Absurdy poprawności politycznej.

Ja nie rozumiem jak się mówi o islamistach w kategorii "słabsza kultura". To nie prawa. Oni są silniejszą kulturą i dominują naszą, "zachodnią". I to nie jest tak, że oni nabrali jakoś siły, tylko "nasza" osłabła.
Nawet nie chodzi o kraje "zachodnie" które odrzucają wartości będące fundamentem ich istnienia, ale widać to i u nas. Przykład: pod zaborami kultura miała reprezentantów: Chopin, Sienkiewicz, Reymont itp. ... teraz też mamy noblistkę :frankapprove:
Najgorsze w tej wypowiedzi jest to, że jest prawdziwa. Aż smutno mi się zrobiło.
Mam nadzieję jedynie, że najpierw świat ich zweryfikuje a potem i przede wszystkim historia.
 
Islam to silniejsza kultura? W jakim sensie? Dobry żart. Chyba silniejsza w sprawach demolowania własnych ojczyzn, bycia okupowanym przez zachodnie wojska, ruchania kóz.
 
Islam to silniejsza kultura? W jakim sensie? Dobry żart. Chyba silniejsza w sprawach demolowania własnych ojczyzn, bycia okupowanym przez zachodnie wojska, ruchania kóz.
A my ich pokonamy miłoscią homoseksualną, różowymi włosami i tupotem bosych stóp
 
Islam to silniejsza kultura? W jakim sensie? Dobry żart. Chyba silniejsza w sprawach demolowania własnych ojczyzn, bycia okupowanym przez zachodnie wojska, ruchania kóz.
Nie widzisz, że przegramy z nimi przez (niech chce mi to przejść przez palce) pierdoloną demokrację? We Francji już za niedługo więcej będzie muzułmanów niż innych, zdobędą władzę przez nasz ustrój polityczny, legalnie. A jak myślisz o ile stopni Francja zmieni się pod ich rządzami przez 10 lat...?

Edit: takie coś to tam (w krajach zachodu) codzienność, ludzie są zastraszeni, wychowani w kulturze miłości i naiwności jak dzieci.

 
Edit: takie coś to tam (w krajach zachodu) codzienność, ludzie są zastraszeni, wychowani w kulturze miłości i naiwności jak dzieci.

Bestialski atak w Berlinie. Zaatakował nożem kobietę, bo ta pracowała

I to ma być przykład wyższości i siły "kultury islamu"? Chory psychicznie islamista nie potrafił zabić 60 letniej kobiety. Cywilizacja zachodu zagrożona.
zdobędą władzę przez nasz ustrój polityczny, legalnie.

Przykład skrajnej Francji... No może kiedyś tam zdobędą władzę w tej Francji, tylko że "cywilizacja zachodu/białego człowieka" to chyba trochę więcej niż tylko Francja xD

Ogólnie uważam, że to straszenie zaoraniem zachodu przez islam to jest dobre political fiction dla bojaźliwych leszczyków. Żeby się bać dominacji kozojebców to trzeba mieć chyba iq na ich poziomie.
 
I to ma być przykład wyższości i siły "kultury islamu"? Chory psychicznie islamista nie potrafił zabić 60 letniej kobiety. Cywilizacja zachodu zagrożona.


Przykład skrajnej Francji... No może kiedyś tam zdobędą władzę w tej Francji, tylko że "cywilizacja zachodu/białego człowieka" to chyba trochę więcej niż tylko Francja xD

Ogólnie uważam, że to straszenie zaoraniem zachodu przez islam to jest dobre political fiction dla bojaźliwych leszczyków. Żeby się bać dominacji kozojebców to trzeba mieć chyba iq na ich poziomie.
Demografia to dziwka
 
I to ma być przykład wyższości i siły "kultury islamu"? Chory psychicznie islamista nie potrafił zabić 60 letniej kobiety. Cywilizacja zachodu zagrożona.


Przykład skrajnej Francji... No może kiedyś tam zdobędą władzę w tej Francji, tylko że "cywilizacja zachodu/białego człowieka" to chyba trochę więcej niż tylko Francja xD

Ogólnie uważam, że to straszenie zaoraniem zachodu przez islam to jest dobre political fiction dla bojaźliwych leszczyków. Żeby się bać dominacji kozojebców to trzeba mieć chyba iq na ich poziomie.
Nie wiem czy nie umiesz dodawać czy idiotę udajesz, ile jest muzoli w usa? Już mają dwie pizdy w senacie co podkopują co rusz walory demokracji.
Różnica między nimi a nami jest taka, że oni będą się w obcym religijnie świecie trzymać razem i głosować będą też razem.
Kolejna będzie Belgia, WB, Szwecja. Tu nie trzeba tęgiej głowy wystarczy chłodna matematyka.
Nie piszę, że zaraz, teraz ale moje dzieci jak najbardziej mogą to odczuć w obcym państwie. Żydzi już masowo się powynosili z ich dzielnic a to skala mikro na razie, makro się zacznie jak będzie ich większość.
Chory psychicznie...., dobre sobie, to oni wszyscy są chorzy psychicznie tak? Talibowie, isis, boko haram i cała reszta :D No to masa ludzi chorych psychicznie.
 
Last edited:
Ja myślę, że prawdziwi władcy świata mają wobec muzoli przebiegły plan i zrobią im kuku. Póki co używają ich jako straszaki.
Z tym planem mogą się przeliczyć, pożar można kontrolować do czasu...
Edit: jak historia nie tak dawna pokazuje, Liban kiedyś państwo chrześcijan, oni też z dobroci serca wpuścili tych dzikusów jako uchodźców. Jaki jest Liban teraz można sprawdzić aktualny udział procentowy religii. To samo stało się z Indonezją kiedyś tam. Czas kruszy każdą skałę.
 
Last edited:
Z tym planem mogą się przeliczyć, pożar można kontrolować do czasu...
USA sobie poradzi. Teraz udają, że też mają z nimi problem, by ludność innych państw nie zauważyła, że nimi destabilizują świat. W odpowiednim czasie usrael zadziała.
 
ile jest muzoli w usa?
3 miliony, czyli jakiś 1%. 7x mniej niż u ruskich. Mam się już bać?

Kolejna będzie Belgia, WB, Szwecja. Tu nie trzeba tęgiej głowy wystarczy chłodna matematyka.

I wybujała wyobraźnia.

Chory psychicznie...., dobre sobie, to oni wszyscy są chorzy psychicznie tak?

W reportażu z twojego linka było napisane, że się leczył psychiatrycznie.
 
3 miliony, czyli jakiś 1%. 7x mniej niż u ruskich. Mam się już bać?



I wybujała wyobraźnia.



W reportażu z twojego linka było napisane, że się leczył psychiatrycznie.
No właśnie, bo ta ideologia powoduje widocznie takie problemy. Ci ludzie przez tę ideologię właśnie są psychicznie chorzy, bo nie potrafią funkcjonować w zachodnim społeczeństwie, we łbach im się nie mieści, że można żyć inaczej., że baba może do pracy, że dziewczyna może w mini itd.
Z ostatnich wyskoków muzoli co artykuł przewija się wzmianka o możliwym leczenie psychiatrycznym, w prawie każdym artykule niemieckim.
Tzw. głaskanie opinii publicznej.


3 miliony, czyli jakiś 1%. 7x mniej niż u ruskich. Mam się już bać?
To było jako dowód jak oni trzymają się razem i od razu głosują przy pierwszej możliwości na "swojego" człowieka. Chyba nie złapałeś intencji.
Nie głosowali na białego lewaka lecz na islamską pizdę z somali co pluje na tę ich demokrację. To jedynie potwierdza moje argumenty.
A w ogóle gdzie ja napisałem o jakimś strachu, uświadamiam jaki jest proces tej przemiany.

Co do wybujałej wyobraźni, uwierz mi chcę byś miał rację i wyjdzie na to, że pierdolę głupoty, ale jestem jakoś na 75% przekonany, że mam rację.

Mam coraz więcej klientów z Francji i Niemiec (najczęściej mieszane małżeństwa, bądź Polacy co uciekli za komuny),
którzy na stare lata pokupywali ziemię w Polsce przy granicy i spokojnie chcą przeżyć starość, ciekawe dlaczego ich połówki zachodnie się na to zgadzają :)
O dziwo w Polsce potrafią o tym wprost rozmawiać. Będąc tam mieli kneblowane cenzurą i strachem usta. Ale co ja tam wiem.
 
Back
Top