Absurdy poprawności politycznej.

Idę właśnie golić głowę :werdum:
werdum smile.png
 
Wiecie jaką lukę znalazły arabskie klany aby jeszcze więcej zarabiać na przemycie ludzi?
Mówisz ,,uchodźcy"np. z Pakistanu/Iranu aby w wniosku azylowym przyznał się do popełnienia morderstwa. Ważne aby to było w kraju gdzie jest kara śmierci.
Nie można deportować człowieka do kraju, gdzie grozi mu utrata życia więc jaka może być decyzja urzędnika?

Mówię wam, że powstanie prędzej czy później kopia ojca chrzestnego tylko o arabskich klanach :conorsalute:


w Polsce jest taka niepisana tradycja nawet wśród tabloidów aby zamazywać twarze dzieci bo nie są w stanie decydować o sobie i mają prawo do prywatności, wyborcza to łamie...
 



Bardzo bym chcial posluchac co Miodek albo Bralczyk maja do powiedzenia na temat gramatycznej 'poprawnosci' tej nowomowy.
 
Z reguły nie klikam play przy tego typu gównach, ale ponieważ była ważna okazja i musiałem przemóc swoje obrzydzenie do alkoholu to tym razem kliknąłem... i: :juanlaugh:
Jest odlot.
Mozna heheszkowac, ale spojrzmy na to w agregatach, coś się naprawdę zjebało, i to w tej skali juz jest powazne. Przeciez tacy ludzie bedą nas wszystkich systemowo obciazac, przez kilkadziesiat lat. No chyba ze to zawsze tak bylo, ale teraz dzieki internetowi to bardziej widać. Chetnie bym zobaczyl twarde dane, ale ktore z psychiatryczno- psychologicznych instytucji nie wlaczyly sie jeszcze w walke ideologiczna i wspieranie fantastyki TQIA+?
 
Last edited:
Jest odlot.
Mozna heheszkowac, ale spojrzmy na to w agregatach, coś się naprawdę zjebało, i to w tej skali juz jest powazne. Przeciez tacy ludzie bedą nas wszystkich systemowo obciazac, przez kilkadziesiat lat. No chyba ze to zawsze tak bylo, ale teraz dzieki internetowi to bardziej widać. Chetnie bym zobaczyl twarde dane, ale ktore z psychiatryczno- psychologicznych instytucji nie wlaczyly sie w walke ideologiczna?
Najgorsze, że dzieciaki, które nie doświadczyły trudów życia coraz bardziej będą w to brnąć. I to nie one mają nas systemowo obciążać, ale w tym systemi powinny pracować na odciążenie systemu obciążonego nami, staruszkami.
Ale im się nalezy tolerancja, parytety, stanowiska pracy typu sex equality instructor i pieniądze od kapitalistów. Tylko wojna albo powazny kryzys jest w stanie to naprawić. W przypadku wojny nikt nie będzie miał skrupułów by to coś (bo nie wiem jak to coś określić) wysłać jako mięso armatnie w pierwszej linii. Nawet takie bajdeny zrobia to bez zawahania.
 
Jest odlot.
Mozna heheszkowac, ale spojrzmy na to w agregatach, coś się naprawdę zjebało, i to w tej skali juz jest powazne. Przeciez tacy ludzie bedą nas wszystkich systemowo obciazac, przez kilkadziesiat lat. No chyba ze to zawsze tak bylo, ale teraz dzieki internetowi to bardziej widać. Chetnie bym zobaczyl twarde dane, ale ktore z psychiatryczno- psychologicznych instytucji nie wlaczyly sie w walke ideologiczna?
Zgadza się. Ogólnie to jest dramat, ale ja to jakoś mam takie usposobienie, że lubię się śmiać...

Wg mnie, ta druga opcja jest prawdziwa. Tzn. wariaci byli wcześniej, tylko nie mieli dostępu do takich platform jak teraz.

I wciąż się nie martwię, uważam, że nasza cywilizacja właśnie upada i nie ma już od tego odwrotu... trudno, taka jest naturalna kolej rzeczy i nie ma co płakać, pocieszam się tym, że górą nie będą tacy wariaci i ich guru (biedronie i śmiszki) tylko przyjdą "talibowie" i naprostują towarzystwo :mamed:
 
Wg mnie, ta druga opcja jest prawdziwa. Tzn. wariaci byli wcześniej, tylko nie mieli dostępu do takich platform jak teraz.
Moze tak byc.
Ale wtedy by to oznaczalo ze to normalsi sie zjebali. Troche tak jakbym ja spelnil swoje marzenie i na koncercie zaspiewal Niemena (to przykladowo, mam inne marzenia, lol). Raz spoko, potem rodzina i przyjaciele by mnie, przepraszajac widownie, za szmaty wyniesli. Tylko wyobrazmy sobie ze ktos na powaznie mowi ze to sztuka, ba, przewyzsza oryginal, a przekonani tzw normalsi kiwaja glowami, "no przeciez wiadomix", i teraz spiewam co drugi numer z Bociellim i ustanawiam nowe normy, a nawet reklamuje BMW. To ze ja nie mam talentu to jedno, to ze normalsi kiwaja glowami drugie.
 
Moze tak byc.
Ale wtedy by to oznaczalo ze to normalsi sie zjebali. Troche tak jakbym ja spelnil swoje marzenie i na koncercie zaspiewal Niemena (to przykladowo, mam inne marzenia, lol). Raz spoko, potem rodzina i przyjaciele by mnie, przepraszajac widownie, za szmaty wyniesli. Tylko wyobrazmy sobie ze ktos na powaznie mowi ze to sztuka, ba, przewyzsza oryginal, a przekonani tzw normalsi kiwaja glowami, "no przeciez wiadomix", i teraz spiewam co drugi numer z Bociellim i ustanawiam nowe normy, a nawet reklamuje BMW. To ze ja nie mam talentu to jedno, to ze normalsi kiwaja glowami drugie.
Wrzuć ze dwa kawałki na forum :lol:
 
Moze tak byc.
Ale wtedy by to oznaczalo ze to normalsi sie zjebali. Troche tak jakbym ja spelnil swoje marzenie i na koncercie zaspiewal Niemena (to przykladowo, mam inne marzenia, lol). Raz spoko, potem rodzina i przyjaciele by mnie, przepraszajac widownie, za szmaty wyniesli. Tylko wyobrazmy sobie ze ktos na powaznie mowi ze to sztuka, ba, przewyzsza oryginal, a przekonani tzw normalsi kiwaja glowami, "no przeciez wiadomix", i teraz spiewam co drugi numer z Bociellim i ustanawiam nowe normy, a nawet reklamuje BMW. To ze ja nie mam talentu to jedno, to ze normalsi kiwaja glowami drugie.
Dokładnie. Tylko, że: "normalsi" faktycznie ogłupieli (oglądam Death Proof na TVN7 więc nie będę się rozpisywał)...

Poza tym, poruszyłeś temat rodziny, która by Cię ze sceny zdjęła... a podstawowym problemem tych wariatów jest właśnie brak lub zjebana rodzina (głównie brak ojca + matka wariatka)
 
Ja nie rozumiem jak się mówi o islamistach w kategorii "słabsza kultura". To nie prawa. Oni są silniejszą kulturą i dominują naszą, "zachodnią". I to nie jest tak, że oni nabrali jakoś siły, tylko "nasza" osłabła.
Nawet nie chodzi o kraje "zachodnie" które odrzucają wartości będące fundamentem ich istnienia, ale widać to i u nas. Przykład: pod zaborami kultura miała reprezentantów: Chopin, Sienkiewicz, Reymont itp. ... teraz też mamy noblistkę :frankapprove:
 
Back
Top