Absurdy poprawności politycznej.

Patriarchat :jarolaugh:
1681925732187.jpeg
 
W USA w porównaniu z UE to bida - minimalna w USA 7.20USD, minimalna w Dojczlandii - 2x tyle. Tylko kurwa u Szwaba z wszystkimi benefitami, tańszymi cenami i opieką zdrowotną. USA w porównaniu z Europą w 2023 wygląda jak żul. W stanach teraz mega inflacja i kryzys a to nie państwo opiekuńcze i miękka Europa - ludzie leżą na ulicach w kartonach a Kalifornia wygląda jak z postapo. Kryzys jest tak potężny, ze programiści kurła mieszkają w samochodach bo kawalerka w LA 4k USD. I z doświadczenia ci powiem, ze akurat IT/Programiści w Europie zarobią lekko 2-4x tyle co w USA.
jasne. Plus niektórzy to byli w szoku, że Musk szybko zwalniał ludzi z Twittera, że przychodzili do pracy, karta do wejścia nie działa a tam ochrona: sprawdź maila, jesteś zwolniony, ale oni tak zwalniają: tam po prostu jest taki klimat, a nie wyjątkowy Elon Musk czy Zuckenberg :korwinlaugh:
Też te zamieszki w BLM wynikały właśnie z tego, że dużo osób wpadło gigantyczne problemy po wybuchu pandemii. Szybkie zwolnienia i tylko czekałem jak to korporacje i partie wykorzystają: piękny klasyk znany od starożytności i spalenia Rzymu -przekierowanie negatywnej energii BLM :deniroclap:
Tylko też trzeba uwzględnić, że te płace to też tak nie dokońca na takich samych zasadach jak w UE, dużo branż ma system mocno premiowy (ba przecież Jędrzejczyk na bank w UFC zarabiała więcej niż ta podstawa)przecież co tak mi się wydaje, że np. w Polsce to tak by potrzeba czasu aby to się przyjeło.

A ci bezdomni: jeźdzcy Apokalipsy czyli konsumpcjonizm na kredyt (większość Amerykanów nie ma więcej niż tysiąc $ oszczędności, ale za to kilka kart kredytowych do spłacenia, nawet Forbes przedstawiał statystyki, że ludzie zarabiający plus 250 k mają z tym problem), spora narkomania, otyłość w chorej skali prowadząca do wydawania mnóstwa kasy na leczenie.
Sami siebie osłabiają.

Na pewno dużo ludzi ma błędne wyobrażenie o USA z wielu powodów. Ta amerykańska popkultura robi swoje, że nawet Polonia w USA ma dziwne wyobrażenie o Polsce, ba nawet duża cześć z nich pod względem kasy korzystniej wyszłaby na powrocie do Polski...
Też temat rzeka o tym, że na prawdę statystyczny Pedro czy Jaunita z Meksyku nie myślą całe dnie jak przekroczyć granicę z USA i mieszkać tam nielegalnie. Kurczę wystarczy, że taki Latynos załatwi sobie wizę studencka, zacznie pracować na studiach i spokojnie utrzyma się na dłużej w UE...

BTW uważam, że w amerykańskich serialach jest dyskryminowana grupa społeczna i nie są to Murzyni tylko ćpuny i osoby otyłe. Nie wiem jak na tych castingach muszą się namęczyć, aby w serialach wyszło, że Amerykanin wygląda jak model Men's Health a Amerykana jak modelka Playboy'a -oni musza po kilkanaście godzi robić castingi :waldeklaugh::jarolaugh:
W życiu takich grubasów w Polsce nie widziałem, a ten rozmiar jedzenia to jest kosmos:brainoverload:
 


To według Pana Rafała powinni postawić napis by nikogo nie obrazić?

Popatrz @Karateka@
tak spojrzałem na twarz, post: obstawiam zaimki w opisie oraz "prawnik phd prawa człowieka" -mało się pomyliłem :roberteyeblinking:
Za dużo Twittera :korwinlaugh:
 

:juanlaugh:


w przeciwieństwie do angoli mają jaja!


cytuję debilkę z netszmiksa

"W serii Netfliksa jedną z ekspertek jest Sally Ann Ashton, która tak uzasadnia odmienne przedstawienie władczyni: - Kleopatra władała Egiptem zanim w północnej części Afryki pojawili się Arabowie. Jeśli od strony matki miała rdzenne kobiety, byłyby czarnoskórymi Afrykankami i to powinno być brane pod uwagę we współczesnych przedstawieniach Kleopatry."

Jak dostaną lewacy wytresowane na swoją modłę AI na swój użytek, to dopiero zobaczycie czego będą uczyli przyszłe dzieci.
 
Last edited:
Kurwa ale gówno :korwinlaugh:
Baba bez bolca dostaje pierdolca.
I bardzo kurwa dobrze. Niech mają o sobie takie mniemanie, im więcej nie będzie chciało tych dobrych chłopaków, tym lepiej. Nie będą musieli się użerać z tymi toksycznymi feminazistkami
 
Back
Top