Absurdy poprawności politycznej.

Screenshot_20221002-090617_Chrome.jpg

SmartSelect_20221002-090713_Chrome.jpg
 
Ależ tam słońce musi nakurwiać w tych niderlandach. No chyba że to kryzys i mydła brakuje.


A myślicie, że dlaczego amerykańcy Murzynowie nie chcą się z nimi żenić tylko ruchają i uciekają? Od dawna o tym mówię. Amerykańskie Murzynki to chyba najgorszy rodzaj człowieka, konkurować mogą z nimi tylko ruscy i upaińcy :awesome:

Murzynki z Afryki są całkowicie inne
 
ale wielka młodociana przytyta małpa ja pierdolę, nieźle musi dojeżdżać psychofizycznie te młode flamandki
:antonio:

a pod prysznicami szkolnymi po wfie palcować i brochę do lizania pod ryj pchać co by nadmiar teścia rozładować, gotuje im tam niezłe piekiełko
Trochę chyba kiblowała. Mieliśmy gościa w podstawówce, na którego nauczyciele mówili Poborowy, bo wku się o niego dopominało :lol: Dla nas on był już dorosły
 
  • Haha
Reactions: jut
Trochę chyba kiblowała. Mieliśmy gościa w podstawówce, na którego nauczyciele mówili Poborowy, bo wku się o niego dopominało :lol:
u mnie w klasie był pewien cygan (znaczy się dołączył na rok w 4tej), wyglądał z mojej perspektywy wtedy jak lombard i robił salta na zawołanie (co najmniej 5 lat starszy, nauczycielki nie potrafiły określić do końca jego wieku)
:waldeklaugh:
 
Ależ tam słońce musi nakurwiać w tych niderlandach. No chyba że to kryzys i mydła brakuje.


Ciekawostki
.
Najwiecej czarnych holendrów jest w dużych miastach, u mnie nie z jest nimi tak źle na szczęście. Za to ciapuchów od zajebania, w dzień jak jestem na centrum to gdzie sie nie obejrzysz zobaczysz jakąś babe ze szmatą na głowie, wieczorem przy pubach dominują holendrzy ale typowo na mieście na jedną grupe holenderskich ziomeczków przypada kilku grupek ciapuchów.
Mieszkałem kiedys w mieście Almelo, w pracy trzymałem się z takich starym Holendrem, miał wpaść do mnie na kawe ale jak usłyszał że mieszkam w Almelo to powiedział że nie ma chuja że tam pojedzie bo to jest TURKISH CITY, i ja musiałem jechać do niego.
Za to jakieś 80% Holendrów jakich pytałem o to czy mają z kimś problem, odpowiadali że najgorsi są Marokańce i ja się z tym zgadzam. (Pytałem ludzi z miasteczek, nigdy nie mieszkałem w dużym mieście, i kurwa nie chciałbym bo tam to już mała ameryka, np video od szplina)
nigdy nie pracowałem z czarnoskórym człowiekiem który by się nadawał do pracy, w miejscu gdzie teraz pracuje prawie dwa lata, żaden nie przepracował wiecej niż dwa tygodnie, to jest dramat
Co ciekawe w tej Holandii zasiłek na dziecko jaki mogłbym wziąć to 250 euro na kwartał, wychodzi mniej niż 500+.
JEBAĆ WSZYSTKIE SOCJALE :robbie:
 
Back
Top