Absurdy poprawności politycznej.

Ciekawe jak się skończy ten proces, bo teraz chyba pierwsza instancja była.
dla mnie to jakas chora pokazowka. Gosciu, podobno polknal tone dragow, przekrecil sie z tego powodu a nie z powodu uduszenia i ten nagle dostaje 22 lata? hm... cos tu nie gra
 
dla mnie to jakas chora pokazowka. Gosciu, podobno polknal tone dragow, przekrecil sie z tego powodu a nie z powodu uduszenia i ten nagle dostaje 22 lata? hm... cos tu nie gra
Mega presja jest wywierana na sąd, oni tam mogą się bać nawet wojny domowej. Mam nadzieję, że w końcu sprawa trafi do sędziego z jajami.
 
Mega presja jest wywierana na sąd, oni tam mogą się bać nawet wojny domowej. Mam nadzieję, że w końcu sprawa trafi do sędziego z jajami.
tu sie sprawdza stara prawda dotyczaca tzw mediow. Fakty nie sa wazne liczy sie to w co wierzy tzw opinia publiczna. Cyrk zwany Covid-19 tez jest tego doskonalym przykladem...
 
Fajnymi rzeczami się zajmują w tej ambasadzie:frankapprove: komentarze niezbyt eleganckie, ale co się dziwić tym ludziom którzy są już sfrustrowani bo wciska im się na siłę promocję LGBT
 
dla mnie to jakas chora pokazowka. Gosciu, podobno polknal tone dragow, przekrecil sie z tego powodu a nie z powodu uduszenia i ten nagle dostaje 22 lata? hm... cos tu nie gra
nie udzielił pierwszej pomocy, nawet gdyby nie był naćpany (bez testów było widać, że to albo GF był chory psychicznie, albo naćpany, bo nikt tak się nie zachowuje kiedy ktoś do niego celuje z pistoletu, zwłaszcza w USA) to mógł nieźle uszkodzić kark. Też chyba było kilka opinii biegłych: klasyk tez w Polsce. Fakt, ława przysięgłych jest dobra w sprawach niemedialnych, ale jeśli chodzi o tak nagłośnione sprawy: to trochę tak jakby losowo wybrani Polacy mieli uczciwie osądzić Tuska/Kaczyńskiego. JUż to widze...

Prokurator chciał 30 lat.

A co się stanie z tym policjantem? Nic mnie zdziwi, ale na pewno będzie traktowany wyjątkowo. Kraj w którym w stanach Demokratów ograniczyli budowę więzień i doprowadzili do tego, plus sytuacje, gdzie na serio na placu więziennym potrafi zginąć kilkanaście osób -pod tym względem nie są cywilizowani. W Polsce po takim czymś temat byłby grzany z minimum miesiąc...
1625065147676.png
 
Fajnymi rzeczami się zajmują w tej ambasadzie:frankapprove: komentarze niezbyt eleganckie, ale co się dziwić tym ludziom którzy są już sfrustrowani bo wciska im się na siłę promocję LGBT
LGBT wychodzi juz z lodówki. To jest bardzo szkodliwe dla tej społeczności
 
Hołubić a tolerować, delikatna różnica
Miałem coś napisać ale się powstrzymałem i usunąłem bo za chwilę do władzy w tym "państwie" mogą zostać dopuszczeni "równościowcy" i "wolnościowcy" pokroju Karateki i będę się tłumaczył w sądzie z wpisu z przed 15 lat. Dojdzie do tego, że swoje opinie będzie można wygłaszać tylko w towarzystwie, góra, jednej bliskiej osoby, szeptem i rozglądając się na boki.
Takie klasyczne wzorce "wolności"...
 
Miałem coś napisać ale się powstrzymałem i usunąłem bo za chwilę do władzy w tym "państwie" mogą zostać dopuszczeni "równościowcy" i "wolnościowcy" pokroju Karateki i będę się tłumaczył w sądzie z wpisu z przed 15 lat. Dojdzie do tego, że swoje opinie będzie można wygłaszać tylko w towarzystwie, góra, jednej bliskiej osoby, szeptem i rozglądając się na boki.
Takie klasyczne wzorce "wolności"...
Za Szwejka szło się na front za żart o Franciszku. Za żart o Stalinie w najlepszym wypadku dowozili na Łubiankę. Co będzie za Karatekowca?
 
Miałem coś napisać ale się powstrzymałem i usunąłem bo za chwilę do władzy w tym "państwie" mogą zostać dopuszczeni "równościowcy" i "wolnościowcy" pokroju Karateki i będę się tłumaczył w sądzie z wpisu z przed 15 lat. Dojdzie do tego, że swoje opinie będzie można wygłaszać tylko w towarzystwie, góra, jednej bliskiej osoby, szeptem i rozglądając się na boki.
Takie klasyczne wzorce "wolności"...
Tak jest aktualnie Andrzeju w Niemczech, szczególnie jeśli rozmowy dotyczą uroczych brudasów z północnej Afryki i bliskiego wschodu.
Mam aktualnie klienta co stamtąd zwiał, ślązak półszwab co za młodu wyemigrował. Nie wytrzymał tego i wrócił z rodziną (żona niemka) do Polski. Opowiedział mi co nieco. Co tam się wyprawia, ja pierdolę... Koledzy nadawali na niego w pracy, że myśli wywrotowo do szefa. A później nawet przyjaciele po imprezach towarzyskich się od gościa odwrócili i ucięli kontakty, bo powiedział co myśli o tym całym multi kulti.
 
Strasznie to wszystko naciągane. Przeczytałem razem ze screenami i wygląda na to że małolat z zaburzeniami i problemami próbuje szukać atencji / zemsty na pedale, który o dziwo udzielił mu dobrej rady w nie taki sposób jaki się tamten spodziewał, zamiast poklepać go po plecach. Jedyny mocny screen z tym cweleniem może być bardzo mocno wyrwany z kontekstu.
 
Back
Top