Żużel

Dzisiaj jeżdżą we Wrocławiu reprezentacje. Fajne ekipy. W sumie Babilon mocno nie powala z rozpiską więc można zerknąć na Canal+ .
 
Terenzano na tnącym streamie oglądałem ale w Manchesterze całkiem fajne zawody się zrobiły. Jak bym moment , że FInowie wieźli na 5:1 Australię to był duży baban na ryju :D
 
Nie miałem okazji obejrzeć ale jak teraz patrzę to nie wierzę. Dawno takiego blamażu w wykonaniu Polaków nie było :damjan:
 
Dziś już lepiej, oglądałem jednym okiem. Brąz się udało złapać, ale Artjom i Tajski nie do złapania. Zasłużone zwycięstwo Rosji przed Wlk Brytanią.
 
Leszno w pizde :lol: pierwsza porażka w sezonie. Do ostatniego biegu walka:applause:
 
Doszły mnie słuchy, że Unia Tarnów w wyniku zapowiadanego remontu stadionu ma swoje mecze rozgrywać na torze w Krośnie :antonio:
 
Doszły mnie słuchy, że Unia Tarnów w wyniku zapowiadanego remontu stadionu ma swoje mecze rozgrywać na torze w Krośnie :antonio:
Ten remont to jest zapowiadany od pięciu lat :lesnarhappy: no ale prędzej czy później muszą go zrobić. Podreperują wam może troche budżet :cmgkeepgoing:
 
Podreperują wam może troche budżet :cmgkeepgoing:

Coś na pewno. Mam tylko nadzieję, że do tego czasu klubu nie rozwiążą bo obecna sytuacja jest tragiczna... Była szansa na podpisanie umowy sponsorskiej z Nowym Stylem ale ich głównym założeniem było wprowadzenie swoich ludzi do zarządu z dużym naciskiem na "rządzenie" co nie spodobało się obecnym władzą. Także lipton
 
Coś na pewno. Mam tylko nadzieję, że do tego czasu klubu nie rozwiążą bo obecna sytuacja jest tragiczna... Była szansa na podpisanie umowy sponsorskiej z Nowym Stylem ale ich głównym założeniem było wprowadzenie swoich ludzi do zarządu z dużym naciskiem na "rządzenie" co nie spodobało się obecnym władzą. Także lipton
Jeżeli Stasiu Burza wygrywa z Jankesem to w Krośnie wszystko jest możliwe
 
@Orlos Lorek to wczoraj był pierwszy raz jako spiker? Stadion pełniutki, godzina + pogoda idealna, a cichutko straszliwie.
 
@Orlos Lorek to wczoraj był pierwszy raz jako spiker? Stadion pełniutki, godzina + pogoda idealna, a cichutko straszliwie.

Nie pierwszy raz ale nie jego bajka z kręceniem atmosfery. Jak jeszcze u nas doping normalny był to spiker zazwyczaj bardziej przeszkadzał niż pomagał.
 

Kurmański, Dados, Romanek teraz Jędrzejak...

W niedzielę Tomasz Jędrzejak zdobył 11 punktów dla Stali Rzeszów w meczu z Iveston PSŻ Poznań (59:31). Planował szczegóły wyjazdu na pierwszy turniej Diamonds Cup w Lamothe-Landerron. - Dyskutowaliśmy głównie o tym, że diamentowa liga jest 17 sierpnia, a dwa dni później mamy mecz w Ostrowie - mówi Nawrocki

Niby wszystko ok, a jednak coś w głowie musiało podziać, że podjął taką decyzje
 
Mimo świetnej obsady zawody rozczarowały. Za to w jak Torunia nie lubię to działo się tam wczoraj na GP.
 
Polonia Bydgoszcz w końcu może odbić się od dna. Dzisiaj była konferencja z udziałem Jerzego Kanclerza, Tomka Golloba, Zbigniewa Bońka, Zbigniewa Leszczyńskiego.


Z najważniejszych rzeczy to:
- Tomek Gollob będzie dyrektorem sportowym
- Polonia ma sponsora tytularnego "Zooleszcz"
- co do Bońka to jest tak jakby kumpel, pomocnik, jak będzie potrzeba to postara się ściągnąć chętnych do pomocy, jeżeli Polonia dostanie się do playofów to załatwi mocnego gościa z Ekstraligi
- menedzer drużyny na ten moment jeszcze nie jest znany
- juniorami będzie opiekował się były żużlowiec Polonii, rocznik 1965, tutaj zagadka, bo się przypuszczało, że Dołomisiewicz będzie w Polonii, ale on jest 1966r

Tutaj macie opisane
https://pomorska.pl/tomasz-gollob-b...rtowej-2-na-zywo-transmisja/ar/13849324#sport
 
Back
Top