Absurdy poprawności politycznej.

Puszczam sobie recenzje jednego z polskich kanałów odcinka HOTD, a tam jedna aktorka uważa się prywatnie za osobę bez określonej płci więc faceci uznali że gdy będą o niej mówić jako Aktorce będą mówić ,,Osoba Aktorska."

:beczka::jjsmile::DC:
 
Okładka PSu po debiucie Oliego w reprze Polski.

:beczka:

Jezu co by się dziś działo :lol::lol::lol:


1665566491158.png
 
Usuneli ten podcast w którym kanye west powiedział, że prawdziwą przyczyną śmierci floyda był fentanyl a nie uduszenie przez kolano.
Najlepsze jest to, że tak najprawdopodobniej było.
Najzabawniejszy jest jednak jeden z punktów pozwu sądowego złożony przez córkę Floryda „rozprowadzenie fałszywych informacji szkalujących pośmiertne dobre imię i reputacje zmarłego” (wolne tłumaczenie ). Co ciekawe jak się dowiedziałem West przekazał jej i jej matce $2 miliony zaraz po śmierci „naszego bohatera narodowego”
 
Najzabawniejszy jest jednak jeden z punktów pozwu sądowego złożony przez córkę Floryda „rozprowadzenie fałszywych informacji szkalujących pośmiertne dobre imię i reputacje zmarłego” (wolne tłumaczenie ). Co ciekawe jak się dowiedziałem West przekazał jej i jej matce $2 miliony zaraz po śmierci „naszego bohatera narodowego”
Nie chce mi się teraz szukać ale ta sprawa byla mocno śmierdząca. Bo patolog sądowy stwierdził, że zgon nastąpił poprzez zatrzymanie akcji serca a w krwii wykryto metaamfetamine i fentanyl (moze chcieli bronic policjanta, nie wiem ale faktem jest, że w krwi byl fentanyl) Natomiast prywatny patolog wynajęty przez rodzinę stwierdził, że zgon nastąpił przez uduszenie przy nacisku na szyje ale już o narkotykach nic nie wspomniał. Potem wybuchly zamieszki i wszystko stalo się medialne i szybko poszło. Nie wiem czy tam były jakies badania powtórzone. Ktos ogarnia bardziej temat?
 
Back
Top