Absurdy poprawności politycznej.

Kurła co za chory świat.
Kiedyś nie do pomyślenia. Żeby kogoś zranić trzeba było kolokwialnie mówiąc- dać w zęby- dziś trener jest nazistą, a bycie wysportowanym promowaniem ideologii supremacji. Nie wiem, czy wstawić tu :putinlaugh: czy raczej :płacz:. Niedługo nauczyciele W-F ( poprawcie mnie, naprawdę nie wiem czy jest jeszcze taki przedmiot w szkole podstawowej? ) Będą stawiani w jednym szeregu z Stalinem i Mao.
Dziś rano z żoną ( psycholog) poruszaliśmy właśnie temat hejtu. Z racji zawodu jest w tej kwestii bardziej delikatna, ale mimo wszystko doszliśmy do wniosku, że kiedyś był to problem "ofiary", mianowicie jeśli bierzesz do siebie przytyki odnośnie swoich zewnętrznych cech, to był Twój problem i twojego słabego charakteru a dziś ludzi ściga się z urzędu. Człowiek jest słabszy niż kiedykolwiek. Regres totalny, na każdym aspekcie człowieczeństwa. Sprawdza się powiedzenie, że najlepsze czasy tworzą najgorszych ludzi.

Trzeba najpierw określić co jest hejtem. Obecnie słowo hejt stało się synonimem słowa krytyk, antyfan.
Jeśli powiem: Węglarczyk powinien dostać w nos i jest spasioną świnią to jest hejt.
Jeśli powiem: Węglarczyk jest słabym dziennikarzem, bo manipuluje, bajeruje odbiorców, a Axel Springer w DE oznacza większą jakość niż w Polsce, bo jest w stanie pochwalić Polskę i krytykować Merkel - to jest krytyka.
I jeszcze ten klasyk w stylu Filipa Chajzera: kasowanie każdej krytyki i zostawianie samego hejtu. Wtedy wychodzi, że jest się obiektem nękania. Takie robienie z siebie ofiary.

Tu przedstawione ładnie:

Oczywiście Gargamel jest zarażony sporą poprawnością polityczną, ale tak w większości się zgadzam i trzeba przyznać, że potrafi ładnie dojebać słownie.

I jednocześnie to
 
A to co za wynalazek? :damjan:
Instytucja potężnego grubasa broniąca prześladowanych.
uid_ab9bfeb7ddd8ad62a0f63c7182d4b04a1602129915018_width_1280_play_0_pos_0_gs_0_height_720_rafal-gawel-jest-przedstawiany-w-norweskich-mediach-jako-przesladowany-dzialacz-na-rzecz-praw-czlowieka-fot-papleszek-szymanski.jpg
 
Oj, nie pograsz sobie człowieku, nawet granie kartą ,,jestem czarny i mówisz, że jestem rasistą?" nie pomoże

Komentarz:
You can tell the interviewer doesn’t know how to respond because he didn’t get the race based identity politics answer he wanted. All he can do is agree with Denzel and move on.
 
Zauważyłem, że jak kobiety się w coś angażują, to na maksa, nie biorą jeńców. Faceci mają trochę więcej dystansu, dlatego dawno temu wybrałem bycie facetem.
No to fakt - ja to samo obserwuje u mnie w pracy. Laski generalnie bardziej się angażują w tematy ale też podchodzą do tego bardziej emocjonalnie przez co czasami im odpierdala i nie zachowują się racjonalnie. Faceci natomiast bardziej na chłodno, metodycznie, zadaniowo ale też mają bardziej wyjebane.
 
Zawsze mnie bawi jak do dawania dupy dla kariery, po latach dorabia się do tego historie o molestowaniu. Wtedy molestowania nie było, bo były korzyści, teraz jest, bo już nóg rozkładać nie trzeba.

To tego doszły te pajace z filmówki u nas, biedaki maltretowane. Wtedy dawali się szmacic bo chcieli być aktory, a teraz uprawiają martyrologię w szmatławcach.
 
Zawsze mnie bawi jak do dawania dupy dla kariery, po latach dorabia się do tego historie o molestowaniu. Wtedy molestowania nie było, bo były korzyści, teraz jest, bo już nóg rozkładać nie trzeba.

To tego doszły te pajace z filmówki u nas, biedaki maltretowane. Wtedy dawali się szmacic bo chcieli być aktory, a teraz uprawiają martyrologię w szmatławcach.
Przez #metoo i cały ten szum wokół molestowania aktorek, będziemy teraz oglądać aktorki zdolne ale, niestety, brzydkie. Piękne beztalencia się już nie przebiją. Szkoda.
 
Przez #metoo i cały ten szum wokół molestowania aktorek, będziemy teraz oglądać aktorki zdolne ale, niestety, brzydkie. Piękne beztalencia się już nie przebiją. Szkoda.
A jeszcze jak jakiś producent nabierze apetytu na grube baby i takie co se cycki albo fiuty obcinają:rainbowvomit:
 
Back
Top