Absurdy poprawności politycznej.

Sprzedaz ubran dla grubych , no kontrowersja taka, ze o matko. Wlasnie to jest lepszy znak czasu ze takie osoby sa pokazywane a nie tylko sztuczne laski z instagrama - talia jak Victoria secret.


Tak tacy ludzie chodza po tym swiecie murphy, zyj z tym. Czas wyjsc z banieczki filmow hollywoodzkich.
 
1616527060855.png
 
Sprzedaz ubran dla grubych , no kontrowersja taka, ze o matko. Wlasnie to jest lepszy znak czasu ze takie osoby sa pokazywane a nie tylko sztuczne laski z instagrama - talia jak Victoria secret.


Tak tacy ludzie chodza po tym swiecie murphy, zyj z tym. Czas wyjsc z banieczki filmow hollywoodzkich.
Nie zesraj się to po pierwsze,
po drugie, to propagowanie niezdrowego, bardzo niezdrowego stylu życia, no nikt mi kurwa nie powie, że gruba świnia napędzana frytkami i snikersami dłużej pożyje itd.
Choćby dlatego nie powinno być to gloryfikowane, a jest. Nie chcę już wspominać o oczywistych stratach cywilizacyjno-społecznych, człowiek chory kosztuje, nie pracuje, leczy się. Jest obciążeniem dla naszych podatków, to tak na zimno. Nikt się gruby nie urodził.
Odpał o 180 stopni jest idiotyczną propagandą, niczym więcej.
Nie twierdzę, że gloryfikowanie laleczek podsilikonowanych jest czymś super dobrym, wypadałoby znaleźć jakiś złoty środek, pokazywać kobiety normalne atrakcyjne.
 
Nie zesraj się to po pierwsze,
po drugie, to propagowanie niezdrowego, bardzo niezdrowego stylu życia, no nikt mi kurwa nie powie, że gruba świnia napędzana frytkami i snikersami dłużej pożyje itd.
Choćby dlatego nie powinno być to gloryfikowane, a jest. Nie chcę już wspominać o oczywistych stratach cywilizacyjno-społecznych, człowiek chory kosztuje, nie pracuje, leczy się. Jest obciążeniem dla naszych podatków, to tak na zimno.
Odpał o 180 stopni jest idiotyczną propagandą, niczym więcej.


Koszulki nike dla grubych sa gloryfikowaniem otyłości ?:korwinwhat::beczka:
 
Koszulki nike dla grubych sa gloryfikowaniem otyłości ?:korwinwhat::beczka:
Firma związana z odzieżą, obuwiem, sprzętem SPORTOWYM, powinna promować sport. Czy wizerunek otyłych osób z oferty Nike - w jakikolwiek sposób promuje tę sferę życia? Na odwrót. Pokazuje się w ten sposób, że to norma, taka sama jak wysportowana sylwetka. Tak, tacy ludzie jak dzieci chodzą po tym świecie alibaba, żyj z tym. Czas wyjść z banieczki tego typu hollywoodzkich oraz innych firm promocji i zacząć na powrót dawać im dobre przykłady.
 
Firma związana z odzieżą, obuwiem, sprzętem SPORTOWYM, powinna promować sport. Czy wizerunek otyłych osób z oferty Nike - w jakikolwiek sposób promuje tę sferę życia? Na odwrót. Pokazuje się w ten sposób, że to norma, taka sama jak wysportowana sylwetka. Tak, tacy ludzie jak dzieci chodzą po tym świecie alibaba, żyj z tym. Czas wyjść z banieczki tego typu hollywoodzkich oraz innych firm promocji i zacząć na powrót dawać im dobre przykłady.
Są rynki gdzie otyli stanowią istotną część rynku. Nie wierzę, że Nike czy jakaś inna firma kieruje się przesłankami ideologicznymi, wybadali, że im się to opłaca i kierują ofertę także do nich. Albo chcą być postrzegani w odpowiedni sposób. To tylko biznes.

Niedawno były modne przeraźliwie chude modelki, to teraz będą bardziej puszyste. Lata 90-te już nie wrócą.
 
Niedawno były modne przeraźliwie chude modelki, to teraz będą bardziej puszyste. Lata 90-te już nie wrócą.
No raczej czarno to widzę.... skoro najbardziej wpływowi projektanci modowi to geje, zainspirowani chudymi chłopcami, a na wybiegu istnieje jeden rozmiar i jest to nadal rozmiar wieszaka.

Oczywiscie grubska sie wcisnie tu i tam, ale wg mnie to akurat chwilowy trend.

Swoją drogą akurat lata 90 to akurat szczupłe, ale kobiece modelki.
 
Są rynki gdzie otyli stanowią istotną część rynku. Nie wierzę, że Nike czy jakaś inna firma kieruje się przesłankami ideologicznymi, wybadali, że im się to opłaca i kierują ofertę także do nich.
Nike patrzy na to biznesowo, odsetek otyłych stale rośnie, więc pora zarzucić model sportowy i pozwolić, aby grubasy same zechciały wydawać pieniądze za markę
Oczywiście, że tak jest i nie można mieć pretensji o to, że firmy próbują pomnażać majątki, po to są, by się bogacić. Wyraziłem jedynie sprzeciw wobec ślepoty na pewne trendy, które społecznie, gdy będą wciąż rozwijane i rozszerzane - nie wpłyną na rozwój tych społeczeństw pozytywnie. Można jedynie romantycznie tutaj zatęsknić za jako taką normalnością lat ubiegłych w tym względzie, jednak jeśli dochodzi do takiego przekonania jak w przypadku naszego alibaby - zapala się czerwona lampka ostrzegająca o tym, że preferowana ideologia (świadoma, czy nie, ukierunkowana na zysk lub odwrotnie), zaczyna zbierać swoje żniwa. Gdy ktoś z takimi przekonaniami, poglądami stanie przed obowiązkiem wychowania własnego dziecka - podejrzewać należy, że gro z tych przekonań przeniesie na potomstwo. Pomnóżmy to teraz razy ileś tam i wyobraźmy sobie jaki świat zgotują tacy potomkowie lub jaki będą akceptować i uważać za normę?
 
Tak tacy ludzie chodza po tym swiecie murphy, zyj z tym. Czas wyjsc z banieczki filmow hollywoodzkich.
Chodzą też ślepi, głusi i niepełnosprawni. Nie mam z tym problemu, jednak jeśli osoba otyła reklamuje produkty sportowe to wiesz, jakoś wygląda to dziwnie. Nie mam problemu z tym, że produkty dedykowane dla ludzi size+ reklamuje osoba otyła, jednak kurwa na potęgę posępnego czerepu:
- dlaczego nie reklamuje osoba dla której marka jest dedykowana ?
Wiesz dlaczego? Przez lewacka bakterie poprawności politycznej. Dzisiaj postawa przeciwna od dedykowanej pierwotnie jest gloryfikowana. Zobacz produkcję Netflixa. Messi reklamuje Lays'y, Lewy Colę to jest popierdolone. W pogoni za szmalem i nowym rynkiem wrzucamy wszystko do jednego garnka i karmimy ludzi tą papką. Jak widać Tobie smakuje.
Reasumując sport dla sportowców, ze sportowym przesłaniem, z ideologia sportowego stylu życia. Nie kurwa odwrotnie. Babka z powyższej reklamy niech wpierdala Lays'y. A Messi reklamuje sprzęt sportowy. Nie na odwrót
 
Może czas przestać kupować produkty firm, które szyją gacie, a wydaje im się, że odpowiadają za przyszłość naszej cywilizacji. To w zasadzie jedyna broń jaką mamy.
Tylko które firmy wtedy zostaną? Każda większa w to idzie
 
Do usera co tam pisze , ze grubi nie powinni chodzić w Najeczach , bo to ubrania sportowe, ze niby ideologia i etc.

Koleś, nie wiem jak stoisz z zainteresowaniem sportami, ale chyba mega słabiutko , bo sport nie równa się szczupła sylwetka. polecam pooglądać trochę - rzut dyskiem, rzut młotem , sumo, rugby, strongman, zapasy, podnoszenie ciężarów, boks . Mega się zaskoczysz , jak oni wyglądają i tak oni maja PRAWO kupić sobie ciuchy sportowe jakich chcą rozmiarów , bo ciężko zapieprzają na swój sukces. I tak samo jest z szarakami , nie każdy kto trenuje sportowo musi być Kenem. Ma prawo do koszulki nike, adidas czy pumy czy wazy 100 czy 200 kg , jeśli prywatna firma chce sobie robić takie koszulki , to ma do tego prawo. Jesli jest to watek absurdy poprawności politycznej , to ja tu właśnie bronie grubych przed absurdem poprawności politycznej = nike ,adidas, puma tylko dla chudych.

Gruby ma prawo do NAJACZY!!!::duszenie:::chuck:
 
Do usera co tam pisze , ze grubi nie powinni chodzić w Najeczach , bo to ubrania sportowe, ze niby ideologia i etc.

Koleś, nie wiem jak stoisz z zainteresowaniem sportami, ale chyba mega słabiutko , bo sport nie równa się szczupła sylwetka. polecam pooglądać trochę - rzut dyskiem, rzut młotem , sumo, rugby, strongman, zapasy, podnoszenie ciężarów, boks . Mega się zaskoczysz , jak oni wyglądają i tak oni maja PRAWO kupić sobie ciuchy sportowe jakich chcą rozmiarów , bo ciężko zapieprzają na swój sukces. I tak samo jest z szarakami , nie każdy kto trenuje sportowo musi być Kenem. Ma prawo do koszulki nike, adidas czy pumy czy wazy 100 czy 200 kg , jeśli prywatna firma chce sobie robić takie koszulki , to ma do tego prawo. Jesli jest to watek absurdy poprawności politycznej , to ja tu właśnie bronie grubych przed absurdem poprawności politycznej = nike ,adidas, puma tylko dla chudych.

Gruby ma prawo do NAJACZY!!!::duszenie:::chuck:
Gruby na bramkę!!
 
Najwiekszym absurdem politycznym to jest lockdown w ktorym wszystko zamkniete ale kosciolek otwarty!
Pretensja trochę w stylu archetypicznych złotów z Dworca Warszawa Wschodnia goniących Uberaków, że nie ponoszą kosztów prowadzenia działalności tak jak złotówy. Coś jak "dostaliśmy łomot, oberwałem po gębie, ale najbardziej boli mnie to, że nie wszyscy po równo, tylko ja najmocniej."
 
Back
Top