Absurdy poprawności politycznej.

Wiadomo coś na tematwyznawanej przez napastnika religii? Tak tylko się zastanawiam czy to nie mógł być powód ataku
Przyczną na pewno jest bieda.
U siebie biedę mieli wszyscy i bylo dobrze a tu nawet bieda nie jest biedna, i na dodatek sa i bogatsi, a to niedobre ;)
 
Last edited:
o skurwesyn

Pamiętam wywiad Patrycji Kazadi u Wojewódzkiego jak powiedziała, że raz podczas castingu gdyby była dzieckiem usłyszała, że nie szukają takich dzieci, bo to nie jest wygląd typowego polskiego dziecka. Ciekawe czy teraz by się odważyli :korwinlaugh:
Ale gdyby zamiast Murzynów dali Azjatów to takiego efektu WTF by nie było, ich naprawdę jest coraz więcej w podstawówkach. Pewnie skopiowali jakąś francuską reklamę...
 


Będzie rzeźnia w Europie, prędzej czy później.
Albo Europejczycy, na czele z Niemcami, się obudzą z tego hipisowskiego letargu albo trzeba będzie zapuszczać brodę.

z tymi tłumaczeniami czasami trzeba uważać, bo czasami ktoś ściemy totalne wali (raz widziałem filmik o covidzie ze ściemnionym tłumaczeniem), ale tutaj fakt poprawne, nawet ten blisko wschodni akcent słychać. Raczej koleś jest Arabem a nie Turkiem (Turcy wkurwiają się jak się ich nazwie Arabami :suchykarol:
 
z tymi tłumaczeniami czasami trzeba uważać, bo czasami ktoś ściemy totalne wali (raz widziałem filmik o covidzie ze ściemnionym tłumaczeniem), ale tutaj fakt poprawne, nawet ten blisko wschodni akcent słychać. Raczej koleś jest Arabem a nie Turkiem (Turcy wkurwiają się jak się ich nazwie Arabami :suchykarol:
Było dobrze przetłumaczone. Najlepiej jakby Niemcy znowu się podzielili. W ddr jest mało arabów. U mnie na dzielnicy to nie wiem czy w ogóle jacyś mieszkają. A jak już to nigdy Ich nie widziałem
 
Było dobrze przetłumaczone. Najlepiej jakby Niemcy znowu się podzielili. W ddr jest mało arabów. U mnie na dzielnicy to nie wiem czy w ogóle jacyś mieszkają. A jak już to nigdy Ich nie widziałem
obczaj sobie jednego z działaczy uchodźców, wyjątkowa żmija

Turcy są jeszcze do ogarnięcia, ale Arabowie to czasami jakiś kosmos. Są Irakijczycy w Polsce od lat 90 i z nimi nie było większych problemów, ale czasami mam wrażenie jakby do DE przyjechali sami najgorsi, albo rodzina ufundowała im bilet bo miała ich dosyć...
 
  • Like
Reactions: jut
to jest tekst który usłyszałem od Turka o Arabach z tej fali z 2015 roku :korwinlaugh:
Ale w sumie: Fidel Castro naśmiewał się, że wylał ścieki prosto do Miami w latach chyba 80, a wielcu działacze polityczni okazali się kryminalistami z ładną kartoteką. Breżniew też pościągał hardcorów z łagrów do NY.
Dlaczego Al Asad miał tego nie zrobić?
 
It's over dla chłopa jak go cancel culture dorwie...
Niech się jeszcze tylko dowiedzą o koninie...
omg-barbie.gif
 
Trochę nie wiem gdzie to dać, bo może to powinno być w temacie wprost dotyczącym dzieci lub może w Polityce? Ostatecznie daje w tu, w absurdach politycznych, bo wydaje mi się, że jest to element szerszych, "absurdalnych", zmian kulturowo-społeczno-polityczno-ekonomicznych...



Jestem na pierwszych 20minutach i przedstawiane statystyki są szokujące. Każdy kto ma syna powinien to obejrzeć w szczególności, ale w sumie każdy ojciec lub ten kto ojcem w przyszłości chce być. Jest także o samotnych matkach (a może macie taką sytuację).

Ja mam dwie córki, ale to wasi jako absztyfikanci będą wokół moich skarbów krążyć, dbajcie o synów, jeśli mam ich nie ubić na moim progu. ;)

EDIT:
Dalsza częśc podcastu jest bardziej o relacjach, rozwodach. Jest też o różnicach w wychowywaniu przez matki i ojców. Polecam niezmiennie.
 
Last edited:
Trochę nie wiem gdzie to dać, bo może to powinno być w temacie wprost dotyczącym dzieci lub może w Polityce? Ostatecznie daje w tu, w absurdach politycznych, bo wydaje mi się, że jest to element szerszych, "absurdalnych", zmian kulturowo-społeczno-polityczno-ekonomicznych...



Jestem na pierwszych 20minutach i przedstawiane statystyki są szokujące. Każdy kto ma syna powinien to obejrzeć w szczególności, ale w sumie każdy ojciec lub ten kto ojcem w przyszłości chce być. Jest także o samotnych matkach (a może macie taką sytuację).

Ja mam dwie córki, ale to wasi jako absztyfikanci będą wokół moich skarbów krążyć, dbajcie o synów, jeśli mam ich nie ubić na moim progu. ;)

EDIT:
Dalsza częśc podcastu jest bardziej o relacjach, rozwodach. Jest też o różnicach w wychowywaniu przez matki i ojców. Polecam niezmiennie.

Czekam na twoją relację. Mam już chyba z 10 filmików odłożonych do obejrzenia, polecone przez nasze szanowne grono, ale no czasu ni ma Panie...
 
Dojeżdzasz autem? Wyprowadzasz psa? Chodzisz na zakupy? Słuchawki BT i świat podcastów stoi otworem :)
Dobra reklama słuchawek BT :deniro:
Pewnie da się to jakoś ogarnąć, chciałbym na spokojnie usiąść i posłuchać, ale przy obecnym trybie życia rzadko jest to możliwe. Muszę pomyśleć o jakichś alternatywach, albo zacząć golić głowę...
 
Trochę nie wiem gdzie to dać, bo może to powinno być w temacie wprost dotyczącym dzieci lub może w Polityce? Ostatecznie daje w tu, w absurdach politycznych, bo wydaje mi się, że jest to element szerszych, "absurdalnych", zmian kulturowo-społeczno-polityczno-ekonomicznych...



Jestem na pierwszych 20minutach i przedstawiane statystyki są szokujące. Każdy kto ma syna powinien to obejrzeć w szczególności, ale w sumie każdy ojciec lub ten kto ojcem w przyszłości chce być. Jest także o samotnych matkach (a może macie taką sytuację).

Ja mam dwie córki, ale to wasi jako absztyfikanci będą wokół moich skarbów krążyć, dbajcie o synów, jeśli mam ich nie ubić na moim progu. ;)

EDIT:
Dalsza częśc podcastu jest bardziej o relacjach, rozwodach. Jest też o różnicach w wychowywaniu przez matki i ojców. Polecam niezmiennie.

Idę właśnie golić głowę :werdum:
 
Back
Top