Absurdy poprawności politycznej.


Ja to w sumie się zaczynam cieszyć z tych durnot. Wincyj, wincyj XD Może śpiochów obudzi.

Dopóki kobiety nie dostawaly rykoszetem od swoich durnych żądań dopóty siedziały cicho, cichuteńko. Wszystko było w porządeczku, nierówne traktowanie wyroków (za te same przestępstwa), nierówne traktowanie spraw rozwodowych, alimenty (a aborcji prawnej to słuchać nie chcą) a nawet transfery socjalne od obcych mężczyzn (geny wzieły se od niesolidnych bad boyów, a o kasiury żądają od pracowitej reszty - to faceci są płatnikami netto systemu). Follow the money.

Teraz część z nich się łapie, że to poszło za daleko i to one stracą. Bo nikt już nie zagwizda jak się zrobią XD
 
Ja to w sumie się zaczynam cieszyć. Wincyj, wincyj XD Może śpiochów obudzi.

Dopóki kobiety nie dostawaly rykoszetem od swoich durnych żądań dopóty siedziały cicho, cichuteńko. Wszystko było w porządeczku, nierówne traktowanie wyroków (za te same przestępstwa), nierówne traktowanie spraw rozwodowych, alimenty (a aborcji prawnej to słuchać nie chcą) a nawet transfery socjalne od obcych mężczyzn (geny wzieły se od niesolidnych bad boyów, a o kasiury żądają od pracowitej reszty - to faceci są płatnikami netto systemu). Follow the money.

Teraz część z nich się łapie, że to poszło za daleko i to one stracą.
Nie ma nic piękniejszego niż trzask dup bab, które myślą że mają cipę mogą wszystko.
Ale niestety ten podgatunek człowieka potrzebuje jeszcze czasu, żeby zrozumieć całe spektrum sytuacji.

:tellmemore:
 
20230412_163122.jpg
 
Ja to w sumie się zaczynam cieszyć z tych durnot. Wincyj, wincyj XD Może śpiochów obudzi.

Dopóki kobiety nie dostawaly rykoszetem od swoich durnych żądań dopóty siedziały cicho, cichuteńko. Wszystko było w porządeczku, nierówne traktowanie wyroków (za te same przestępstwa), nierówne traktowanie spraw rozwodowych, alimenty (a aborcji prawnej to słuchać nie chcą) a nawet transfery socjalne od obcych mężczyzn (geny wzieły se od niesolidnych bad boyów, a o kasiury żądają od pracowitej reszty - to faceci są płatnikami netto systemu). Follow the money.

Teraz część z nich się łapie, że to poszło za daleko i to one stracą. Bo nikt już nie zagwizda jak się zrobią XD

 
@szplin
Istnieje opcja usuwania historii oglądanych, a także wyłączenie całkiem historii, wtedy takich gówien nie podpowiada nawet jak masowo oglądasz. Gdzieś w opcjach konta Google znajdziesz, polecam przejrzeć
:cool:
Jest też możliwość oglądania YT w trybie prywatnym (w apce)
 
O, to jest dobry komentarz do wiekszosci absurdow, ktore tu wspolnie wrzucamy:


Moralnie wygrywany, w praktyce absurdy idą coraz dalej. Warstwa na warstwie.

Wracając do prawnie ściganego pogwizdywania i spraw damsko męskich: nawet jeśli to prawo zostanie cofnięte, co tak naprawdę nam i naszym synom da to, że będzie można znowu pogwizdać na laskę?
Co da tobie i twoim synom to, że transwestyci nie będą mogli konkurować z kobietami w sporcie? Nic. W sumie to niech twoj syn ma łatwiej i nich bije rekordy w damskich, dlaczego nie, Women+! Niech idzie do kobiecego wiezienia, jeszcze se pouzywa moze! XD Niech pojdzie na wczesniejsza emeryturę! Moze zostanie posłanką z parytetów, albo do jakiejś rady nadzorczej? Albo zatańczy w damskim balecie, jak niedawno ten dwumetrowiec? XD

Cofnięcie się o krok nic nie da.

Jedyne co naprawdę by zatrzymało to szaleństwo to aborcja prawna i (to jest o wiele wazniejsze) zaprzestanie systemowych transferów socjalnych samotnym rodzicom (w praktyce kobietom). Wtedy moze by sie mozg wlaczyl przy "wyborach ojcow" oraz "wyborach zyciowych". Wtedy obecni 24/7 (bo lepiej wybrani) ojcowie genetyczni mieliby wplyw na wychowanie jak najlepiej swojego syna, mało tego nie byli by zastępowalni przez urzędników i masy anonimowych płatników.

Dopoki babki w relacjach dm moga robic co chca (brac pigulki, nie brac pigulek, oskarzyc o gwizdanie lub nie oskarżyć, zabic, urodzic, oddac urodzone, wychowywac z mezem, z konkubentem, bez meza, bez konkubenta) KOSZTEM INNYCH (bo jak se na swoj koszt ktokolwiek cokolwiek robi to co mnie to), to beda tak robic. Bo niby dlaczego nie? Jakby tobie panstwo dawalo bony (a wiec kosztem innych) na panstwowego BJ, albo prawnie twoje zdrady bylyby oczywiste, to wielu z nas też by łaziło (a nad żonami wisiałaby "alternatywa"). W tym nie ma naprawde wielkiej filozofii.

Swego czasu była nagonka na inceli żądających od państwa żony, a czymże są kobiece żądania by państwo zastąpiło męża (socjal)? To jest DOKŁADNIE ten sam poziom, a jak zaskakująco odmiennie jest widziany i zaimplementowany prawnie.

A niech się ścigają z facetami, co mnie to, serio czasami już mam dośc.

Women+ > Women XD
 
Last edited:
O, to jest dobry komentarz do wiekszosci absurdow, ktore tu wspolnie wrzucamy:


Moralnie wygrywany, w praktyce absurdy idą coraz dalej. Warstwa na warstwie.

Wracając do prawnie ściganego pogwizdywania i spraw damsko męskich: nawet jeśli to prawo zostanie cofnięte, co tak naprawdę nam i naszym synom da to, że będzie można znowu pogwizdać na laskę?
Co da tobie i twoim synom to, że transwestyci nie będą mogli konkurować z kobietami w sporcie? Nic. W sumie to niech twoj syn ma łatwiej i nich bije rekordy w damskich, dlaczego nie, Women+! Niech idzie do kobiecego wiezienia, jeszcze se pouzywa moze! XD Niech pojdzie na wczesniejsza emeryturę! Moze zostanie posłanką z parytetów, albo do jakiejś rady nadzorczej? Albo zatańczy w damskim balecie, jak niedawno ten dwumetrowiec? XD

Cofnięcie się o krok nic nie da.

Jedyne co naprawdę by zatrzymało to szaleństwo to aborcja prawna i (to jest o wiele wazniejsze) zaprzestanie systemowych transferów socjalnych samotnym rodzicom (w praktyce kobietom). Wtedy moze by sie mozg wlaczyl przy "wyborach ojcow" oraz "wyborach zyciowych". Wtedy obecni 24/7 ojcowie genetyczni mieliby wplyw na wychowanie jak najlepiej swojego syna, mało tego nie byli by zastępowalni przez urzędników i masy anonimowych płatników.

Dopoki babki w relacjach dm moga robic co chca (brac pigulki, nie brac pigulek, oskarzyc o gwizdanie lub nie oskarżyć, zabic, urodzic, oddac urodzone, wychowywac z mezem, z konkubentem, bez meza, bez konkubenta) KOSZTEM INNYCH (bo jak se na swoj koszt ktokolwiek cokolwiek robi to co mnie to), to beda tak robic. Bo niby dlaczego nie? Jakby tobie panstwo dawalo bony (a wiec kosztem innych) na panstwowego BJ, albo prawnie twoje zdrady bylyby oczywiste, to wielu z nas też by łaziło (a nad żonami wisiałaby "alternatywa"). W tym nie ma naprawde wielkiej filozofii.

Swego czasu była nagonka na inceli żądających od państwa żony, a czymże są kobiece żądania by państwo zastąpiło męża (socjal)? To jest DOKŁADNIE ten sam poziom, a jak zaskakująco odmiennie jest widziany i zaimplementowany prawnie.

A niech się ścigają z facetami, co mnie to, serio czasami już mam dośc.

Women+ > Women XD

Najgłupsze w tym jest budowanie antagonizmów i konkurencji między mężczyznami i kobietami, coś co natura od milionów lat budowała jako wzajemnie dopełniające się jest niszczone przez "wyższe" idee.
Chociaż ja się zastanawiam na ile to są prawdziwe problemy tego świata, a na ile przesadna ekspozycja medialna problemów pewnej mniejszości? Kogo to obchodzi poza dużymi miastami bogatego zachodu?
 
.Najgłupsze w tym jest budowanie antagonizmów i konkurencji między mężczyznami i kobietami, coś co natura od milionów lat budowała jako wzajemnie dopełniające się jest niszczone przez "wyższe" idee.
Chociaż ja się zastanawiam na ile to są prawdziwe problemy tego świata, a na ile przesadna ekspozycja medialna problemów pewnej mniejszości? Kogo to obchodzi poza dużymi miastami bogatego zachodu?
Prezydenta warszawki daleko nie szukając.

Marsz niepodległości rerere faszyści
Marsz pedałów proszę bardzo.

Protesty cowidowe jebane przez policję, a Marsz cip ochraniany i opłacony.

Kościoły oblewane farbą, a o spaleniu gówno tęczy trąbili tygodniami.

Dalej nie widzisz problemu? Mialem Cie za poważnego gościa.
 
Prezydenta warszawki daleko nie szukając.

Marsz niepodległości rerere faszyści
Marsz pedałów proszę bardzo.

Protesty cowidowe jebane przez policję, a Marsz cip ochraniany i opłacony.

Kościoły oblewane farbą, a o spaleniu gówno tęczy trąbili tygodniami.

Dalej nie widzisz problemu? Mialem Cie za poważnego gościa.
Chodzi mi o spojrzenie globalne, Europa i USA mają razem miliard ludzi, a cały świat 8 miliardów. Kogo w Birmie, Sudanie albo Urugwaju obchodzą wydumane problemy bogatej Europy? Podejrzewam, że jak czytają, że mamy problem z tym, że przebrany facet bierze udział w kobiecych zawodach to pukają się czoło.
 
Najgłupsze w tym jest budowanie antagonizmów i konkurencji między mężczyznami i kobietami, coś co natura od milionów lat budowała jako wzajemnie dopełniające się jest niszczone przez "wyższe" idee.
Chociaż ja się zastanawiam na ile to są prawdziwe problemy tego świata, a na ile przesadna ekspozycja medialna problemów pewnej mniejszości? Kogo to obchodzi poza dużymi miastami bogatego zachodu?
Chyba przegapiłeś moment gdy dzięki internetowi wszystkie laski świata stały się quasi laskami z dużych miast bogatego zachodu.
 
Chodzi mi o spojrzenie globalne, Europa i USA mają razem miliard ludzi, a cały świat 8 miliardów. Kogo w Birmie, Sudanie albo Urugwaju obchodzą wydumane problemy bogatej Europy? Podejrzewam, że jak czytają, że mamy problem z tym, że przebrany facet bierze udział w kobiecych zawodach to pukają się czoło.
Jaką Polkę obchodzi co w Birmie, Sudanie czy Urugwaju, jeśli tylko nie można tego wykorzystac jako argumentu przeciwko opresyjnemu patriarchatowi?
 
Chyba przegapiłeś moment gdy dzięki internetowi wszystkie laski świata stały się quasi laskami z dużych miast bogatego zachodu.
Dlatego mówię, że się zastanawiam. A szczerze mówiąc poza takimi dyskusjami mam to w dupie.
 
To co robić?
"Krzewić dobrą nowinę" wszem i wobec oraz wybierać mądrze (junołłotajmin :lol: )
Bo któregoś razu okaże się, że na przykład w spółce, którą stworzyłeś i w której zarządzie zasiadasz z dwoma synami brakuje 3 kobiet gdyż prawnie wymuszone parytety Cię do tego obligują.
"Mam to w dupie" sprawi, że zwyciężą tacy, którzy nie mieli w dupie.
 
Back
Top