mateusz19191010
UFC Lightweight
Byłem na obu meczach :D ten drugi mecz u mnie w Bydgoszczy to kosmos. Cud, bo nic innego nie da rady powiedzieć.Liczyłem, że przejdę się tym razem na pierwszą ligę w Poznaniu, a tu oczywiście dupaGraty dla całej Bydgoszczy za świetny comeback!
Poznania szkoda, bo jeżdżą dobrze, ale ciągle czegos im zabraknie.
Graty dla całej Bydgoszczy za świetny comeback!




Auuuuuu
Skóra nie będzie sprzedawana są walczaki

Szkoda,że stadion zaniedbany, bo psz pewnie zostanie w 1 lidze i fajny klimat na zuzel się zrobił w Poznaniu.

