Absurdy poprawności politycznej.


#mezczyznyprzeciezniemozna ;)

To skoro w tym klimacie to ja dam:


Jako ojciec dwoch córek całkowicie się z tym zgadzam! :) No, poza 1 i 8 :)

Jako piątkową zabawę proponuję zamienić "mężczyzn" na cokolwiek, z delikatną zmianą tekstu (jeśli potrzebna).
Co ważne zróbcie to w myślach, broń Boże nie wrzucajcie rezultatu w Internet!
 
https://www.rpo.gov.pl/pl/osoba/sylwia-spurek
Zastępczyni Rzecznika Praw Obywatelskich // doktorka prawa, radczyni prawna, legislatorka // członkini zarządu Equinet // weganka
W latach 2002-2005 prawniczka w Sekretariacie Pełnomocniczki Rządu ds. Równego Statusu Kobiet i Mężczyzn
z3jjJGx.jpg

Link
 
Offtop

Mam mnóstwo książek Woltersa w sklepie i nikt ich nie kupuje. Ciekawe jakie mają nakłady. Wydaje mi się, że tego typu publikacje są im potrzebne tylko dla fameu/hobby/pkt na uczelniach.
to na jakiej zasdzie - jesli nie rynkowa - sie utrzymuje?
 
to na jakiej zasdzie - jesli nie rynkowa - sie utrzymuje?
Bardziej miałem na myśli autorów, że z tego raczej hajs niewielki. Piszesz książkę skierowana do bardzo wąskiego grona osób która szybko się dezaktualizuje i do tego kosztuje całkiem sporo więc nikłe szanse na zainteresowanie studentów.
Wydawnictwo pewnie ma dużą sprzedaż ogólnie jako całość ale przez inne kanały - zapewne net lub bezpośrednio do zainteresowanych podmiotów.
 
oraz "Zastępczyni" :)

Bardziej miałem na myśli autorów, że z tego raczej hajs niewielki. Piszesz książkę skierowana do bardzo wąskiego grona osób która szybko się dezaktualizuje i do tego kosztuje całkiem sporo więc nikłe szanse na zainteresowanie studentów.
Wydawnictwo pewnie ma dużą sprzedaż ogólnie jako całość ale przez inne kanały - zapewne net lub bezpośrednio do zainteresowanych podmiotów.
Tak jak mówisz - pewnie inne źródła niż sprzedaż detaliczna "w realu".
 
Back
Top