Absurdy poprawności politycznej.

Mam nadzieję że nie zapłaciłeś za to gówno tylko prawilnie podjebałeś przez internet. Mam też nadzieję że sięgnąłeś po to tylko z ciekawości.
Niestety kupiłem. Bardzo mi się podobała ślepnać od świateł. Na prawde dobrze napisane opowiadanie. Z resztą Żulczyka w ogóle lubie i nie spodziewałem się, ze pójdzie w te stronę. Zrozumcie to, ze ja czytając strone z tym luckiem i jakimis zaimkami ono/jenu czy huj wie co poczułem się jak neandertalczyk, który cofnął się w rozwoju. Okropnie sie to czyta. Jak nie po polsku po prostu. I to nie ewolucja języka tylko po prostu jego zacofanie.
 
Niestety kupiłem. Bardzo mi się podobała ślepnać od świateł. Na prawde dobrze napisane opowiadanie. Z resztą Żulczyka w ogóle lubie i nie spodziewałem się, ze pójdzie w te stronę. Zrozumcie to, ze ja czytając strone z tym luckiem i jakimis zaimkami ono/jenu czy huj wie co poczułem się jak neandertalczyk, który cofnął się w rozwoju. Okropnie sie to czyta. Jak nie po polsku po prostu. I to nie ewolucja języka tylko po prostu jego zacofanie.
Teraz na netflixie jest więcej tego typu polskich utworów jak ten żulczyka. Strach opowiadać jaka tematyka LPG w Polsce jest tam poruszona. Obejrzałem tylko zwiastuny i wyłączyłem z obrzydzeniem. Sam żulczyk przecież to wielbiciel noblistki więc niczego innego bym się po nim nie spodziewał. Teraz jest taka moda i "konieczność" oraz poprawność polityczna że w książkach opisujących problemy społeczno kulturowe jest i będzie to na porządku dziennym .To samo gry. W cyberpunku było LPG po całości ale jeszcze nie było tych spierdolonych zaimków. Stawiam dolary przeciwko orzechom że w następnej części będzie zalew tego gówna.
 
Niestety kupiłem. Bardzo mi się podobała ślepnać od świateł. Na prawde dobrze napisane opowiadanie. Z resztą Żulczyka w ogóle lubie i nie spodziewałem się, ze pójdzie w te stronę. Zrozumcie to, ze ja czytając strone z tym luckiem i jakimis zaimkami ono/jenu czy huj wie co poczułem się jak neandertalczyk, który cofnął się w rozwoju. Okropnie sie to czyta. Jak nie po polsku po prostu. I to nie ewolucja języka tylko po prostu jego zacofanie.
Gdybyś wysłuchał choćby fragmentu jakiegoś wywiadu z tym autorem, to wiedziałbyś, że to typowy leming, a skoro tak to musi czynić powinność agendzie
 
Gdybyś wysłuchał choćby fragmentu jakiegoś wywiadu z tym autorem, to wiedziałbyś, że to typowy leming, a skoro tak to musi czynić powinność agendzie
Sluchałem. Natomiast oceniam go pod względem pisania. Jego ksiązki na prawdę mi siadały. Ja go czytam juz od dawna l, a nie od jego boomu ślepnać od świateł (swoja drogą to akurat jedna z jego gorszych pozycji).

W każdym razie juz mam wyjebane na jego książki.
 



Ciekawy jestem za ile lat będą problemy. Patrząc na idiotyczne, przyzwolenie władz, które określają, że nie jesteś wystarczająco dojrzały/a by pić alkohol, ale odpowiednio dojrzały/a psychicznie by zmienić płeć, to pewnie za 10 lat będzie sporo tragedii. Najsmutniejsze i chyba najbardziej szokujący jest fakt jak łatwo uzyskać zezwolenie na coś takiego tj. operacje usunięcia piersi oraz przepisanie testosteronu. Ciekawe czy równie szybko lekarz przepisałby testosteron pacjentowi, który ma jego niedobór, ale znając życie pewnie nie. Rozumiem, że w życiu każdy w jakiś sposób może czuć się zagubiony/przytłoczony, ale dziwi mnie fakt, że lekarze/psycholodzy tak łatwo podejmują drastyczne decyzje, które mogą mieć znaczący wpływ na życie drugiej osoby.
 
Sluchałem. Natomiast oceniam go pod względem pisania. Jego ksiązki na prawdę mi siadały. Ja go czytam juz od dawna l, a nie od jego boomu ślepnać od świateł (swoja drogą to akurat jedna z jego gorszych pozycji).

W każdym razie juz mam wyjebane na jego książki.
Ale serial sztos
 
@Karateka@ czy polityk będący za rozsądną polityką imigracyjną sprzeciwia się budowie muru na granicy z Białorusią oraz powinien grozić Polsce karami za nie przyjmowanie uchodźców?
Pytałeś kiedyś o dokładne dane, poszukałem die Welt.


Po państwach Azji Centralnej, Republika Federalna Niemiec jest obecnie domem dla największej diaspory afgańskiej na świecie.
Od 2010 r. liczba mieszkających tu Afgańczyków wzrosła z ok. 50 tys. do ok. 280 tys. Prawie wszyscy z nich przybyli jako osoby ubiegające się o azyl. Większość z nich przybyła w ekstremalnych latach 2015 i 2016, ale w ubiegłym roku o azyl ubiegało się jeszcze prawie 10 tys. Afgańczyków. W bieżącym roku liczba ta została już przekroczona: według danych Federalnego Urzędu ds. Migracji i Uchodźców (BAMF) do końca lipca o azyl w 2021 r. ubiegało się 10 085 Afgańczyków.
Dotychczasowe przyjęcie afgańskiej diaspory w Niemczech przysparza wiele problemów, także dlatego, że duża część z nich to młodzi mężczyźni, którzy wjechali do kraju bez zezwolenia. Niestety, wielu z tej grupy popełnia wiele przestępstw - choć zawsze trzeba powiedzieć, że oczywiście większość Afgańczyków nie jest przestępcami.
w 2020 r. popełniono łącznie 21 773 przestępstwa (z wyłączeniem przestępstw przeciw prawu migracyjnemu), w przypadku których zidentyfikowano afgańskiego podejrzanego. Wśród nich było 4299 przestępstw z użyciem przemocy, z czego 94 należały do najpoważniejszej kategorii, czyli morderstwa i zabójstwa.
Spośród 280 tys. Afgańczyków 7,8 proc. zostało uznanych za podejrzanych o popełnienie przestępstw kryminalnych w poprzednim roku.
Z 280.000 Afgańczyków, jak dotąd, tylko 69.000 jest zatrudnionych na umowy z ubezpieczeniami, jak podaje Federalna Agencja Pracy (BA). Według BA odpowiedni wskaźnik zatrudnienia zdolnej do pracy ludności afgańskiej wynosi 35%; jest to nieco lepszy wynik niż średni wynik ośmiu największych krajów pochodzenia azylantów (32%).
Tę ostatnią wartość obniża szczególnie niski wskaźnik Syryjczyków, którzy stanowią najliczniejszą grupę. Ich udział wynosi zaledwie 28 procent zatrudnionych.
Wśród Niemców wskaźnik ten wynosi 63 procent, a wśród ogółu nie-Niemców 47 procent (stan na maj 2021 r.)."
 
Niestety kupiłem. Bardzo mi się podobała ślepnać od świateł. Na prawde dobrze napisane opowiadanie. Z resztą Żulczyka w ogóle lubie i nie spodziewałem się, ze pójdzie w te stronę. Zrozumcie to, ze ja czytając strone z tym luckiem i jakimis zaimkami ono/jenu czy huj wie co poczułem się jak neandertalczyk, który cofnął się w rozwoju. Okropnie sie to czyta. Jak nie po polsku po prostu. I to nie ewolucja języka tylko po prostu jego zacofanie.
w skrócie: trochę Żulczyk ostatnio zalatuje w swoich wypowiedziach takim podejściem :korwinlaugh:


a książki kupuje się używane na olx albo allegro to wtedy nie ma konsumenckich wyrzutów sumienia :roberteyeblinking::robertmakeup:
 
Sluchałem. Natomiast oceniam go pod względem pisania. Jego ksiązki na prawdę mi siadały. Ja go czytam juz od dawna l, a nie od jego boomu ślepnać od świateł (swoja drogą to akurat jedna z jego gorszych pozycji).

W każdym razie juz mam wyjebane na jego książki.
Żulczyk nie nie jest jedyny, podobnie jest z Ziemkiewiczem, który pisze świetne, wyważone książki, a w mediach jest zupełnie innym człowiekiem. Przeczytajcie choć jedną książkę Tokarczuk, to naprawdę jest najwyższych lotów literatura, kolejny jest Sapkowski, który ma odklejone wypowiedzi. To w sumie ciekawe, jak autor może być, w rzeczywistości, różny, od tego jak się go postrzega przez pryzmat dzieł.
 
Żulczyk nie nie jest jedyny, podobnie jest z Ziemkiewiczem, który pisze świetne, wyważone książki, a w mediach jest zupełnie innym człowiekiem. Przeczytajcie choć jedną książkę Tokarczuk, to naprawdę jest najwyższych lotów literatura, kolejny jest Sapkowski, który ma odklejone wypowiedzi. To w sumie ciekawe, jak autor może być, w rzeczywistości, różny, od tego jak się go postrzega przez pryzmat dzieł.
Z tym że Sapkowskiego przeczytałem zanim usłyszałem jego pierdolety w wywiadach. Do tego jest to tylko zakompleksiony dziad z trudnym charakterem i prawdopodobnie często przemawia przez niego kac albo alkohol a zawsze zawiść i zgorzknienie.
Tokarczuk to lewacka zaraza i nie będę dotował kogoś z tak rakowymi poglądami choćby pisał czyste złoto. Żulczyk to ta sama liga.
 
Z tym że Sapkowskiego przeczytałem zanim usłyszałem jego pierdolety w wywiadach. Do tego jest to tylko zakompleksiony dziad z trudnym charakterem i prawdopodobnie często przemawia przez niego kac albo alkohol a zawsze zawiść i zgorzknienie.
Tokarczuk to lewacka zaraza i nie będę dotował kogoś z tak rakowymi poglądami choćby pisał czyste złoto. Żulczyk to ta sama liga.

Lem miał inne zdanie

Spoko, chodzi mi tylko o mechanizm, że dzieło to jedno, a artysta drugie.
 
Spoko, chodzi mi tylko o mechanizm, że dzieło to jedno, a artysta drugie.
Gdyby "rozpalić" historyczny stos cancelowania to nagle okazałoby się, że nie powinniśmy korzystać z wielu rzeczy. Odkrycia medyczne będące skutkiem torturowania ludzi, literatura to już w ogóle, Kurcze współczesne prawo oparte na prawie rzymskim, które wymyśli fani niewolnictwa...
To jak żyć?
Chociaż historyczny stos byłby ciekawy ponieważ odkrytoby parę przemilczanych spraw np. Belgowie wyrzynali Murzynów może nawet mocniej niż Niemcy Żydów, a przecież w Belgii są sądy międzynarodowe. Ba nawet brutalniej: nie na zasadzie "chodźcie Żydzi pod prysznic" a tam gaz...
Praktycznie Holocaust jest lokalną tragedią, ale były straszniejsze rzeczy nawet po II wojnie światowej.
Są ulice niemieckie imienia Bismarcka, ale przecież on z wieloma poglądami Hitlera by się zgodził, więc można można mówić o korzeniach nazizmu, które wyrosły przed Hitlerem...

I to jest problem lewackiego myslenia. Większość nie popełnia przestępstw, więc jest wszystko legitne.

Wystarczy jeden pojeb na wielotysięcznym osiedlu, aby mieszkancom uprzykrzyć z życie lub nawet zamienić je w piekło. Jeden.
Czepiasz się. Die Welt czyli Ringer Axel Springer. Wyobrażasz sobie aby coś takiego puścił Sekielski w Newsweek albo Węglarczyk ze Stankiewiczem na Onecie? Kraśko to osobiście by wyrzucił przez okno dziennikarza z propozycją reportażu z takim danymi :korwinlaugh:
Kolejny raz wychodzi, że często Polska jest bardziej lewacka niż nam się wydaje: ciekawa listę na ten temat można by zrobić. Od podatków po mentalność mediów i polityków :siuu:
 
Który to marzył za łepka o seksualnej przygodzie czy wprowadzeniu w życie seksualne z nauczycielką?
Proszę macie.




75-letnia była nauczycielka z Wisconsin została skazana na co najmniej 10 lat więzienia za napaść na tle seksualnym na ucznia.

AA1jfgRn.img
 
Mają, dlatego bo nie przyjęli polityki takiej jak obecnie przyjmuje Dania (która również ten problem zauważyła, ale w odróżnieniu od Niemiec już działa)
Hm. Czyżbyś nie zgadzał się z tą wypowiedzią skromnego europejskiego polityka, który myli multikulturowość z separatyzmem?

1698950359116.png



Marcin Rola otrzymywał z pieniędzy podatnika milion złotych rocznie na swoją działalność:

Mam problem: kurczę niby to źle, ale jednocześnie tak po prostu przechodzą bez większego szumu miliony na lewackich wariatów finansowanych przez miasta stołeczne Warszawa zarządzane oczywiście przez...
Chciałbym aby wariaci nie byli finansowani, ale z drugiej strony ważna jest równowaga sił w obozach wariatów aby zarówno lewactwo jak i prawactwo nie miało przewagi, bo to jest niebezpieczne...
NGOsy, niezależne media uzależnione od państwowej kasy to jest jakiś absurd
 
Hm. Czyżbyś nie zgadzał się z tą wypowiedzią skromnego europejskiego polityka, który myli multikulturowość z separatyzmem?

View attachment 82801



Mam problem: kurczę niby to źle, ale jednocześnie tak po prostu przechodzą bez większego szumu miliony na lewackich wariatów finansowanych przez miasta stołeczne Warszawa zarządzane oczywiście przez...
Chciałbym aby wariaci nie byli finansowani, ale z drugiej strony ważna jest równowaga sił w obozach wariatów aby zarówno lewactwo jak i prawactwo nie miało przewagi, bo to jest niebezpieczne...
NGOsy, niezależne media uzależnione od państwowej kasy to jest jakiś absurd
Czyżby to była wypowiedź Tuska? Jeśli tak to jebać i karatekowiec leci na powrót do ignora za swojego idola.
 
Hm. Czyżbyś nie zgadzał się z tą wypowiedzią skromnego europejskiego polityka, który myli multikulturowość z separatyzmem?

View attachment 82801



Mam problem: kurczę niby to źle, ale jednocześnie tak po prostu przechodzą bez większego szumu miliony na lewackich wariatów finansowanych przez miasta stołeczne Warszawa zarządzane oczywiście przez...
Chciałbym aby wariaci nie byli finansowani, ale z drugiej strony ważna jest równowaga sił w obozach wariatów aby zarówno lewactwo jak i prawactwo nie miało przewagi, bo to jest niebezpieczne...
NGOsy, niezależne media uzależnione od państwowej kasy to jest jakiś absurd

Jakie to lewackie youtubery dostają milion rocznie od Trzaskowskiego, że Rola dostał swój milion rocznie dla przywrócenia równowagi w przyrodzie?
 
Hm. Czyżbyś nie zgadzał się z tą wypowiedzią skromnego europejskiego polityka, który myli multikulturowość z separatyzmem?

Co ten polityk rozumie przez multikulturowosc i co konkretnie rozumie przez Europę wschodnią? Gdzie jest centrum a gdzie wschód? Oprócz tego nie byłem w Belgii, więc nie wiem co tam strasznego. Natomiast byłem w ciągu ostatnich 3 lat w Austrii, Niemczech, Hiszpanii i we Włoszech i w sumie nic strasznego tam nie widziałem, więc nie wiem o co to całe halo. Chyba muszę do tej Brukseli się wybrać by zrozumieć.
 
Back
Top