Absurdy poprawności politycznej.

Pamiętacie te życzenia na dzień ojca?

1687518849765.png


w tym roku są takie:

1687518838871.png


wszystkiego najlepszego wszystkim ojcom! :)


p.s.
powiem Wam, że te baby to mają straszne kompleksy na punkcie mężczyzn :śmiech:
 
Pamiętacie te życzenia na dzień ojca?

View attachment 70042

w tym roku są takie:

View attachment 70041

wszystkiego najlepszego wszystkim ojcom! :)


p.s.
powiem Wam, że te baby to mają straszne kompleksy na punkcie mężczyzn :śmiech:
Mogę ci tylko napisać jak ja to widzę. Moja pierwsza była żona jest właśnie samotną matką. Na własne życzenie. Próbowała wykorzystywać finanse do swoich celów a i skok w bok tez się zdarzył. W końcu ja postanowiłem zrewidować swoje życie i w miesiąc została z niczym i pozwem w ręce. Nic nie dostała przy rozwodzie. Czy ja byłem bez winy? Stanowczo nie ale widziały gały co brały i jeśli w swojej słabej inteligencji myślała że się zmienię po ślubie to chyba jej sufit spadł na głowę i to więcej niż raz. Tak działa świat a w szczególności stosunki damsko męskie i tak właśnie powstają samotne mamy których tak żałuje gazeta wyborcza i inne lewicowe szmatławce.
 
Uwaga, ogłoszenia parafialne:

jeśli ktoś myśli, że twitter pod wodzą Muska jest jakąś ostoją wolności słowa i tych innych pierdół to jest frajerem pierwszej wody.

Dziękuję i dobranoc :)

W porównaniu do reszty mediów społecznościowych oraz do tego, jak Twitter funkcjonował przed nabyciem go przez Muska można śmiało powiedzieć, że i owszem, Twitter niejako jest obecnie taką "ostoją wolności słowa". :)
Wiadomo, że nadal mamy regulamin, nadal banują, usuwają posty, filmiki itd., ale tak obiektywnie patrząc, to pozwalają na więcej, niż gdziekolwiek indziej.
 
Niektorzy z nas jak i dzieci niektorych z nas za jakies 20-30 lat stana przed wyborem jednej ze stron, albo lgbtq albo radykalny islam :beczka: nie bedzie innej drogi.
 
Back
Top