Absurdy poprawności politycznej.

Do usera co tam pisze , ze grubi nie powinni chodzić w Najeczach , bo to ubrania sportowe, ze niby ideologia i etc.

Koleś, nie wiem jak stoisz z zainteresowaniem sportami, ale chyba mega słabiutko , bo sport nie równa się szczupła sylwetka. polecam pooglądać trochę - rzut dyskiem, rzut młotem , sumo, rugby, strongman, zapasy, podnoszenie ciężarów, boks . Mega się zaskoczysz , jak oni wyglądają i tak oni maja PRAWO kupić sobie ciuchy sportowe jakich chcą rozmiarów , bo ciężko zapieprzają na swój sukces. I tak samo jest z szarakami , nie każdy kto trenuje sportowo musi być Kenem. Ma prawo do koszulki nike, adidas czy pumy czy wazy 100 czy 200 kg , jeśli prywatna firma chce sobie robić takie koszulki , to ma do tego prawo. Jesli jest to watek absurdy poprawności politycznej , to ja tu właśnie bronie grubych przed absurdem poprawności politycznej = nike ,adidas, puma tylko dla chudych.

Gruby ma prawo do NAJACZY!!!::duszenie:::chuck:
FAT komingałt:awesome:
 
Pretensja trochę w stylu archetypicznych złotów z Dworca Warszawa Wschodnia goniących Uberaków, że nie ponoszą kosztów prowadzenia działalności tak jak złotówy. Coś jak "dostaliśmy łomot, oberwałem po gębie, ale najbardziej boli mnie to, że nie wszyscy po równo, tylko ja najmocniej."
Kompletnie nie. Takie dzialanie jest nielogiczne. Skoro chca ograniczyc rozprzestrzenianie sie wirusa to powiedz mi gdzie sie gromadzi wiecej osob u fryzjera, kosmetyczki czy w kosciele?
 
Kompletnie nie. Takie dzialanie jest nielogiczne. Skoro chca ograniczyc rozprzestrzenianie sie wirusa to powiedz mi gdzie sie gromadzi wiecej osob u fryzjera, kosmetyczki czy w kosciele?
Przecież to jest oczywiste zagranie pod wyborcę. Tego nawet się nie ukrywa. Niestety z tymi świętymi krowami jest jak z KSW, każdy boi się zadawać pytania bo potem "na backstage nie wejdzie". W tym kraju nie ma już dziennikarzy.
 
Przecież to jest oczywiste zagranie pod wyborcę. Tego nawet się nie ukrywa. Niestety z tymi świętymi krowami jest jak z KSW, każdy boi się zadawać pytania bo potem "na backstage nie wejdzie". W tym kraju nie ma już dziennikarzy.
Ło Panie, tu już nawet polityków nie ma a co dopiero dziennikarzy.
 
zaczepiła mnie na twitterze jakaś YouTuberka

spoko to przejrzałem jej profil

skrót ABC w czasie protestów. CO to jest?

I co nieuki? Wiedzieliście?
 
Wpłacać, bo "będę musiały" z komornikami się rozliczać i może nawet do roboty pójść :waldeklaugh:
Pewnie nie ma sił ani czasu zapierdalać, lepiej pożebrać.
2100 za wodę? Kurwa, syrenka warszawska się znalazła :lol:


Oj PiS sie weźmie za te zbiórki: rodzice dzieci niepełnosprawnych będą musieli latać po podpisy, kwitki itp. Kretyni
 
Kompletnie nie. Takie dzialanie jest nielogiczne. Skoro chca ograniczyc rozprzestrzenianie sie wirusa to powiedz mi gdzie sie gromadzi wiecej osob u fryzjera, kosmetyczki czy w kosciele?
W kościołach gdzie np. w samych ławkach może zmieścić się spokojnie 300 osób - na całej przestrzeni wewnątrz budynku może obecnie znajdować się w sumie 60 - w rozproszeniu. U fryzjera, czy kosmetyczki w zależności od wielkości pomieszczeń również można by ograniczyć ilość przebywających osób. Jednak w każdym z tych przypadków (fryzjer, gab. kosmetyczne), następuje bliskość kontaktu, w Kościele - nie (prócz przyjmowania Eucharystii ale jest to nieporównywalnie krótszy czas w stosunku do fryzjerów, itd). Pewnie tak by to tłumaczyli, a wiadomo, że chodzi raczej o możliwe zminimalizowanie wkurwiania swojego elektoratu. Ostatnie o co bym rząd podejrzewał to dbanie o zdrowie, pomyślność i portfele Polaków.
@szplin :


Jeśli ktoś myślał, że nas to nie dotyczy i takie rzeczy tylko w coraz bardziej zlewaczonej Kanadzie lub USA, to może takie wieści otworzą mu oczy.
 
Last edited:
W kościołach gdzie np. w samych ławkach może zmieścić się spokojnie 300 osób - na całej przestrzeni wewnątrz budynku może obecnie znajdować się w sumie 60 - w rozproszeniu. U fryzjera, czy kosmetyczki w zależności od wielkości pomieszczeń również można by ograniczyć ilość przebywających osób. Jednak w każdym z tych przypadków (fryzjer, gab. kosmetyczne), następuje bliskość kontaktu, w Kościele - nie (prócz przyjmowania Eucharystii ale jest to nieporównywalnie krótszy czas w stosunku do fryzjerów, itd). Pewnie tak by to tłumaczyli, a wiadomo, że chodzi raczej o możliwe zminimalizowanie wkurwiania swojego elektoratu. Ostatnie o co bym rząd podejrzewał to dbanie o zdrowie, pomyślność i portfele Polaków.
Już poprzednio podczas lockdownu w kościołach nie pilnowano limitów, więc wątpię aby i teraz wszędzie ich przestrzegano, tym bardziej że są święta wielkanocne.

W przeciwieństwie do fryzjera i kosmetyczki ksiądz nie odkaża rąk po każdej osobie której podawał komunikant.

Co do wkurwienie elektoratu zgoda,
plus dochodzi do tego dbałość o sojusz tronu i ołtarza.
 
W kościołach gdzie np. w samych ławkach może zmieścić się spokojnie 300 osób - na całej przestrzeni wewnątrz budynku może obecnie znajdować się w sumie 60 - w rozproszeniu. U fryzjera, czy kosmetyczki w zależności od wielkości pomieszczeń również można by ograniczyć ilość przebywających osób. Jednak w każdym z tych przypadków (fryzjer, gab. kosmetyczne), następuje bliskość kontaktu, w Kościele - nie (prócz przyjmowania Eucharystii ale jest to nieporównywalnie krótszy czas w stosunku do fryzjerów, itd). Pewnie tak by to tłumaczyli, a wiadomo, że chodzi raczej o możliwe zminimalizowanie wkurwiania swojego elektoratu. Ostatnie o co bym rząd podejrzewał to dbanie o zdrowie, pomyślność i portfele Polaków.
@szplin :


Jeśli ktoś myślał, że nas to nie dotyczy i takie rzeczy tylko w coraz bardziej zlewaczonej Kanadzie lub USA, to może takie wieści otworzą mu oczy.

Ale badzmy szczerzy, ida swieta Wielkanocne, nikt w kosciele tych ograniczen nie bedzie przestrzegal, ani liczyl wiernych ktorzy do kosciola wchodza. Nie sadze tez ze obstawia koscioly policja i beda o to dbac, bo tak jak mowisz ich elektorat bedzie na nich wkurzony.
 
Już poprzednio podczas lockdownu w kościołach nie pilnowano limitów, więc wątpię aby i teraz wszędzie ich przestrzegano, tym bardziej że są święta wielkanocne.

W przeciwieństwie do fryzjera i kosmetyczki ksiądz nie odkaża rąk po każdej osobie której podawał komunikant.

Co do wkurwienie elektoratu zgoda,
plus dochodzi do tego dbałość o sojusz tronu i ołtarza.
Święte miejsce i konsekrowane ręce więc odkażanie jest zbędne i nie może zarazić. A taka fryzjerka owszem dotknie i już wirus się przenosi. Co dopiero na siłowni czy w restauracji. Jeszcze niech zamkną lasy, bo tam też ten wirus wisi na drzewach i tylko czeka jak ktoś przejdzie obok.
 
Święte miejsce i konsekrowane ręce więc odkażanie jest zbędne i nie może zarazić. A taka fryzjerka owszem dotknie i już wirus się przenosi. Co dopiero na siłowni czy w restauracji. Jeszcze niech zamkną lasy, bo tam też ten wirus wisi na drzewach i tylko czeka jak ktoś przejdzie obok.
Jak kleszcze :putinlaugh:
 
Już poprzednio podczas lockdownu w kościołach nie pilnowano limitów, więc wątpię aby i teraz wszędzie ich przestrzegano, tym bardziej że są święta wielkanocne.
W niektórych, okazjonalnie pilnowano limitów. Znajdowały się typy, które wchodziły do kościołów, rozglądały się, a potem wychodziły. Kończyło się tak:


W przeciwieństwie do fryzjera i kosmetyczki ksiądz nie odkaża rąk po każdej osobie której podawał komunikant.
Ale i kosmetyczka, i ksiądz oddychają, tak więc ryzyko zakażenia raczej takie same, bo z racji tego, że komunikuje około 25% obecnych na mszy to fryzjerka, czy kosmetyczka w ciągu dnia spokojnie 15 osób również obsłuży.
W sumie, gdyby zamknęli kościoły byłby to dowód, że dbają o swój elektorat. A tak, nic z tego nie rozumiem.
Psychiczny/duchowy spokój, spełnienie, poczucie spełnionego obowiązku - te wszystkie psychologiczne aspekty są bardzo ważne w panującej pandemii strachu. Jeśli tego pozbawiasz ludzi, a tak się dzieje w przypadku zamknięcia kościołów - szkodzisz elektoratowi.
Ale badzmy szczerzy, ida swieta Wielkanocne, nikt w kosciele tych ograniczen nie bedzie przestrzegal, ani liczyl wiernych ktorzy do kosciola wchodza.
Odpowiedź wyżej (mój piewrszy komentarz w tym poscie do tego co napisał Pacman).
 
1616946592055.png
 
Back
Top