Absurdy poprawności politycznej.

Strasznie to wszystko naciągane. Przeczytałem razem ze screenami i wygląda na to że małolat z zaburzeniami i problemami próbuje szukać atencji / zemsty na pedale, który o dziwo udzielił mu dobrej rady w nie taki sposób jaki się tamten spodziewał, zamiast poklepać go po plecach. Jedyny mocny screen z tym cweleniem może być bardzo mocno wyrwany z kontekstu.
To jest jakaś ustawka. Młody zgłosi do prokuratury, ta będzie musiała się tym zająć i będzie jazda na całą UE, ze w Polsce prokuratura prześladuje homosi. Tak jak z tymi strefami wolnymi, ten sam typek, ten sam modus operandi. Widać, że tego pedała ktoś pod tym kątem szkoli.
 
To jest jakaś ustawka. Młody zgłosi do prokuratury, ta będzie musiała się tym zająć i będzie jazda na całą UE, ze w Polsce prokuratura prześladuje homosi. Tak jak z tymi strefami wolnymi, ten sam typek, ten sam modus operandi. Widać, że tego pedała ktoś pod tym kątem szkoli.
Jak to kto ich szkoli? Ich nie trzeba szkolić, bo to co robią to normalność. Nareszcie. (Nie mogę przeczytać całego artykułu)
 
Strasznie to wszystko naciągane. Przeczytałem razem ze screenami i wygląda na to że małolat z zaburzeniami i problemami próbuje szukać atencji / zemsty na pedale, który o dziwo udzielił mu dobrej rady w nie taki sposób jaki się tamten spodziewał, zamiast poklepać go po plecach. Jedyny mocny screen z tym cweleniem może być bardzo mocno wyrwany z kontekstu.
Też myślę, że to nie do końca tak jak przedstawiają. Narracja artykułu słabo pasuje do tych screenów.
 
To jest jakaś ustawka. Młody zgłosi do prokuratury, ta będzie musiała się tym zająć i będzie jazda na całą UE, ze w Polsce prokuratura prześladuje homosi. Tak jak z tymi strefami wolnymi, ten sam typek, ten sam modus operandi. Widać, że tego pedała ktoś pod tym kątem szkoli.
Berlin. Syryjczyk zadźgał geja.
Teraz wyobraźmy sobie to w Polsce: byłaby debata w PE o Polsce?

Sąd Najwyższy będzie wkurzał Demokratów



Będą dymy? A wystarczyłoby zapisać w konstytucji, że stany będą o tym decydować, ale wtedy zarówno Republikanie jak i Demokraci mocno by stracili...

Można być bardziej poprawny politycznie:
1625342487525.png
 
hej biali Murzyni z zacofanej Polski. Ja jestem z USA. Ja powiem jak żyć, jak żyją cywilizowani ludzi: dosłownie to jest większość jego profilu...

Kłamcy:
 
hej biali Murzyni z zacofanej Polski. Ja jestem z USA. Ja powiem jak żyć, jak żyją cywilizowani ludzi: dosłownie to jest większość jego profilu...

Masz twittera ? Jak tak to zapytaj ich jak oni to policzyli ? Jakis konrektny wzor czy cos ? Powiedz, ze kolega pyta :shy:
 
Masz twittera ? Jak tak to zapytaj ich jak oni to policzyli ? Jakis konrektny wzor czy cos ? Powiedz, ze kolega pyta
Masz odpowiedź w tym ich "raporcie", a konkretnie w "zastrzeżeniu prawnym" zawartym na początku - oczywiście drobnym druczkiem:

"(...)Open For Business, partnerzy koalicji, współautorzy niniejszego raportu lub członkowie Rady Doradczej ds. Badań (Research Advisory Board) Open For Business nie zweryfikowali i nie będą weryfikować informacji podanych w niniejszym raporcie ani nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek decyzje lub działania podjęte na podstawie wyników uzyskanych przy wykorzystaniu niniejszego raportu lub informacji bądź danych w nim zawartych. Autorzy ani współautorzy nie gwarantują, w sposób wyraźny lub dorozumiany, dokładności lub kompletności informacji zawartych w niniejszym raporcie ani nie ponoszą odpowiedzialności w tym zakresie (...)"


I... wszystko jasne. A na okładce oczywiście pierwsze słowa to:

"Seria badawcza"

Brzmi poważnie? Kojarzy się z badaniami, z nauką? Ma się kojarzyć!! A hejterzy dupa cicho!
 
Masz twittera ? Jak tak to zapytaj ich jak oni to policzyli ? Jakis konrektny wzor czy cos ? Powiedz, ze kolega pyta :shy:
mam twittera, ale ten koleś to taki jajcarz. Wstawia coś kontrowersyjnego, ale nikomu na twitty nie odpowiada.
Zresztą wcale bym się nie zdziwił jakby polskiego nie znał, bo to w końcu Amerykanin a oni mają swoje podejście do nauki języków obcych :korwinlaugh:
Za to słyszałem, że w chińskiej ambasadzie jest mnóstwo ludzi mówiących po polsku. Są gotowi do podbicia świata :conorsalute:
 
Za to słyszałem, że w chińskiej ambasadzie jest mnóstwo ludzi mówiących po polsku. Są gotowi do podbicia świata
Kiedys cos czytalem, ze Chinczycy maja w kazdym liczacym sie europejskim kraju swoje prywatne szkoly, w ktorych przygotowuja przyszle elity do ewentualnego przejecia wladzy. Ktos ? Cos ? Czy to jakas kolejna niewydarzona teoria spiskowa ?
Jak możesz to zapytaj kolegę czy odkrył już na Twitterze czym się zaszczepił się Marka Kurka.
Confused_Mark_Wahlberg.0.gif
 
Kiedys cos czytalem, ze Chinczycy maja w kazdym liczacym sie europejskim kraju swoje prywatne szkoly, w ktorych przygotowuja przyszle elity do ewentualnego przejecia wladzy. Ktos ? Cos ? Czy to jakas kolejna niewydarzona teoria spiskowa ?

Confused_Mark_Wahlberg.0.gif
nie wiem nic o szkołach, ale z tym przygotowaniem do ambasad to są zajebiści. Oni mają nawet ludzi w ambasadach afrykańskich, którzy opanowali te języki lokalne, których trudno się nauczyć. Plus ciekawe czy nie mają takich samych zasad jak ze sportowcami: zacząłeś przygotowania olimpijskie to nie ma, że zrezygnujesz i pójdziesz sobie na jakieś studia. Żadna uczelnia cie nie przyjmie. Tacy ludzie szukają później pracy w Europie albo w USA.
Klasyk: jednostka nie jest najważniejsza jeśli chce się zmieniać świat.

A tu polonistyka w Pekinie:

Polscy studenci drugiego roku sinologii nie naparzają tak po chińsku, a licencjat mogą pisać po polsku :conorsalute:

EDIT: W Szwajcarii są szkoły prywatne, gdzie uczą dzieci elit Korei półn., Rosji itp. krajów. Może o to ci chodziło.
 
Jak możesz to zapytaj kolegę czy odkrył już na Twitterze czym się zaszczepił się Marka Kurka.

a Boże: nawet nie wiedziałem, że mam kogoś w ignorowanych. Oj musiałeś coś zrobić. Nieśmiertelny Matka Kurka. Obecnie idol Konfederatów, kiedyś PiSowców. A w prehistorii: kim jest ta Pani? Skąd nick? Przecież to kpina z hasła PiSu o dziadku z Wehrmachtu...
1625520976929.png

Trzeba być bystrym typem, aby stworzyć taką postać internetową, ale że ten człowiek ma tylu wyznawców. Podziwiam.

Czytałem go jakoś do 2014 roku. Po tych akcjach z WOŚP trochę mnie zraził.

Miałem przed EURO2012 mnóstwo takich hitów zapisanych.

MatkaKurka ::: czw., 23.06.2011 - 17:40. ,,Przy tej okazji zadaję sobie najbardziej proste pytania. Skoro pół wieku temu gdy ludzkość jeszcze nie słyszała o sms'ach, a komputer nie mieścił się w Pawlakowej stodole mógł się człowiek "kopsnąć" na księżyc, dlaczegóż ani jeden ambitny kraj, choćby takie Chiny, ani jeden ekscentryczny miliarder, choćby taki "Jabłuszko" nie powtórzy tego wyczynu, dla reklamy, prestiżu, żeby sobie wbić flagę albo napisać: "kocham Jolkę". Latają
przecież
po tym kosmosie non stop, tam i wewte i co nie da się wpaść od czasu do czasu na księżyc? Ja już nie mówię o tym, że tam dolecieli, ja się zastanawiam nad znacznie prostszą rzeczą. Jak stamtąd, przy ówczesnej technice nadać dźwięk i obraz bez żadnego przepraszamy za usterki? Pamiętam, że nadać mecz gdzieś z czarnego lądu było nie realne, w samolotach pada zasięg komórek, a na mojej wsi też rzadko kiedy dwie kreski. Nie mówię, może i polecieli, może byli, ale najpierw chciałbym usłyszeć odpowiedzi na najbardziej proste pytania. Proste odpowiedzi, techniczne, nie jakieś tam egzegezy polityczno-sentymentalne. Nie wspomnę już, że w tamtym czasie Ruscy i Amerykanie walczyli o wszystko i jakoś nie udało się Ruskim wykraść tajnej technologii lotów księżycowych, wszystkie inne ukradli z powodzeniem. Takie oszołomione myślenie zawdzięczam temu, że dla mnie ZSRR i USA to jedno. ZSRR zbudował azjatycki model traktowania człowieka i płot podparty złotymi zębami. USA zbudowała ****a i złodziej, potem interes przejęły narodowe mafie. Mnie ten "amerykański sen", który śnią Rodacy kojarzy się z tożsamym zajobem jak "najlepsze stosunki" z Ruskimi i Niemcami. Ta sama choroba, tylko mutacja ładniej się nazywa." [kontrowersje.net/tresc/smolensk_co_jest_smolensk_przypadkowy_numer_malego_kalibru]

Trochę taki Hołownia.
 
Kiedys cos czytalem, ze Chinczycy maja w kazdym liczacym sie europejskim kraju swoje prywatne szkoly, w ktorych przygotowuja przyszle elity do ewentualnego przejecia wladzy. Ktos ? Cos ? Czy to jakas kolejna niewydarzona teoria spiskowa ?

Confused_Mark_Wahlberg.0.gif
Mam ignora u kolegi, bo go kiedyś o to zapytałem, a bardzo mnie ciekawi czy już do tego doszedł.
 
Ciekawa sprawa w czasach LGBT. Piosenkarz Sobel który w Polsce w parę dni obecnie robi 5-20 mln na YT , wyzwał ziomka który wszedł mu na scenę podczas koncertu od cwe...a i pe...ła. Filmik lata na YT jakby co.

Ciekawe czy ziomek szybko upadnie w tych czasach przez to. Pod kątem marketingowym bardzo mnie to ciekawi.

W każdym bądź razie Universal Music go nie wywalił natychmiastowo a to już coś.

Za to już poszły przeprosiny na neta
 
Last edited:
Jak ktoś wyzywa kogoś heteroseksualnego od "pedała", to obraża "pedała"? Nie kumam zależności. A jak powiem komuś ty świnio?

Wlasnie w tych czasach jest przechlapane, bo od dawna w tych czasach w slangu jak nie leci się na k.. To dziś najczęściej używa się ty ped i ty cwe nawet bez intencji politycznych.
:) I zostało to podpięte pod anty homo, a to już się stało takim slangiem jak k czy cholera.

Ech ciężkie czasy :) Czekam już na czasy gdy ktoś powie słowo cholera to znaczy że jest anty szczepionkowcem
 
Last edited:
Wlasnie w tych czasach jest przechlapane, bo od dawna w tych czasach w slangu jak nie leci się na k.. To dziś najczęściej używa się ty ped i ty cwe nawet bez intencji politycznych.
:) I zostało to podpięte pod anty homo, a to już się stało takim slangiem jak k czy cholera.

Ech ciężkie czasy :) Czekam już na czasy gdy ktoś powie słowo cholera to znaczy że jest anty szczepionkowcem
Najlepiej tradycyjnym "ty chuju".
 
Te egzaminy to i tak jeden wielki chuj - mam kumpli z wojska którzy ważą dobrze ponad stówę (i nie jest to masa głównie mięśniowa) a co roku przechodzą te egzaminy.
Lepiej więc zaostrzyć egzaminy, a nie z nich zwalniać. Po drugie - zawsze to jakiś impuls dla pewnej grupy żołnierzy, którzy potraktują to poważnie i się przygotują. Podejrzewać można, że zwolnienie z egzaminu poszerzy grupę podobnych do Twoich kumpli z wojska.
 
Jak ktoś wyzywa kogoś heteroseksualnego od "pedała", to obraża "pedała"? Nie kumam zależności. A jak powiem komuś ty świnio?
To będzie kolejne słowo tabu jak to słynne na "n"... Dlatego powinniśmy z tym walczyć i wyzywać wszystkich na lewo i prawo od pedałów!!! Pedały!
 
Lepiej więc zaostrzyć egzaminy, a nie z nich zwalniać. Po drugie - zawsze to jakiś impuls dla pewnej grupy żołnierzy, którzy potraktują to poważnie i się przygotują. Podejrzewać można, że zwolnienie z egzaminu poszerzy grupę podobnych do Twoich kumpli z wojska.
Podejrzewam, że jakby zaostrzyć wymagania i ich przestrzegać to nagle mielibyśmy wojsko liczebnością zbliżone do słowackiego :fjedzia:
Nasze wojsko to tak skostniała i skurwiała instytucja (może poza jakimiś paroma elitarnymi jednostkami które działają jak trzeba), że zaostrzenie albo zlikwidowanie wymagań dot. sprawności :pudziaonicbyniedao: to by trzeba było zrobić tak samo jak z polską piłka nożną - zaorać, posypać solą i do odbudowy nie dopuszczać ludzi którzy mieli cokolwiek wspólnego z tym wcześniej. To jest prywatny folwark w którym tysiące oficerów toczy wygodne życie a dziesiątki tysiące szeregowych liczy na dotrwanie do emerytury i odprawy przed 40-ką. Nikt z wewnątrz tego nie ruszy bo każdemu pasuje takie udawanie wojska.
To będzie kolejne słowo tabu jak to słynne na "n"... Dlatego powinniśmy z tym walczyć i wyzywać wszystkich na lewo i prawo od pedałów!!! Pedały!
Pierdol się pedale, nie będziesz mi mówił co mam robić.
Pedale.
 
Back
Top