Absurdy poprawności politycznej.

Dlatego kobiety będą Cię jebać na hajs: one będą mogły się spełniać zawodowo, robić co chcą, bo są wolne, ale kasa będzie ich szła tylko na waciki, bo jesteś patriarchata, więc na dom będzie szło z Twoich pieniędzy, i jeszcze nie będziesz mógł się skarżyć, bo facet któremu to przeszkadza to pizda :p
A to przypadkiem nie Ciebie baba wyjebała na hajs? :zakręcony: przecież jesteś przeciwko patriarchatowi :lesnarhappy:
 
A to przypadkiem nie Ciebie baba wyjebała na hajs? :zakręcony: przecież jesteś przeciwko patriarchatowi :lesnarhappy:


Miałem szczęście, że byłem przeciwko patriarchatowi i nie żyliśmy tylko z moich pieniędzy, ale wspólnie, a przez rok czasu głównie z jej.
Jako patriarcha bym był podwójnie wyruchany :p
 
Miałem szczęście, że byłem przeciwko patriarchatowi i nie żyliśmy tylko z moich pieniędzy, ale wspólnie, a przez rok czasu głównie z jej.
Jako patriarcha bym był podwójnie wyruchany :p
Czyli jak mówiłem kiedyś.
:beta:

I potwierdza się to co pisal @Miskatonic, że odreagowujesz porażki i bycie miękiszonem biciem kobiet.

:beczka: Nie musisz odpowiadać w chuju mam. Szalom!

Wjeżdżam rozjeżdżam łaaaaa.
:enterthehorwitch:
 
Czyli jak mówiłem kiedyś.
:beta:

I potwierdza się to co pisal @Miskatonic, że odreagowujesz porażki i bycie miękiszonem biciem kobiet.

:beczka: Nie musisz odpowiadać w chuju mam. Szalom!

Wjeżdżam rozjeżdżam łaaaaa.
:enterthehorwitch:


Każdy z nas ma za sobą zawody miłosne, to normalne jak się nie jest jakimś skrajnym introwertykiem.

Poza tym mój stosunek do kobiet się nie zmienił. Np sądząc po tym z jaką pogardą odmisi się wielu userów do kobiet- to o nich można mówić, że odreagowują to, że kobiety ich nie chciały. I np nie mogą znieść tej zazdrości, że mają one łatwiej o seks(sami się do tego po części przyznali, że kobiety złe bo mają łatwiej o seks).
Prawie zawsze gdy do kogoś pałasz pogardą, nienawiścią w kwestii płci to dlatego, że odreagowujesz przykre doświadczenia. Ja nie pałam, więc nietrafione ziomus
 
Kierownice teraz będą wozić same baby i osoby babskie. Cóż za dyskryminacja mężczyzn.
Średnia trasa będzie trwała teraz dwa razy dłużej, bo będą się pierdolic 40km/h. Parkować 20 minut i jeszcze w międzyczasie się pokłócą w tej dryndzie :beczka:
I jeszcze ta narracja jakby wszystkie chłopy były zagrożeniem. Jak ja lubię jeździć po tych zjebanych kurewkach :antonio: moja mówi, że większego szowinisty jak ja nie zna :mamed:

Screenshot_20231022-012937_Facebook.jpg
 
Kierownice teraz będą wozić same baby i osoby babskie. Cóż za dyskryminacja mężczyzn.
Średnia trasa będzie trwała teraz dwa razy dłużej, bo będą się pierdolic 40km/h. Parkować 20 minut i jeszcze w międzyczasie się pokłócą w tej dryndzie :beczka:
I jeszcze ta narracja jakby wszystkie chłopy były zagrożeniem. Jak ja lubię jeździć po tych zjebanych kurewkach :antonio: moja mówi, że większego szowinisty jak ja nie zna :mamed:

View attachment 81770
No tak kurwa, bo wszyscy faceci to zboczeńcy jebani.
Gdyby odwrócić sytuację 1:1 i wprowadzić taka sama ofertę tylko dla mężczyzn, to rozdarcie feministycznych pizd słychać by było na sylwestrze z Polsatem w zakopiance.
Agrrrh gardzę mocno
 
No tak kurwa, bo wszyscy faceci to zboczeńcy jebani.
Gdyby odwrócić sytuację 1:1 i wprowadzić taka sama ofertę tylko dla mężczyzn, to rozdarcie feministycznych pizd słychać by było na sylwestrze z Polsatem w zakopiance.
Agrrrh gardzę mocno
Ale to musi być oparte na mistrzowskim zbadaniu instynktów (kobiet? lewaków?)
Gość z sąsiedztwa który wychował się na tym samym podwórku oraz w tych samych ramach moralnych jest dla Ciebie zagrożeniem.
Koleś który wychował się 5tyś km od Ciebie w kompletnie innej cywilizacji i w dużo prymitywniejszych warunkach jest spoko i weź go zaproś do domu bo mu zimno.
To jest tak absurdalne że podziwiam. Na chłopaki rozum tego nie wymyślisz
 
Ale to musi być oparte na mistrzowskim zbadaniu instynktów (kobiet? lewaków?)
Gość z sąsiedztwa który wychował się na tym samym podwórku oraz w tych samych ramach moralnych jest dla Ciebie zagrożeniem.
Koleś który wychował się 5tyś km od Ciebie w kompletnie innej cywilizacji i w dużo prymitywniejszych warunkach jest spoko i weź go zaproś do domu bo mu zimno.
To jest tak absurdalne że podziwiam. Na chłopaki rozum tego nie wymyślisz
To chyba tylko pokazuje stopień indoktrynacji tych wszystkich osobników z macicą.
Nie wiedzą dlaczego walczą i po co, ale już są odpowiednio zaprogramowane by nienawidzić.
Absurd? Masz rację, to się kurwa w głowie nawet nie mieści
 
To chyba tylko pokazuje stopień indoktrynacji tych wszystkich osobników z macicą.
Nie wiedzą dlaczego walczą i po co, ale już są odpowiednio zaprogramowane by nienawidzić.
Absurd? Masz rację, to się kurwa w głowie nawet nie mieści
Baby to bardzo podatny grunt na takie manipulacje. Uwierzyły w bajki, że chłopy to zagrożenie dla nich i wierzą choćby o biednych murzynkach itd i od kiedy wyszły z kuchni pokazują na każdym kroku swoją ,,niezależność" durnymi zachowaniami, byle ino robić na złość, bo tak. Dodajmy do tego, że kierują się emocjami, łapią puste hasła bo wiadomo, piekło kobiet. Mają fikcyjnego wroga z którym walczą, ale prawdziwych zagrożeń nie widzą. To są dopiero pacynki. A słoika odkręcić nie mają siły. Tu sie kończy ich niezależność.
 
Last edited:
Baby to bardzo podatny grunt na takie manipulacje. Uwierzyły w bajki, że chłopy to zagrożenie dla nich i wierzą choćby o biednych murzynkach itd i od kiedy wyszły z kuchni pokazują na każdym kroku swoją ,,niezależność" durnymi zachowaniami, byle ino robić na złość, bo tak. Dodajmy do tego, że kierują się emocjami, łapią puste hasła bo wiadomo, piekło kobiet. Mają fikcyjnego wroga z którym walczą, ale prawdziwych zagrożeń nie widzą. To są dopiero pacynki. A słoika odkręcić nie mają siły. Tu sie kończy ich niezależność.
O to to.
EQcgJ6L5bjjezKuprCXlxDpeR4cSsnPc.jpg


Ogólnie beka z mema xD
Ale zobacz z jaka ona troska zajmuje się tym Czarnuchem zmarzniętym w lesie (na własną odpowiedzialność, przez własną głupotę)
Dlaczego nie ma tej troski i miłości w stosunku do kogoś kto jest bliżej? Do kogoś z jej kręgu kulturowego?
Są niewolnikami mass mediów które im wmówiły, że faceci którzy są na wyciagnie ręki są niepotrzebni.
To wszystko jest częścią większej manipulacji, ale Ty jesteś tego świadomy mordzia, więc nie będę się zbędnie produkował :conorsalute:
 
Kierownice teraz będą wozić same baby i osoby babskie. Cóż za dyskryminacja mężczyzn.
Średnia trasa będzie trwała teraz dwa razy dłużej, bo będą się pierdolic 40km/h. Parkować 20 minut i jeszcze w międzyczasie się pokłócą w tej dryndzie :beczka:
I jeszcze ta narracja jakby wszystkie chłopy były zagrożeniem. Jak ja lubię jeździć po tych zjebanych kurewkach :antonio: moja mówi, że większego szowinisty jak ja nie zna :mamed:

View attachment 81770
Skończy się to tym, że kierowcami będą transy i laski z fiutami :matt:
 
No tak kurwa, bo wszyscy faceci to zboczeńcy jebani.
Gdyby odwrócić sytuację 1:1 i wprowadzić taka sama ofertę tylko dla mężczyzn, to rozdarcie feministycznych pizd słychać by było na sylwestrze z Polsatem w zakopiance.
Agrrrh gardzę mocno
A gdyby tak zapytać dlaczego wprowadzają taką usługę dla kobiet...?

Za samo pytanie byłby:

OIP.NxWXeXfCs18kqyWA8BtCggAAAA


na każde zło hejt przekierowany będzie na białego Bogu ducha winnego mężczyznę.
 
Last edited:
No tak kurwa, bo wszyscy faceci to zboczeńcy jebani.
Gdyby odwrócić sytuację 1:1 i wprowadzić taka sama ofertę tylko dla mężczyzn, to rozdarcie feministycznych pizd słychać by było na sylwestrze z Polsatem w zakopiance.
Agrrrh gardzę mocno
Po prostu nie mogą wprowadzić "Uber Kaukaz Free", bo to byłoby politycznie niepoprawne w naszych czasach. Ba, byłaby to jawna ksenofobia w naszym mainstreamie, więc wybrali taką opcję moim zdaniem nie tak głupie. Lepsze to niż nic.

A to raczej tyczy się przede wszystkim kierowców z tamtego regionu. O ukrach w tym konkretnym temacie jakoś specjalnie głośno nigdy nie było, a przecież też ich od groma jeździ.

Toć nawet wybiórcza pisała, że ten problem z napastowaniem w PL uberach tyczy się głównie gruzińskich kierowców -- bo u nich na prowincji podejście do kobiet to prawie Afganistan. I jak dziewczyna kuso ubrana to znaczy, że on ma automatyczne przyzwolenia.
 
Po prostu nie mogą wprowadzić "Uber Kaukaz Free", bo to byłoby politycznie niepoprawne w naszych czasach. Ba, byłaby to jawna ksenofobia w naszym mainstreamie, więc wybrali taką opcję moim zdaniem nie tak głupie. Lepsze to niż nic.

A to raczej tyczy się przede wszystkim kierowców z tamtego regionu. O ukrach w tym konkretnym temacie jakoś specjalnie głośno nigdy nie było, a przecież też ich od groma jeździ.

Toć nawet wybiórcza pisała, że ten problem z napastowaniem w PL uberach tyczy się głównie gruzińskich kierowców -- bo u nich na prowincji podejście do kobiet to prawie Afganistan. I jak dziewczyna kuso ubrana to znaczy, że on ma automatyczne przyzwolenia.


Nawet wśród białych pojawia się mentalność "ubiera się jak kurwa więc niech się nie dziwi" albo "Ona uprawia seks nie z mężem, więc kurwa".
A u nich dochodzi jeszcze "kurwy nie można zgwałcić, przecież to kurwa". I mamy to co mamy.
 
Back
Top