Absurdy poprawności politycznej.

Screenshot_20231005-114458_Facebook.jpg
 
Który to serial?
"Wikingowie: Walhalla"
Czytałem jakiś artykuł gdzie pisali że był on postacią fikcyjną dlatego tak naprawdę nic nie zmienili. A ta czarna to rodowita Szwedka. :jarolaugh:
Jarl Haakon to czarnoskóra kobieta, która włada Kattegat, czyli miastem znanym z oryginału. W tę rolę wciela się piosenkarka Caroline Henderson, która jest rodowitą Szwedką. Dla niej jest to debiut aktorski. W rozmowie z zagranicznym wydaniem Newsweeka opowiadała o inspiracji dla tej - jak się okazuje - fikcyjnej postaci.
 
:waldeklaugh:@Karateka@
Tusk przyznał się u Romanowskiego, że nie przyjęcie uchodźców będzie oznaczało płacenie kar, ale może wtedy UE da miliardy na Ukraińców.
Dobry deal? Chociaż już przestaję kłamać, że nie ma żadnego przymusu :waldeklaugh:
Tam jest teraz error 404 bo przecież muslimy złe żydków zabijajo, a przecież Europejczyk nie powie, że nie można ich nie wpuszczać.

:beczka:
 
A tymczasem w cieniu wyborczej walki o stołki w Polsce....

Islamscy migranci zajmują Lampedusę!​



Około 390 migrantów na pokładzie ośmiu łodzi przypłynęło w nocy z niedzieli na poniedziałek na włoską wyspę Lampedusa - podała agencja Ansa za miejscowymi służbami
:robertmakeup:




Niedługo u nas, ryży chuj już się o to postara. Chociaż nie, nam rzucą te najgorsze odpady, ogryzki, których nikt już nie chce, analfabetów z przeszłością kryminalną.
 
Tak o to działa właśnie islam, sztuka be, obraz by, muzyka wymysł szatana, a film ło matko bosko.



Irańskie władze podały, że jeden z najwybitniejszych irańskich filmowców, Dariush Mehrjui, został w sobotni wieczór zamordowany wraz z żoną w ich domu niedaleko Teheranu. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie.

W oświadczeniu irański minister kultury nazwał Mehrjui’ego "jednym z pionierów irańskiego kina" i "twórcą ponadczasowych dzieł". Dariush Mehrjui miał 83 lata.
Był cenionym filmowcem nie tylko w swoim kraju. Zdobył wiele nagród na europejskich festiwalach, m.in. Złotą Muszlę na MFF w San Sebastian ("Sara"), Nagrodę FIPRESCI w Berlinie ("Dayereh mina") oraz w Wenecji ("Krowa").

 
Jak grzyby po deszczu....
Ja pierdolę.


Funkcjonariusze hiszpańskiej Guardi Civil zatrzymali w pociągu na terenie Aragonii, na północnym wschodzie kraju, Marokańczyka, który groził pasażerom i dokonał ataku na tle seksualnym na dwie kobiety.
Jak podała Guardia Civil, podczas próby zatrzymania Marokańczyk groził żandarmom oraz obecnym w pociągu osobom, wykrzykując, że jest członkiem Hamasu, palestyńskiej organizacji terrorystycznej.

Kilkakrotnie, jak wynika z relacji świadków, agresor krzyczał „Allah jest wielki!".
 
Każda partia ma coś dla mężczyzn. Prawie wszystkie programy są skierowane do mężczyzn.
Damski podnóżku i wazelino.
Pokaż jedną nową planowaną ustawę, która jest skierowana tylko dla mężczyzn i to im dającą jakiekolwiek przywileje czy benefity.
Bądź taką, która zrównuje lepsze aktualnie benefity/przywileje kobiet do poziomu mężczyzn.

Tylko nie zaczynaj głupkowatych wywodów nie na temat bo nie przeczytam..
 
Damski podnóżku i wazelino.
Pokaż jedną nową planowaną ustawę, która jest skierowana tylko dla mężczyzn i to im dającą jakiekolwiek przywileje czy benefity.
Bądź taką, która zrównuje lepsze aktualnie benefity/przywileje kobiet do poziomu mężczyzn.

Tylko nie zaczynaj głupkowatych wywodów nie na temat bo nie przeczytam..

Czemu uważasz, że jestem damskim podnóżkiem czy wazeliniarzem? Jaki mój pogląd o tym świadczy?

Nie napisałem nic o ustawach TYLKO dla mężczyzn.


Poza tym mężczyźni przecież nie potrzebują specjalnego traktowania, czyż nie?

Przecież to kobiety są słabsze, powinny być inaczej traktowane. Jako zwolennik patriarchatu powinieneś to dobrze rozumieć.

A nie, czekaj. W patriarchacie to mężczyzna ma głównie przywileje, mimo, że jest silniejszy i ma się łatwiej.



Każda partia ma też jakieś programy skierowane tylko dla niepełnosprawnych.
Ciekawe, że nikt się nie oburza.



Wymień programy np KO czy PIS skierowane tylko do kobiet, które Cię oburzają, swoją drogą.
 
Czemu uważasz, że jestem damskim podnóżkiem czy wazeliniarzem? Jaki mój pogląd o tym świadczy?

Nie napisałem nic o ustawach TYLKO dla mężczyzn.


Poza tym mężczyźni przecież nie potrzebują specjalnego traktowania, czyż nie?

Przecież to kobiety są słabsze, powinny być inaczej traktowane. Jako zwolennik patriarchatu powinieneś to dobrze rozumieć.

A nie, czekaj. W patriarchacie to mężczyzna ma głównie przywileje, mimo, że jest silniejszy i ma się łatwiej.



Każda partia ma też jakieś programy skierowane tylko dla niepełnosprawnych.
Ciekawe, że nikt się nie oburza.



Wymień programy np KO czy PIS skierowane tylko do kobiet, które Cię oburzają, swoją drogą.
Czyli nie ma takiej ustawy,
teza udowodniona.
Zamykam.
 
Back
Top