Absurdy poprawności politycznej.

„Od zarania dziejów Allah zsyłał Żydom ludzi, którzy mają karać ich za zepsucie. Ostatnią karę wykonał Hitler. Za pomocą wszystkiego, co im zrobił – mimo że Żydzi przesadzają, jeśli chodzi o doznane przez nich krzywdy – udało mu się umieścić ich na swoim miejscu. To była dla nich kara boska. Jeśli Allah pozwoli, następnym razem kara spadnie z ręki muzułmanów.”

„Jedyną rzeczą, na którą mam nadzieję, jest to, że kiedy moje życie będzie zbliżać się do końca, Allah da mi szansę udania się do krainy dżihadu i prowadzenia oporu, nawet na wózku inwalidzkim. Zastrzelę wrogów Allaha, Żydów, a oni rzucą we mnie bombą, a tym samym przypieczętuję moje życie aktem męczeństwa.”

„Muzułmańscy prawnicy mają różne opinie na temat kary za tę obrzydliwą praktykę [homoseksualizmu]. Czy powinna być taka sama, co kara za zdradę, czy też zarówno czynni, jak i bierni uczestnicy powinni zostać skazani na śmierć? Chociaż takie kary mogą wydawać się okrutne, pozwalają utrzymać czystość społeczeństwa islamskiego i utrzymać je w czystości od wypaczonych elementów.”

„Wszędzie Bracia pracują nad przywróceniem islamu, w jego wszechogarniającej formie, do życia ludzi. Zatem misja jest jasna: przywrócenie islamu w jego wszechogarniającym wydaniu, podporządkowanie ludzi Bogu, ustanowienie religii Boga, islamizacja życia, wzmocnienie pozycji religii Bożej, ustanowienie renesansu ummy [ogólnoświatowego narodu muzułmańskiego] na podstawie islamu…Każdy aspekt życia należy islamizować.”

Ciekawe czy tego pana umysł również wytwarza takie pomysły...
hqdefault.jpg
 
„Od zarania dziejów Allah zsyłał Żydom ludzi, którzy mają karać ich za zepsucie. Ostatnią karę wykonał Hitler. Za pomocą wszystkiego, co im zrobił – mimo że Żydzi przesadzają, jeśli chodzi o doznane przez nich krzywdy – udało mu się umieścić ich na swoim miejscu. To była dla nich kara boska. Jeśli Allah pozwoli, następnym razem kara spadnie z ręki muzułmanów.”

„Jedyną rzeczą, na którą mam nadzieję, jest to, że kiedy moje życie będzie zbliżać się do końca, Allah da mi szansę udania się do krainy dżihadu i prowadzenia oporu, nawet na wózku inwalidzkim. Zastrzelę wrogów Allaha, Żydów, a oni rzucą we mnie bombą, a tym samym przypieczętuję moje życie aktem męczeństwa.”

„Muzułmańscy prawnicy mają różne opinie na temat kary za tę obrzydliwą praktykę [homoseksualizmu]. Czy powinna być taka sama, co kara za zdradę, czy też zarówno czynni, jak i bierni uczestnicy powinni zostać skazani na śmierć? Chociaż takie kary mogą wydawać się okrutne, pozwalają utrzymać czystość społeczeństwa islamskiego i utrzymać je w czystości od wypaczonych elementów.”

„Wszędzie Bracia pracują nad przywróceniem islamu, w jego wszechogarniającej formie, do życia ludzi. Zatem misja jest jasna: przywrócenie islamu w jego wszechogarniającym wydaniu, podporządkowanie ludzi Bogu, ustanowienie religii Boga, islamizacja życia, wzmocnienie pozycji religii Bożej, ustanowienie renesansu ummy [ogólnoświatowego narodu muzułmańskiego] na podstawie islamu…Każdy aspekt życia należy islamizować.”

Ciekawe czy tego pana umysł również wytwarza takie pomysły...
hqdefault.jpg
Oczywiście, co za głupie pytania...
 
Ładnie napisany artykuł, ani słowa o tym, że zatrzymany był naćpany
Fakt, faktem brak profesjonalizmu, ale...
...w Polsce też to mamy

tylko tutaj chodzi o to, że koleś ma z tyłu głowy: ile ja kurwa musiał pisać stron raportu za oddane strzały...

Ale będą jaja jak Antifa zdemoluje sąd podczas procesu, jakiś strażnik sądowy zastrzeli kogoś kto spróbuje to zrobić
 
Ładnie napisany artykuł, ani słowa o tym, że zatrzymany był naćpany


Ale będą jaja jak Antifa zdemoluje sąd podczas procesu, jakiś strażnik sądowy zastrzeli kogoś kto spróbuje to zrobić
Ten kraj to jakiś żart. Mam nadzieję, że upadnie szybciej niż jest to przewidywane.
 

Kurła co za chory świat.
Kiedyś nie do pomyślenia. Żeby kogoś zranić trzeba było kolokwialnie mówiąc- dać w zęby- dziś trener jest nazistą, a bycie wysportowanym promowaniem ideologii supremacji. Nie wiem, czy wstawić tu :putinlaugh: czy raczej :płacz:. Niedługo nauczyciele W-F ( poprawcie mnie, naprawdę nie wiem czy jest jeszcze taki przedmiot w szkole podstawowej? ) Będą stawiani w jednym szeregu z Stalinem i Mao.
Dziś rano z żoną ( psycholog) poruszaliśmy właśnie temat hejtu. Z racji zawodu jest w tej kwestii bardziej delikatna, ale mimo wszystko doszliśmy do wniosku, że kiedyś był to problem "ofiary", mianowicie jeśli bierzesz do siebie przytyki odnośnie swoich zewnętrznych cech, to był Twój problem i twojego słabego charakteru a dziś ludzi ściga się z urzędu. Człowiek jest słabszy niż kiedykolwiek. Regres totalny, na każdym aspekcie człowieczeństwa. Sprawdza się powiedzenie, że najlepsze czasy tworzą najgorszych ludzi.
 
Back
Top