Absurdy poprawności politycznej.

Fanatycy ale cholernie liczni, ale nie do końca rozumiem tego jak bardzo politycy chcą aby popierali ich artyści, aż tak mocno, że prezydent Warszawy reaguje na fana trzynastek: ale ale dorobek filmowy. Co im to daje: przekonywanie przekonanych? Jakiś fan PiSu zmienił zdanie i zagłosował na PO po słuchaniu Jandy, Stuhra czy Holand?





Nawet gdyby Polański wymyślił lek na AIDS to co to by zmieniło, plus ten sąd, który odmówił ekstradycji z obawy o brak sprawiedliwego procesu…

Tych fanatyków jest mnóstwo. Od fanów artystów, sportowców aż po polityków. Aktorów utożsamia się z postaciami, które grają

jak ktoś jest dobrym sportowcem to racjonalizuje się jego szaleństwa,

a politycy to już kompletnie szał ciał, bo w polityce już dawno nie mamy doczynienia z wojną poglądów, idei, zasad, ale zwykłą wojną wizerunków od Razem do Konfederacji.

O Boże znaleźć stare wypowiedzi JKM o Katyniu, później zamienić Katyń na Wołyń i zamiast JKM dać Kaczyński/Tusk –fala oburzenia…










Takie życie. Ksiądz gwałci dziecko i cała wieś go broni, a lewaki jadą. Jak robi to jakiś tęczowy to lewaki bronią, a z drugiej strony atakują. Jakby ktoś potrafił wszystkie sekty wyjebać to by miał mój głos.
 
Takie życie. Ksiądz gwałci dziecko i cała wieś go broni, a lewaki jadą. Jak robi to jakiś tęczowy to lewaki bronią, a z drugiej strony atakują. Jakby ktoś potrafił wszystkie sekty wyjebać to by miał mój głos.
lepiej już było, będzie jeszcze gorzej, demencja cyfrowa i potrzeba bycia kibolem, wizja świata czarno białego gdzie albo są sami świeci, albo diabły nic po środku, plus media społecznościowe -nie ma szans na poprawę...
Chociaż jednak myślę, że jednak jeśli chodzi o biskupów to nawet ci mocniejsi katolicy mówią otwarcie, że to mendy. U lewactwa no: takie pytanie kontrolne czy ktoś jest fanatykiem "a gdzie tam na zachodzie ci tęczowi przeginają i nie powinno być tego w Polsce?"
:bomb:
:aletoniedomnietak:
Też może trochę taka postawa wynika z kompleksów, jakiegoś sztucznego przekonania, że gdzie tam na Zachodzie wszystko jest wspaniałe, pewnie szklany domy, a w ogóle to "tam gdzie Polska ma wady oni mają tego nie mają, a gdzie Polska jako kraj ma zalety to wszedzie tak jest"...
A jak wkurza tekst: ej a ja znam Amerykanów mieszkających w Polsce i mówią, że Polska w niektórych sprawach jest lepsza niż USA i też ma swoje zalety -ja widzę te nerwowe żyły na szyi, które zaczynają się ludziom pojawiać po takich tekstach :korwinlaugh:
 
Jechane z kurwami :latajacaslomkaptysiowa:
1681777769311.jpeg
 
Fakt jest faktem, że 8 letnie dziecko spowiada się ze swoich złych uczynków gościowi, który nie ma żadnego przygotowania do pracy z dziećmi. Jak trafi na jakiegoś zjeba, może być z tego problem.
Jednak bez problemu oddałbyś dziecko pod kuratelę jakiejś szmuli po psychologii? A ekspertem,guru wręcz wszelkich polskich psychologów, od terapii dziecięcej był Samson.
Ilu nauczycieli kształtujących światopogląd dziecka jest zjebami?
 
Jednak bez problemu oddałbyś dziecko pod kuratelę jakiejś szmuli po psychologii? A ekspertem,guru wręcz wszelkich polskich psychologów, od terapii dziecięcej był Samson.
Ilu nauczycieli kształtujących światopogląd dziecka jest zjebami?
Wizyta u psychologa, z rodzicami, przy jakimś konkretnym problemie to trochę inny ciężar gatunkowy niż wyznanie grzechów w konfesjonale. Chociaż po tylu skandalach pedofilskich w kościele rodzice są pewnie ostrożni i malucha sam, na sam z księdzem nie zostawiają.
 
Wizyta u psychologa, z rodzicami, przy jakimś konkretnym problemie to trochę inny ciężar gatunkowy niż wyznanie grzechów w konfesjonale. Chociaż po tylu skandalach pedofilskich w kościele rodzice są pewnie ostrożni i malucha sam, na sam z księdzem nie zostawiają.
A z psychologiem?
 
Back
Top