Absurdy poprawności politycznej.

Akurat zręby to już były.

Chodziło o to żeby ktoś inny pod płaszczykiem nawracania Słowian na chrześcijaństwo nie najechał kraju ogniem i mieczem.
Jakieś zręby były, ale dopiero profity z chrześcijaństwa dały wiatr w skrzydła
 
Exq42EDWYAEBL2E.jpeg
Ex5BhXiW8AMzceZ.jpeg
 
He dindu nuthin! He a good boy!

Mamusia ewidentnie zrobiła świetną robotę...

Będą rozróby? White Lives Matter? CNN? Biden?
Jakie WLM rasisto ci biali rasiści będą jeszcze przepraszać i całować buty Dindu Nuthina. Bo ten zapewne musiał zużyć kulkę na agresywną potomkinię właścicieli niewolników. Jeszcze ta rodzina za nią będzie płacić odszkodowanie biednemu Bimbo a stary pójdzie siedzieć:korwinlaugh:.

Smutne jest to, że jakiemuś człowiekowi zniszczy się życie w imię chorej ideologi. Wszystko to ku uciesze postępowej lewicy. To Święty Floyd patron wpierdalania tablicy Mendelejewa, bezdechu, ćpunów i lewaków.
 
No jak to nie piszą? Popatrz:

A tu cytat z innego "źródła":
"W czwartek zeznawała przyjaciółka Floyda, 45-letnia Courteney Ross. Opowiadała, że poznała go w sierpniu 2017 roku, kiedy pracował jako ochroniarz w Armii Zbawienia.

Zaznaczyła, że Floyd ćwiczył codziennie i nigdy nie narzekał na zadyszkę. Oboje zmagali się z jednak z uzależnieniem od opioidów. Przepisano im opioidowe środki przeciwbólowe, co ostatecznie doprowadziło do uzależnienia i używania ulicznych narkotyków."
:putinlaugh:
 
No jak to nie piszą? Popatrz:
Zobaczymy jaki będzie wyrok, bo wg mnie gość jest wg prawa niewinny. Zastosował przepisowe zagrywki policji, a floyd krzyczał, że nie może oddychać już w aucie, więc pewnie myślał, że murzyn znowu coś pierdoli.

Edit: wszystkiego nie powiedzieli, w sumie najważniejszego, oglądałeś?
 
Zobaczymy jaki będzie wyrok, bo wg mnie gość jest niewinny. Zastosował przepisowe zagrywki policji, a floyd krzyczał, że nie może oddychać już w aucie, więc pewnie myślał, że gość znowu coś pierdoli.
Zedytowałem post. Zobacz. No szukam w tej chwili potwierdzenia tego co wrzucałeś odnośnie zeznań, zobaczymy czy znajdę, ale jeśli to prawda to budowanie sprzecznej z faktami narracji trwa.
 
Zedytowałem post. Zobacz. No szukam w tej chwili potwierdzenia tego co wrzucałeś odnośnie zeznań, zobaczymy czy znajdę, ale jeśli to prawda to budowanie sprzecznej z faktami narracji trwa.
Tylko nie szukaj poprzez google i w mediach głównego ścieku ;)

nie mam fejsa więc ja nie mogę, zobacz może podał źródła
 
Przecież jak uniewinnią tego policjanta to znowu będzie miesiąc zamieszek. Teraz jest wrogiem ludu i musi zostać skazany
 
  • Like
Reactions: osk
I jeszcze brat flojda jest przez niego poszkodowany, bo do dziś nie poradził sobie z traumą wobec białych
I tym odszkodowaniem w wysokości kilkunastu/dziesięciu milionów zielonych... Co oni temu biednemu bambusowi zrobili :D
 
Back
Top