Absurdy poprawności politycznej.

Z jednej strony wschodni lub nasz rodzimy ciemnogród z drugiej lewacy. Jak żyć?
Faktycznie ciężki jest to wybór. Albo wybierasz klasyczny model rodziny z wszystkimi jego patologiami z 50% szansą że dzieciak gdzieś po drodze zbłądzi, albo jesteś nowoczesny, latasz z flagą i nie dajesz dziecku pić do 18tki za to dajesz mu/jej teścia w strzałach od 12 roku życia, bo na tiktoku powiedzieli, że to fajne i możesz identyfikować się jako helikopter szturmowy, ale tu masz 100% szansę, że z dzieckiem będziesz miał problem.

Albo z drugiej strony, żeby hejtery kościoła też miały zabawę.
Wybierasz moherową babcię, przed figurką jakiegoś dziwnego Pana z brodą lub wybierasz bycie Julką, silną i niepotrafiącą zrobić w życiu kopmletnie nic, ale ceniącą wolność i tolerancję (xD) brak wiary w jakieś zabobony i czary w konsekwencji których wujek Joe będzie mógł dotykać twoje dziecko, bo przecież oni chcą się tylko odwiedzać w szpitalach <3 No i jednocześnie oczywiście plujesz jadem na "tradycyjny model rodziny" i hejtujesz najmocniej pedofilię w kościele nie widząc w jakim gównie jesteś po pas.

Zaprawdę piękne mamy czasy. Jak tu się kurwa ciężko żyje będąc normalnym.:usunto:
 
Faktycznie ciężki jest to wybór. Albo wybierasz klasyczny model rodziny z wszystkimi jego patologiami z 50% szansą że dzieciak gdzieś po drodze zbłądzi, albo jesteś nowoczesny, latasz z flagą i nie dajesz dziecku pić do 18tki za to dajesz mu/jej teścia w strzałach od 12 roku życia, bo na tiktoku powiedzieli, że to fajne i możesz identyfikować się jako helikopter szturmowy, ale tu masz 100% szansę, że z dzieckiem będziesz miał problem.

Albo z drugiej strony, żeby hejtery kościoła też miały zabawę.
Wybierasz moherową babcię, przed figurką jakiegoś dziwnego Pana z brodą lub wybierasz bycie Julką, silną i niepotrafiącą zrobić w życiu kopmletnie nic, ale ceniącą wolność i tolerancję (xD) brak wiary w jakieś zabobony i czary w konsekwencji których wujek Joe będzie mógł dotykać twoje dziecko, bo przecież oni chcą się tylko odwiedzać w szpitalach <3 No i jednocześnie oczywiście plujesz jadem na "tradycyjny model rodziny" i hejtujesz najmocniej pedofilię w kościele nie widząc w jakim gównie jesteś po pas.

Zaprawdę piękne mamy czasy. Jak tu się kurwa ciężko żyje będąc normalnym.:usunto:
W sumie to nie mam już wyboru. Czwórka dzieci i druga żona. Bacznie obserwuje co się dzieje w szkole. Dzieci oglądają tylko wybrane bajki i zero dostępu do YouTube i podobnego gówna. Zobaczymy co z tego wyniknie.
 


Skończyłem sobie właśnie Horizon 2 forbidden west... wszystkie postacie które mają władzę to praktycznie kobiety. Jeśli już jest to mężczyzna to jest oczywiście, zły , głupi , krótkowzroczny, chciwy itd itp kobiet są dobre szlachetne nawet jeśli robią coś złego to z co najmniej szlachetnych powodów. Szkoda wymieniać wszystkich przejawów lewackiego gówna. Na koniec wisienka na torcie , jako że akcja dzieje się wśród posapokaliptycznych dzikusów którzy malują sobie twarze zgadnijcie jako jest do zdobycia wzór malunku... tutaj niespodzianka - tęcza kurła


ja w ogóle mam problemy z serialami. Netflixa miałem łącznie przez kilka lat może z parę miesięcy. Aż chce się powiedzieć ,,za moich czasów" ale puszczałem sobie niektóre seriale i JPDL. Tak jakby producent przychodził do scenarzystów i: Panie Areczku po weekendzie widzę napisany scenariusz do nowego serialu.
Dostosowanie seriali do poziomu nowych odbiorców?
Zbuntowany anioł (Natalia Oreiro to zresztą straszny lewak) miał bardziej skomplikowaną fabułę. NIe ma czego oglądać...
Netflix jedzie na stratach: ciekawe czy dalej tak pociągną, bo w sumie taki Uber też długo jechał na stratach i...

Ale nie rozwijał skrótu. A Ty, jak widać, oblatany jesteś w legitymizowaniu zaburzeń psychicznych.
Propagujecie te chore ideologie wszędzie. Jeszcze tylko głośno literki P nie chcecie wstawiać, żaba się gotuje.

nie no uczciwie trzeba przyznać, że są gorsi od @Karateka@ Myślę, że nawet on nie zagłosowałby na Śmiszka albo Biedronia . Chociaż nie odpowiedział czy jest za zakazem zgromadzeń jak w Hiszpanii :muttley:
 





ja w ogóle mam problemy z serialami. Netflixa miałem łącznie przez kilka lat może z parę miesięcy. Aż chce się powiedzieć ,,za moich czasów" ale puszczałem sobie niektóre seriale i JPDL. Tak jakby producent przychodził do scenarzystów i: Panie Areczku po weekendzie widzę napisany scenariusz do nowego serialu.
Dostosowanie seriali do poziomu nowych odbiorców?
Zbuntowany anioł (Natalia Oreiro to zresztą straszny lewak) miał bardziej skomplikowaną fabułę. NIe ma czego oglądać...
Netflix jedzie na stratach: ciekawe czy dalej tak pociągną, bo w sumie taki Uber też długo jechał na stratach i...



nie no uczciwie trzeba przyznać, że są gorsi od @Karateka@ Myślę, że nawet on nie zagłosowałby na Śmiszka albo Biedronia . Chociaż nie odpowiedział czy jest za zakazem zgromadzeń jak w Hiszpanii :muttley:

Netflix mam ze względu na dzieci ale i tak trzeba uważać jakie bajki mogą oglądać bo lewackie kurewstwo czai się wszędzie.
Netflix nawet w młodzieżowych serialach promuje to gówno . Dziewczyna ma chłopaka ,później dziewczynę , są transy i inne odchylenia. Propaganda lewackiego netflixa wciska to już nawet do bajek. Nie wspomnę nawet o czarnych elfach w wiedźminie. HBO to samo . Może trochę mniej nachalnie.
 
Ja wiem że vovlo już jakiś czas jest w awangardzie ale tu chyba zapomnieli że to mężczyźni czytają o samochodach a nie tylko Greta. Cytuję:
1."nowatorskie tworzywo o nazwie Nordico, które składa się z tekstyliów wykonanych z materiałów z recyklingu, takich jak butelki PET, oraz ekologicznych materiałów pochodzących z odpowiedzialnie eksploatowanych lasów Szwecji i Finlandii"
2. "tkaniną wełnianą z atestem poświadczającym spełnienie surowych norm środowiskowych dotyczących hodowli zwierząt i kwestii społecznych"
 
Ja wiem że vovlo już jakiś czas jest w awangardzie ale tu chyba zapomnieli że to mężczyźni czytają o samochodach a nie tylko Greta. Cytuję:
1."nowatorskie tworzywo o nazwie Nordico, które składa się z tekstyliów wykonanych z materiałów z recyklingu, takich jak butelki PET, oraz ekologicznych materiałów pochodzących z odpowiedzialnie eksploatowanych lasów Szwecji i Finlandii"
2. "tkaniną wełnianą z atestem poświadczającym spełnienie surowych norm środowiskowych dotyczących hodowli zwierząt i kwestii społecznych"
Grecie się sos skończył ostatnio już mówiła, że trzeba wspierać sektor bankowy. Notabene który notuje zajebiste zyski.

Jak ktoś się kiedykolwiek złapał na "akcję Greta" to jest typowy przykład łapania głąbów na dobre serduszko i dymania na całego.
 
Ja wiem że vovlo już jakiś czas jest w awangardzie ale tu chyba zapomnieli że to mężczyźni czytają o samochodach a nie tylko Greta. Cytuję:
1."nowatorskie tworzywo o nazwie Nordico, które składa się z tekstyliów wykonanych z materiałów z recyklingu, takich jak butelki PET, oraz ekologicznych materiałów pochodzących z odpowiedzialnie eksploatowanych lasów Szwecji i Finlandii"
2. "tkaniną wełnianą z atestem poświadczającym spełnienie surowych norm środowiskowych dotyczących hodowli zwierząt i kwestii społecznych"
Pierdole ta lewacką motoryzację. Jeżdżę starym Lexusem który ma prawdziwe drewno z wyciętych lasow, skórę z zamordowanych zwierząt i nieekologiczne V8. Niezależnie od kosztów utrzymania nie zmienię na żaden nowoczesny teczowo-plastikowy śmieć.
 
Cholera jeżdżę Volvo i biorę pod uwagę kupienie kolejnego, czyżbym został lewakiem?
 
Ja wiem że vovlo już jakiś czas jest w awangardzie ale tu chyba zapomnieli że to mężczyźni czytają o samochodach a nie tylko Greta. Cytuję:
1."nowatorskie tworzywo o nazwie Nordico, które składa się z tekstyliów wykonanych z materiałów z recyklingu, takich jak butelki PET, oraz ekologicznych materiałów pochodzących z odpowiedzialnie eksploatowanych lasów Szwecji i Finlandii"
2. "tkaniną wełnianą z atestem poświadczającym spełnienie surowych norm środowiskowych dotyczących hodowli zwierząt i kwestii społecznych"
Pedalskie
 
images
 
Wprawdzie o sporcie, ale idealnie wpisuje się w ten temat.
Ćwiąkała w ostatnim odcinku na swoim kanale, wspomniał, że część jego kolegów boi się napisać co naprawdę myśli o Barcelonie, a on został nazwany bohaterem, bo na TT stwierdził, że nie było karnego na Lewandowskim. Tomuś zachodzi w głowę o co w tym wszystkim chodzi? Trzeba Tomusia uświadomić, że Barcelona jest obecnie takim samym obiektem kultu jak covid czy Ukraińcy. Po prostu, Barcelona = Lewandowski, Lewandowski = Barcelona. Staniesz okoniem do peanów nad Barceloną, a momentalnie zostaniesz zaszczuty i zakwalifikowany jako antypolak, zawistnik, który zazdrości Lewandowskiemu pieniędzy. W przypadku covida - foliarz i płaskoziemaca, Ukraińców - ruska onuca.
Nieźle się ludziom popierdoliło w główkach. Media, żadna czwarta władca. Pierwsza. To media kręcą tym stadkiem owiec.

Trzeba przewinąć do 16 minuty i ani sekundy dalej ;)

 
Last edited:
Wprawdzie o sporcie, ale idealnie wpisuje się w ten temat.
Ćwiąkała w ostatnim odcinku na swoim kanale, wspomniał, że część jego kolegów boi się napisać co naprawdę myśli o Barcelonie, a on został nazwany bohaterem, bo na TT stwierdził, że nie było karnego na Lewandowskim. Tomuś zachodzi w głowę o co w tym wszystkim chodzi? Trzeba Tomusia uświadomić, że Barcelona jest obecnie takim samym obiektem kultu jak covid czy Ukraińcy. Po prostu, Barcelona = Lewandowski, Lewandowski = Barcelona. Staniesz okoniem do peanów nad Barceloną, a momentalnie zostaniesz zaszczuty i zakwalifikowany jako antypolak, zawistnik, który zazdrości Lewandowskiemu pieniędzy. W przypadki covida - foliarz i płaskoziemaca, Ukraińców - ruska onuca.
Nieźle się ludziom popierdoliło w główkach. Media, żadna czwarta władca. Pierwsza. To media kręcą tym stadkiem owiec.

Trzeba przewinąć do 16 minuty i ani sekundy dalej ;)


A kto trzyma media w rękach? :awesome:
 
  • Bones
Reactions: osk
Został "Mężczyzną Roku", ponieważ napisał książkę o transach i promuje lpg w Polsce. Innymi słowy, "edukuje nas jako społeczeństwo".

 
Został "Mężczyzną Roku", ponieważ napisał książkę o transach i promuje lpg w Polsce. Innymi słowy, "edukuje nas jako społeczeństwo".

"Glamour", wg feministek jeśli zawiodłeś jako ojciec i zniszczyłeś życie swojemu dziecku... to jesteś "mężczyzną roku" :mamed:
 
Został "Mężczyzną Roku", ponieważ napisał książkę o transach i promuje lpg w Polsce. Innymi słowy, "edukuje nas jako społeczeństwo".

Wspaniały człowiek :arielcry:
 
Back
Top