
 
Towarzysze: najlepszy polski uniwersytet (chyba nawet ranking wygrali xD), polska inteligencja ucząca przyszłych prokuratorów i sędziów przemówiła. Nie jakieś ordo luris. Porządni ludzie, którzy nie są zagrożeniem, ekspertka TVNu, onetu, Lisa...

Ogólnie to jest osoba, która jest profesorem, promowała prace doktorskie, a sama przyznała, że wycofała się z podpisu z petycji przeciw Lubeckiej, bo nie przeczytała petycji :korwinlaugh: Matczak, Płatek, Waltz sprawdzać dalej ekipę UW?

Kubańczycy zrobili myczek z ,,uchodźcami politycznymi" w latach 80 a później Castro sam się przyznał, że spóścił ścieki do Miami i ładnie im przestępczość wzrosła.
Ruscy zrobili to samo w Nowym Yorku, gdzie nagle się pokazywało, że niektórzy w Rosji wyroki dożywocia mieli.
Teraz to samo zrobił prezydent Syrii.

Przypomnę tylko, guru polskiej psychologii był nie kto inny jak gwiazda UW Andrzej Samson. Jego żona też była z tej "branży"
 
  • Like
Reactions: osk
Towarzysze: najlepszy polski uniwersytet (chyba nawet ranking wygrali xD), polska inteligencja ucząca przyszłych prokuratorów i sędziów przemówiła. Nie jakieś ordo luris. Porządni ludzie, którzy nie są zagrożeniem, ekspertka TVNu, onetu, Lisa...

Ogólnie to jest osoba, która jest profesorem, promowała prace doktorskie, a sama przyznała, że wycofała się z podpisu z petycji przeciw Lubeckiej, bo nie przeczytała petycji :korwinlaugh: Matczak, Płatek, Waltz sprawdzać dalej ekipę UW?

Kubańczycy zrobili myczek z ,,uchodźcami politycznymi" w latach 80 a później Castro sam się przyznał, że spóścił ścieki do Miami i ładnie im przestępczość wzrosła.
Ruscy zrobili to samo w Nowym Yorku, gdzie nagle się pokazywało, że niektórzy w Rosji wyroki dożywocia mieli.
Teraz to samo zrobił prezydent Syrii.

O kurwa. "Nadużywa dzieci". To można dzieci używać i nadużywać? :mamedwhat:
 
O kurwa. "Nadużywa dzieci". To można dzieci używać i nadużywać? :mamedwhat:
są lepsze akcje: artykuły w wyborczej, kiedy tylko pojawiają się pomysły zaostrzenia kar.
ŚREDNIOWIECZE, analfabeci PRAWNI, prymitywna rządzą odwetu i oczywiście argument nr 1, game changer każdej dyskusji o karach: główną przyczyną przestępstw jest bieda (nie mówię o artykułach przypadkowego publicysty tylko sędziów, prokuratorów, prawników, którzy są etatowymi ekspertami TVNu). Szkoły prywatne zgadzają się z tym, przecież tam same biedaki się uczą i dlatego jest tam dużo patologii...

A jakie fikołki retoryczne były jeśli chodzi o bronienie sędziów, którzy skazali Tomasza K. :korwinlaugh: Kurczę z 10 lat temu robiłbym chyba profil twitterowy kwasy z prawa, a znalazłbym dużo materiału, znalazłbym :iamdone:

@szplin jest różnica pomiędzy guru nauki a medialnym guru nauki. Super Niania od początku była wyśmiewana nawet przez lewicowców.
 
Ciekawie mnie za ile kasy wygłupiają się ci eksperci TV. A może po prostu za darmo mając nadzieje, że może jak władza się zmieni to jakieś etaty się znajdą?
 
1626767765342.png

Zaryzykuje, że bardziej da się obronić tezę, że mężczyźni są bardziej dyskryminowani w Polsce niż kobiety i jedyną grupą dyskryminowaną są niepełnosprawni. Change my mind

Wyskoczyły mi na YT filmiki z projektu Klaudiusz polegającego na tym aby bluzgać napalonym Julkom.

Komentarz pod artykułem:
Autorka ocieka hipokryzja... kobiety zachowują sie tak w stosunku do mezczyzn non-stop. Gdy mezczyzni zaczynaja to dostrzegać zostaja w ocenie kobiet ‚incelami’ i mizoginami.

Wspaniały przykład wyparcia i projekcji...
 
View attachment 23882
Zaryzykuje, że bardziej da się obronić tezę, że mężczyźni są bardziej dyskryminowani w Polsce niż kobiety i jedyną grupą dyskryminowaną są niepełnosprawni. Change my mind

Wyskoczyły mi na YT filmiki z projektu Klaudiusz polegającego na tym aby bluzgać napalonym Julkom.

Komentarz pod artykułem:
Autorka ocieka hipokryzja... kobiety zachowują sie tak w stosunku do mezczyzn non-stop. Gdy mezczyzni zaczynaja to dostrzegać zostaja w ocenie kobiet ‚incelami’ i mizoginami.

Wspaniały przykład wyparcia i projekcji...
Strasznie musisz być skrzywdzonym przez kobiety mizoginem, prawiczkiem i incelem :beczka:
 
Back
Top