Absurdy poprawności politycznej.

Jakim chujem?
Sami w swoich?

Na nagraniach, które trafiły do mediów społecznościowych, widać chmurę gęstego dymu i pyłu oraz ludzi, którzy przerażeni uciekali z miejsca eksplozji. Taba jest bowiem jednym z najpopularniejszych egipskich kurortów. Miasto położone nad Morzem Czerwonym w odległości około 350 kilometrów od Strefy Gazy, co roku przyciąga wielu zagranicznych turystów.

W wyniki eksplozji rannych zostało co najmniej 6 osób. Według nieoficjalnych doniesień rakieta, która spadła na Tabę, została wystrzelona przez jedną ze stron wojny w Izraelu. Izraelski rzecznik wojskowy przekazał, że strona izraelska wie o incydencie, który – jak zaznaczył – nastąpił poza ich granicą.

Makabra w egipskim kurorcie. Mieszkańcy uciekali w popłochu​

 
Takicha ciapaków potrzebujemy :)


Sprawca licznych aktów palenia Koranu - 37-letni Salwan Momika - nie dostał zezwolenia na pobyt w Szwecji. Oznacza to, że mężczyzna w kwietniu przyszłego roku może zostać wydalony z kraju. Jednak, jak przekazał szwedzki urząd ds. migracji, do deportacji prawdopodobnie nie dojdzie. 37-latek jest obywatelem Iraku i w ojczyźnie mogłyby czekać na niego tortury. Postawiłbym mu piwo.
 

Australia's Hottest 100 Women​


nr 92

3149.jpg
 
Śmieszna sprawa, przez 17 lat edukacji nie spotkałem żadnej transpłciowej młodej osoby, nigdy nie miałem problemu odróżnić kobiety od mężczyzny, nikt nie miał też wątpliwości co do swojej tożsamości.
Teraz połowa dzieciaków to transy, niech ktoś mi powie że to nie sa trendy, moda i pranie mózgów
Co kurwiu zajebałeś avatar. Już pomyślałem, że lewacki liberał udaru dostał.
:waldeklaugh:
 
Paranoja skąd w ogóle te kurwy miały broń... Wpuszczać, może kolejne będzie wasze dziecko.

Srzelanina pomiędzy migrantami na granicy Serbii z Węgrami. Zginęły trzy osoby​


Jak podał RTS, strzelanina miała miejsce w opuszczonych magazynach rolnych. Prawdopodobnym powodem wymiany ognia były nieporozumienia między dwiema grupami migrantów co do tego, kto ma zapłacić przemytnikom za nielegalne przekroczenie granicy z Węgrami.

„Doniesienia o przemocy i strzelaninach stały się powszechne w pobliżu granicy między Serbią i Węgrami. Tysiące migrantów koczuje w tym rejonie, szukając sposobów na przekroczenie granicy z pomocą przemytników ludzi” – podała agencja Associated Press.
 
Zabawa we Francji trwa



Wojsko ma uczyć młodych dyscypliny i wartości, a w określonych przypadkach sprawować nadzór nad nieletnimi skazanymi przez sąd - poinformowała premier Francji. To odpowiedź Paryża na falę przemocy i wściekłości, która przeszła latem przez kraj.

Cztery miesiące po brutalnych zamieszkach we Francji rząd zapowiada zdecydowane działania. Premier Élisabeth Borne przedstawiła plan podczas przemówienia na Sorbonie, w którym uczestniczyło 500 merów miast, w których latem doszło do protestów i starć z policją.
 
Kupiłem książkę Żulczyka. Kontynuacje ślepnąć od świateł. Na orawde dobrze mi się czyta, ale nie przeczytałem jeszcze 50 stron, a tam już wjebany jakić lucek do którego się zwracają zjebanymi zaimkami. No nic. Już nie doczytam.
Mam nadzieję że nie zapłaciłeś za to gówno tylko prawilnie podjebałeś przez internet. Mam też nadzieję że sięgnąłeś po to tylko z ciekawości.
 
Back
Top