Absurdy poprawności politycznej.

No tak baby to takie trochę materialne pijawki oczywista oczywistość.
:putinlaugh:
Najgorsze jest to, że same kreują w ten sposób swoją i nasza rzeczywistość i są na nią wkurwione... Kobiety. Nie zrozumiesz, trza po prostu kochać :star wars:
 
Nawet nie wiedziałem że mamy taki temat ale to powinno być w nim podwieszone. Po wysłuchaniu tego warzywa z prawej strony ekranu dużo rzeczy które się obecnie dzieją na świecie ma teraz sens dla mnie. Jeśli oczywiście materiał jest prawdziwy bo sam do końca nie wierzę że można być tak :wall:

 
Nawet nie wiedziałem że mamy taki temat ale to powinno być w nim podwieszone. Po wysłuchaniu tego warzywa z prawej strony ekranu dużo rzeczy które się obecnie dzieją na świecie ma teraz sens dla mnie. Jeśli oczywiście materiał jest prawdziwy bo sam do końca nie wierzę że można być tak :wall:


Nie ma za co :tiphatb:

szczerze mówiąc, sam się zastanawiam czy to nie fake, ale skoro nie jesteśmy tego pewni, tzn., że sytuacja na świecie nas doprowadziła do takich wątpliwości i jest. . . źle.

Jeszcze raz polecam Ci jego SAVAGE MOMENTS, jeśli chcesz się pośmiać do piwka czy coś, ale . . .

równie mocno polecam posłuchać go dokładniej, codziennie o 15 naszego czasu, ma LIVE na jutubie przez 3 godziny omawia bieżące sprawy i odbiera telefony od słuchaczy.

Generalnie, nie można się z nim zgadzać w 100 % ale ma chłop tyle zdrowego rozsądku i racji, do tego odpowiedni kolor skóry, który pozwala mu to wszystko mówić wbrew poprawności politycznej.

Jeśli pominiesz, niektóre jego "kazania" to dostrzeżesz prawdę i to co nas do teraz wstrzymywało . . .

Niby wszystko to wiemy, albo powinniśmy wiedzieć, a jednak żyjemy tak jakbyśmy o tym nie wiedzieli . . .

giphy.gif
 
nie wiem

od razu niebezpieczne :awesome:

ciekawie mówi :fjedzia:
Nie no, jasne, tylko pytam czy wiesz za kogo jest uważany :) luknij też na tego co podałem, co prawda mało w tym polityki a więcej nauki czy też hipotez o genach, ewolucji, itp, luknij np ten:
 
Nie no, jasne, tylko pytam czy wiesz za kogo jest uważany :) luknij też na tego co podałem, co prawda mało w tym polityki a więcej nauki czy też hipotez o genach, ewolucji, itp.
Przesłuchałem kilka wywiadów z nim, m.in. dziennikarzy (oczywiście liberałów) z CNN, z Australii, Japonii, Izraela itp. itd. i jednak w moich oczach jego argumentacja wygrywa :fjedzia:
mimo to, domyślam się za kogo jest uważany przez lewicowe-liberalne media, co nie znaczy, że nie jest miło popatrzeć jak kulą się wiją pod naporem logicznych argumentów.

luknę w wolnej chwili również na Twoją propozycję
 
Eee to jednak nie parytety w kazdym aspekcie zycia?
We should stop putting women in jail for anything said:
It sounds like a radical idea: Stop incarcerating women, and close down women’s prisons. But in Britain, there is a growing movement, sponsored by a peer in the House of Lords, to do just that.

The argument is actually quite straightforward: There are far fewer women in prison than men to start with — women make up just 7 percent of the prison population. This means that these women are disproportionately affected by a system designed for men.
https://www.washingtonpost.com/post...ould-stop-putting-women-in-jail-for-anything/
 
Korporacje i promowanie treści na ich platformach.
Nie do końca pasuje w poprawność polityczną, bo ta jest zawężona do treści społeczno-polityczno-ekonomicznych.
To co jest rezultatem ostatecznym algorytmów soszal mediów jest przecież też aspekt komercyjny w to wpleciony, ciężko ocenić więc proporcje.
 
Wolność słowa w Anglii


Ciekawe jakby to Tommi z drużyną rzucali kamieniami i butelkami w to dziadostwo.
Policja nic z tym nie robi.
 
Wolność słowa w Anglii


Ciekawe jakby to Tommi z drużyną rzucali kamieniami i butelkami w to dziadostwo.
Policja nic z tym nie robi.

To jest problem. Przyzwolenie rządu. U nas tez narodowcow policja ganiala za PO.
A tam, prezydentem Londynu jest muzulmanin. Ale zwykli ludzie maja ich dość, tylko co oni mogą? Wspierać jednostki jak Robinson i modlić sie o prawicowy rząd.
 
Back
Top