Absurdy poprawności politycznej.

W niektórych, okazjonalnie pilnowano limitów. Znajdowały się typy, które wchodziły do kościołów, rozglądały się, a potem wychodziły. Kończyło się tak:



Ale i kosmetyczka, i ksiądz oddychają, tak więc ryzyko zakażenia raczej takie same, bo z racji tego, że komunikuje około 25% obecnych na mszy to fryzjerka, czy kosmetyczka w ciągu dnia spokojnie 15 osób również obsłuży.

Psychiczny/duchowy spokój, spełnienie, poczucie spełnionego obowiązku - te wszystkie psychologiczne aspekty są bardzo ważne w panującej pandemii strachu. Jeśli tego pozbawiasz ludzi, a tak się dzieje w przypadku zamknięcia kościołów - szkodzisz elektoratowi.

Odpowiedź wyżej (mój piewrszy komentarz w tym poscie do tego co napisał Pacman).
Ja rozumiem, ale skoro moge sobie ogolic glowe w domu bo fryzjer zamkniety i nie mozna sie narazac to i pomodlic sie mozna w domu. Poza tym fryzjer obsluzy 15 czy 30 osob 1 dnia a ksiadz na jednej mszy, gdzie dziennie odprawia np dwie
 
Dziś trzeba naprawdę uważnie wychowywać dzieci, tragedia. Internet zbawca - internet niszczyciel
comment_16170122093C5eEXWiQsAx5tfRaR6LUT,w400.jpg
 
Przerażające jest to ciągłe przesuwanie granic, czasem mi się wydaje, że wybitni intelektualiści robią to dla sportu, tylko po to żeby coś udowodnić światu. Podobnie jest z artystami, którzy czasem odlatują w tak odległe rejony, że chyba sami siebie przestają rozumieć.
 
Back
Top