Absurdy poprawności politycznej.

Człowiek zapierd.... całe życie, żeby rodzina żyła jak najlepiej, użera się z zusem, skarbowym... A lewicowi aktywiści w tym czasie, bez cienia wstydu, żyją z tego co wyżebrają w internerach. I jeszcze ubzdurali sobie, że mogą nam organizować świat i mówić jak powinniśmy żyć.
W sumie to sami o siebie nie potrafią zadbać.
 
Człowiek zapierd.... całe życie, żeby rodzina żyła jak najlepiej, użera się z zusem, skarbowym... A lewicowi aktywiści w tym czasie, bez cienia wstydu, żyją z tego co wyżebrają w internerach. I jeszcze ubzdurali sobie, że mogą nam organizować świat i mówić jak powinniśmy żyć.
W sumie to sami o siebie nie potrafią zadbać.
Ciekawe czy odprowadzają podatek od wzbogacenia się Vateuszowi.
Mam tu trochę mieszane uczucia. Z jednej strony mi by nigdy nie przeszło przez myśl organizowanie zbiórki bo nie chce mi się pracować i straszliwie tym gardzę, z drugiej strony to co pisał @andrzej_t. jak są debile, którzy to opłacają to co mi do tego.
 
  • Like
Reactions: osk
Na chuj oni się pucują z tym do chrześcijańskich świąt? Jakoś nie wyobrażam sobie by coś takiego zrobili z hanuką czy innym ramadanem.
EyDSZBkXIAUEri0.jpeg
 
Oj szykują się Amerykanie do wojny domowej. Puste półki z amunicją w sklepach z bronią, sprzedawczyni mówi, że w życiu nie mieli taki obrotów, nigdy nie było takiego zainteresowania, ale ludzie czekaja w mocniejszych kolejkach jak rzucą amunicje i nawet sami ją robią


 
Trudno po tysiącleciu powiedzieć, że to religia napływowa,szczególnie że uprzednie dziedzictwo kulturowe raczej niezbyt się rozwijało i niezbyt się uchowało

Wielka Lechia, mówi to Panu coś? :putinlaugh:

Aczkolwiek tak na serio to ciężko powiedzieć, że Chrześcijaństwo zdusiło kulturę słowiańską. Dużo elementów wierzeń i tradycji żyje dalej po dziś dzień, zwłaszcza na wsiach. Nieraz to myślę, że jest więcej u nas pogaństwa niż takiego czystego chrześcijaństwa.
 
Wielka Lechia, mówi to Panu coś? :putinlaugh:

Aczkolwiek tak na serio to ciężko powiedzieć, że Chrześcijaństwo zdusiło kulturę słowiańską. Dużo elementów wierzeń i tradycji żyje dalej po dziś dzień, zwłaszcza na wsiach. Nieraz to myślę, że jest więcej u nas pogaństwa niż takiego czystego chrześcijaństwa.
Niestety, ale o Swarogu to pewnie niewielu może poopowiadać
 
Wielka Lechia, mówi to Panu coś? :putinlaugh:

Aczkolwiek tak na serio to ciężko powiedzieć, że Chrześcijaństwo zdusiło kulturę słowiańską. Dużo elementów wierzeń i tradycji żyje dalej po dziś dzień, zwłaszcza na wsiach. Nieraz to myślę, że jest więcej u nas pogaństwa niż takiego czystego chrześcijaństwa.
Katolicyzm jasełkowy.
Prędzej czy później kryzys powołań będzie leczony księżmi z Afryki (już się to zaczęło). Oj ci Murzyni będą w szoku jak zaczną słuchać o katolicyzmie jasełkowym
 
Back
Top