Żużel

Wrócił na dobre żużel. W tym sezonie Ekstraliga na kanałach Eleven Sports i nSport+.

Dziś przed TV, ale kilka spotkań obejrzę sobie #NaOwalu:OK:

Zielona rozjechała Toruń 53:37, a Włókniarz prowadzi po 4 biegach z Gorzowem 14:10.
 
Thomsen bardzo na plus, ale ogólnie Stal Gorzów to średnio w porównaniu z zeszłym sezonem.

Za to Apator to dramatycznie się zaprezentował.

Falubaz klasa, typuje ich do finału z Unią Leszno.
 
Mecz Grudziądz - Częstochowa był świetny, duża świetnie ciągła i to wyjście z 2 łuku - cudo, tak wielu dobrych mijanek na ostatniej prostej już dawno nie było.
 
Polecam gierę na tel android/ios
20190423_015747.png

Giera nowa, wyszła pod koniec marca, jest darmowa do pewnego stopnia, 15 zł kosztuje odblokowanie trybu kariery (1 zawodnik) i ligi (manager drużyny). Tak mnie wciągnęła, że pół dnia grałem. Takiego managera żużlowego mi brakowało.

Polecam.
 
Dziś przed TV, ale kilka spotkań obejrzę sobie #NaOwalu:OK:
I cyk 1 mecz #NaOwalu. Z wyniku to można by powiedzieć, że łatwe zwycięstwo, ale tak nie było. Lublin się postawił, parę razy zadał ciosy(czasem nieczyste), ale indywidualnie Czwa ma po prostu lepszych zawodników i wygrała. Na torze w Lublinie trzeba powalczyć o pełną pulę, a łatwiej nie będzie. Lamparty walczyły, a Miesiąc najwyższy bieg wrzucił.

Nie wiem co się dzieje z Miedzińskim? Narzeka na tor, na sprzęt, mało punktów zdobywa. Zupełnie nie ten Adrian co rok temu.

Kibice z Lublina dziś top, pełna klasa, cały sektor gości + buforowy lub pomiędzy gospodarzami.

Następny mecz w Toruniu, tam to będzie walka pewnie nie tylko na torze.
 
Dla mnie:
Psychika: Tony Rickardsson,
Sprzęt: Tomek Gollob,
Waleczność: Bartek Zmarzlik,
Starty: Hans Nielsen,
Jazda na torze: Tomek Gollob.
 
Dla mnie:
Psychika: Tony Rickardsson,
Sprzęt: Tomek Gollob,
Waleczność: Bartek Zmarzlik,
Starty: Hans Nielsen,
Jazda na torze: Tomek Gollob.


Rickardsson, Crump, Pedersen, Loram, Billy Hamill, Greg Hancock, Hans Nielsen, Tommy Knudsen, Tomek Gollob, a teraz tylko Tai Woffinden z przebłyskami Zmarzlika i Vaculika.
 
Ale złoto Sajfutdinov odjebał. Ale Miśkowiak też świetnie się bronił przez tyle czasu. Czapki z głów dla obu.
 
Cud nad Brdą. Polonia Bydgoszcz odrobiła 28 pkt stratę z 1 meczu i wygrała 61-29 z Poznaniem awansują do 1 ligii! W przyszłym roku derby z toruńską drużyną.
 
Cud nad Brdą. Polonia Bydgoszcz odrobiła 28 pkt stratę z 1 meczu i wygrała 61-29 z Poznaniem awansują do 1 ligii! W przyszłym roku derby z toruńską drużyną.
Liczyłem, że przejdę się tym razem na pierwszą ligę w Poznaniu, a tu oczywiście dupa :lol: Graty dla całej Bydgoszczy za świetny comeback!
 
Back
Top