Absurdy poprawności politycznej.

Z czego jeszcze jest znany?
Z tego, że urodził się w Sopocie i był pedofilem.
13 stycznia 2013 do niemieckich księgarń trafiła autobiograficzna książka Kindermund (Dziecięce usta), gdzie starsza córka, Pola Kinski, oskarżyła ojca o molestowanie seksualne i tyranizowanie całej rodziny[27]. W wywiadzie dla tygodnika „Stern” Pola Kinski ujawniła, że jej ojciec molestował ją od piątego roku życia, a po raz pierwszy zgwałcił, gdy miała dziewięć lat[28]. Sławny aktor finansował Poli kosztowny styl życia i obsypywał ją prezentami, nakazując jej milczenie[29][30][31]. Z kolei młodsza córka, Nastassja Kinski, opisuje na łamach „Bild” atmosferę strachu panującą w domu – „Nie był ojcem. 99 procent czasu panicznie się go bałam. Był nieobliczalny, terroryzował całą rodzinę” – wyznawała w wywiadzie

Bill Cosby w sumie też fajne te seriale dla dzieci robił. Należy oddzielić gwałty od bycia aktorem. Można być dobrym w obu!
23607b2bb5a7a2e9087858b0dc03afbd_w200.gif
 
Co ten polityk rozumie przez multikulturowosc i co konkretnie rozumie przez Europę wschodnią? Gdzie jest centrum a gdzie wschód? Oprócz tego nie byłem w Belgii, więc nie wiem co tam strasznego. Natomiast byłem w ciągu ostatnich 3 lat w Austrii, Niemczech, Hiszpanii i we Włoszech i w sumie nic strasznego tam nie widziałem, więc nie wiem o co to całe halo. Chyba muszę do tej Brukseli się wybrać by zrozumieć.
No jak to co, że dobre jedzonko będzie z różnych stron świata, nic więcej, żadnych innych konsekwencji, nawet nie pociupciasz ciapatej, bo ci głowę odrąbią.
:beczka:
 
Z tego, że urodził się w Sopocie i był pedofilem.


Bill Cosby w sumie też fajne te seriale dla dzieci robił. Należy oddzielić gwałty od bycia aktorem. Można być dobrym w obu!
23607b2bb5a7a2e9087858b0dc03afbd_w200.gif
TO tego nie wiedziałem. To już jest taki poziom spierdolenia, że nie potrafię ogarnąć
 
Jakoś nie słyszałem byś tak płakał nad pieniędzmi dla srającej na Polskę jandy. Aaaa, bo ona z plemienia tuskowego, więc to inna bajka

Janda szkodzi PO tak jak Sommer szkodzi Konfederacji. Z tym że Sommer potrafi być przynajmniej zabawny (w sposób niezamierzony, ale jednak), a Janda jest pozbawiona zalet.
 
Co ten polityk rozumie przez multikulturowosc i co konkretnie rozumie przez Europę wschodnią? Gdzie jest centrum a gdzie wschód? Oprócz tego nie byłem w Belgii, więc nie wiem co tam strasznego. Natomiast byłem w ciągu ostatnich 3 lat w Austrii, Niemczech, Hiszpanii i we Włoszech i w sumie nic strasznego tam nie widziałem, więc nie wiem o co to całe halo. Chyba muszę do tej Brukseli się wybrać by zrozumieć.
Był w hotelu i nic strasznego nie widział.

Niesamowite!
:waldeklaugh:
 
Co ten polityk rozumie przez multikulturowosc i co konkretnie rozumie przez Europę wschodnią? Gdzie jest centrum a gdzie wschód? Oprócz tego nie byłem w Belgii, więc nie wiem co tam strasznego. Natomiast byłem w ciągu ostatnich 3 lat w Austrii, Niemczech, Hiszpanii i we Włoszech i w sumie nic strasznego tam nie widziałem, więc nie wiem o co to całe halo. Chyba muszę do tej Brukseli się wybrać by zrozumieć.
Niby taki inteligentny, ale przyznałeś się, że jednak mózg nie przetwarza informacji...
 
Ale po co ty tu piszesz o Niemcach? Trochę logiki, kolego. Chyba, że procenty zadziałały późną porą ;-) Czy ja coś wspominałem o zjebanej polityce emigracyjnej Europy Zachodniej? Na Zachodzie tylko Dania w ostatnich latach mocno działa. A na świecie chociażby Australia -- i to model australijski chwaliła konfa. I akurat się z nimi zgadzam.

Pisałem o poprzednich rządach III RP. Hipokryci z pissuaru nimi straszyli, opozycją i jej powrotem, że będą wpuszczać, podczas gdy sami wpuszczali na potęgę, na skalę w III RP wcześniej nieznaną.
trochę już opadł kurz po kampanii i wyborach to można na spokojnie porozmowiać bo teraz jest mniejszy ruch w tematach politycznych i światopoglądowych :roberteyeblinking:

Napisałeś, że może będzie lepiej. PO jest zwolenikiem polityki imigracyjnej ala NIemcy dlatego pisałem o DE (teraz pare postów wcześniej wkleiłem tłumaczenie artykułu z die Welt o przestępczości Afgańczyków w DE), Tusk mówił podczas kampanii o płaceniu za nieprzyjęcie imigrantów podczas relokacji "ale w zamian załatwie kasę z KPO to i tak wyjdziemy na plus", tylko coś wątpie w dotrzymanie słowa...


Co do Australii: wywiad dla salon24 Jastrzębowskiego z Wojciechem Sadurskim, gdzie był poruszony temat Australii. Oni tworzą galante obozy dla nielegalnych imigrantów, biurokracja sprawia, że lduzie tam długo siedzą więc też nie jest tam cudownie.


Ale najważniejsze: według ciebie jakimś głównym kryterium tego czy polityka imigracyjna jest dobra czy nie -jest liczba wpuszczonych osób?

Jakie to lewackie youtubery dostają milion rocznie od Trzaskowskiego, że Rola dostał swój milion rocznie dla przywrócenia równowagi w przyrodzie?
wstawiałem parę razy o lewackich organizacjach dostających miliony od Trzaskowskiego (a raczej od stołecznej kasy i później płakanie, że jest Janosikowe -jeszcze większe Janosikowe powinni płacić, bo widać, że za dużo pieniędzy mają jak na takie głupie pomysły wpadają), nie Youtuberach oraz tradycyjnie przy takich okazajach oznaczam Ciebie, więc pewnie to przeczytałeś :roberteyeblinking:
Do tego dochodzą organizowane przez miasto Gdańsk kursy dla nauczycieli prowadzone przez "tęczowych edukatorów"...
 
Lekką ręką dają te nasze miliony. :facepalm:
nawet gdyby NGOsy otrzymywały kasę ale byłyby jakieś kryteria: jeśli dostaliście ze zbiórek x zł to od ratuszu czy ministerstwa możecie dostać dotacje wynoszącą 40% tych zł.
Tylko obecnie są NGOsy, wolne media, które bez kroplówki od państwa czy samorządowców nie istnieją. Organizacje pozarządowe żyjące z kasy od państwa -przecież to absurd.
Nawet swego czasu było wielkie oburzenie jak wydawnictwo Krytyki Politycznej przestało otrzymywać kasę od Ministerstwa Kultury. PO finansowało wydawanie książek Michnika, PiS za to PiSowskich Michinków...
 
Tak to tylko tu zostawię, ocenę pozostawiam Wam moi drodzy.


czasami się zastanawiam czy kariera w MMA sprawia, że zawodnicy MMA są głupsi czy może po prostu te ciosy sprawiają, że mniej się wstydzą tego co myślą, mówią to co myślą i dlatego częściej wychodzą na głupich :waldeklaugh:

Była jeszcze taka sprawa nastolatki wyrzuconej z katolickiej szkoły za wpisy fejsowe o aborcji. TO jest ciekawy temat odnośnie niektórych rodziców: jebać Kościół wyślę dziecko do katolickiej szkoły bo będą je krótko na smyczy trzymali :korwinlaugh:
 

Ci to się rozdwojenia jaźni planują dorobić... Jak najdelikatniej zabić człowieka, który zabijał w najokrutniejszy lub najgłupszy sposób :werdum:

Ta poprzednia procedura była zdecydowanie lepsza - typ przez parę godzin wisiał głową w dół, a pielęgniarze szukali żył i go dźgali wielokrotnie :tysonhappy:
 
Jędrzejczyk pojebało od tych ciosów na łeb. Wszyscy wielcy katolicy a się dziwią, że ksiądz nie daje rozgrzeszenia jak za aborcją jesteś. Zajebiście, że ona zdążyła się urodzić
 
Co ten polityk rozumie przez multikulturowosc i co konkretnie rozumie przez Europę wschodnią? Gdzie jest centrum a gdzie wschód? Oprócz tego nie byłem w Belgii, więc nie wiem co tam strasznego. Natomiast byłem w ciągu ostatnich 3 lat w Austrii, Niemczech, Hiszpanii i we Włoszech i w sumie nic strasznego tam nie widziałem, więc nie wiem o co to całe halo. Chyba muszę do tej Brukseli się wybrać by zrozumieć.
Hm aż się przypomina tradycyjny tekst informatyków i kołczów: dziwne u mnie działa :korwinlaugh:
 
Jędrzejczyk pojebało od tych ciosów na łeb. Wszyscy wielcy katolicy a się dziwią, że ksiądz nie daje rozgrzeszenia jak za aborcją jesteś. Zajebiście, że ona zdążyła się urodzić
Kościół sam oczywiście przyzwyczaił katolików kulturowych do tego, że Kościół to sklep z usługami, kto przychodzi to za odpowiednie $$$ "klient nasz pan" -brawo dla księdza
Pojechała do USA, miała być światowa, rozwinąć się, a wyszło, że do Polski wróciła Karen
 
trochę już opadł kurz po kampanii i wyborach to można na spokojnie porozmowiać bo teraz jest mniejszy ruch w tematach politycznych i światopoglądowych :roberteyeblinking:

Napisałeś, że może będzie lepiej. PO jest zwolenikiem polityki imigracyjnej ala NIemcy dlatego pisałem o DE (teraz pare postów wcześniej wkleiłem tłumaczenie artykułu z die Welt o przestępczości Afgańczyków w DE), Tusk mówił podczas kampanii o płaceniu za nieprzyjęcie imigrantów podczas relokacji "ale w zamian załatwie kasę z KPO to i tak wyjdziemy na plus", tylko coś wątpie w dotrzymanie słowa...


Co do Australii: wywiad dla salon24 Jastrzębowskiego z Wojciechem Sadurskim, gdzie był poruszony temat Australii. Oni tworzą galante obozy dla nielegalnych imigrantów, biurokracja sprawia, że lduzie tam długo siedzą więc też nie jest tam cudownie.


Ale najważniejsze: według ciebie jakimś głównym kryterium tego czy polityka imigracyjna jest dobra czy nie -jest liczba wpuszczonych osób?


wstawiałem parę razy o lewackich organizacjach dostających miliony od Trzaskowskiego (a raczej od stołecznej kasy i później płakanie, że jest Janosikowe -jeszcze większe Janosikowe powinni płacić, bo widać, że za dużo pieniędzy mają jak na takie głupie pomysły wpadają), nie Youtuberach oraz tradycyjnie przy takich okazajach oznaczam Ciebie, więc pewnie to przeczytałeś :roberteyeblinking:
Do tego dochodzą organizowane przez miasto Gdańsk kursy dla nauczycieli prowadzone przez "tęczowych edukatorów"...
Nie ma sensu tutaj debatować, bo – jak już wspomniałem niedawno – ty masz większą sympatię do obozu ZP, a mi mentalnie jednak zdecydowanie bliżej do opozycji.

Możemy się tu przerzucać selektywnym doborem faktów. Dla mnie ta cała afera wizowa to absolutna kompromitacja pissu w kwestii polityki imigracyjnej – całkowicie burzącą ich narrację. Obnażająca ich hipokryzję i propagandę. Ty to intepretujesz zupełnie inaczej, masz dostęp do tej samej wiedzy i faktów co ja, więc na siłę nie będę Cię przekonywał.

Ty będziesz uważał, że Tobą kieruje w tym względzie czysta logika, a ja natomiast, że sympatie, antypatie i uprzedzenia. I nie dojdziemy tu do konsensusu. I dobrze, mogę z tym żyć ;-)
 
Polecam, bardzo dobra historyczna ocena islamu i ich proroka mohameda. W sumie taki islam w pigułce, nie potrzeba nic innego obejrzeć, by wiedzieć o nim praktycznie wszystko. Wczoraj znalazłem.

Nie ma co zwracać uwagi na to, że to zmontował to amerykański podejrzewam biblista protestancki.
Wszystko się zgadza, co w swoich filmach zawarł choćby specjalista od politycznego islamu Bill Warner czy apostaci islamscy.
Bardzo dobre krótkie streszczenie tej sekty.
 
Last edited:
Back
Top