Absurdy poprawności politycznej.

Kurwa, Panowie, tylko dla ludzi o mocnych nerwach, polecam posłuchać tej kobiety. Wygląda na to, że wszyscy mamy przejebane.



edit:
zwłaszcza ta część o RPA
 
kYbUdN5.jpg
 
upload_2019-6-10_12-26-31.png


Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą… (1 Kor 6, 9)

Dobry ksiądz ma nie iść do nieba, cyrk na kółkach...
 
Niech wreszcie dadzą ludziom bony oświatowe. Zaorać.
Trzeba poczekać do października (kolejna rozprawa), jak na razie mamy sprzeczne informacje. Najlepiej przeczytać pod wstawką [AKTUALIZACJA]
https://kresy.pl/wydarzenia/polska/...ego-syn-upomnial-ukrainca-chwalacego-bandere/
Jak dla mnie (dyrektorka zaprzecza) - sprawę do sądu zgłosił ten nauczyciel pochodzenia ukraińskiego. Dyrektorka mówi:
Nie mamy potwierdzonych informacji, że chłopiec z Ukrainy w jakiejkolwiek sytuacji wypowiadał się na temat Stepana Bandery.
 
He, przypomniało mi się, jak podczas pewnej rozmowy mój kumpel się dowiedział, ze 2Pac nie żyje i był wielce tym faktem zszokowany. Ta rozmowa miała miejsce maks. 5 lat temu :DC: Po tym wszystkim próbowaliśmy mu opchać bilety na koncert Magika :mamed:
Mój kumpel się ze mną kłócił, że 2Pac żyje bo przecież widział z nim koncert niedawno. Nie skapnął się, że to był hologram. :no no:
 
Back
Top