Łowcy promocji

Dodałem sobie do kalendarza na sobote-ale daj znac jakbys dostał wczesniej bo już nie mam komu oddać-ostatnio bratu sprezentowalem te z decathlona.
Ja raczej celuje w te z biedronki, jakieś drogie mi nie potrzebne:) jakbyś był w biedzie i widział w taniej cenie to bierz, z decathlona nie chcę, bo na pięściach też jest git.
 
od jutra w makdunaldzie nowe kupony
juz sa, wlasnie przed chwila wyciagnelem ze skrzynki. Ogolnie to mam ich od chuja bo u mnie w bloku przy skrzynkach jest specjalny karton na te wszystkie gowna co wciskaja nam do skrzynek i starsi ludzie olewaja te kupony cieplym moczem wrzucajac je wlasnie do tego kartona.
 
juz sa, wlasnie przed chwila wyciagnelem ze skrzynki. Ogolnie to mam ich od chuja bo u mnie w bloku przy skrzynkach jest specjalny karton na te wszystkie gowna co wciskaja nam do skrzynek i starsi ludzie olewaja te kupony cieplym moczem wrzucajac je wlasnie do tego kartona.
sa, ale sa wazne od jutra ;) ja tez mam, to samo co zawsze jest, ale moze ktos bedzie mial ochote na troche fastfooda, wiec napisalem
 
sa, ale sa wazne od jutra ;) ja tez mam, to samo co zawsze jest, ale moze ktos bedzie mial ochote na troche fastfooda, wiec napisalem
faktycznie oferta wazna od 26.08. Ja to wzialem tego wiecej ze wzgledu na te Fruit Smoothies i Iced Frappes, plus lody, ktorymi sie od czasu do czasu racze. Reszty staram sie nie jesc bo to mieli flaki. Jak mam ochote na smieciowe zarcie to juz wole KFC, przynajmniej wiesz, ze to kurczak a nie jakies zmielone cos :wink:
 
  • Like
Reactions: mat
faktycznie oferta wazna od 26.08. Ja to wzialem tego wiecej ze wzgledu na te Fruit Smoothies i Iced Frappes, plus lody, ktorymi sie od czasu do czasu racze. Reszty staram sie nie jesc bo to mieli flaki. Jak mam ochote na smieciowe zarcie to juz wole KFC, przynajmniej wiesz, ze to kurczak a nie jakies zmielone cos :wink:
pewnie tez na dniach kfc pusci kupony (na co czekam z niecierpliwoscia, bo zinger, twister i duze fryty za 15 to super oferta)
 
pewnie tez na dniach kfc pusci kupony (na co czekam z niecierpliwoscia, bo zinger, twister i duze fryty za 15 to super oferta)
jak nie chcecie nosić przy sobie sterty papierowych kuponów, na smartfona macie apki od MC i KFC, lub też zbiorcze aplikacje z promocjami jak.np. Qpony. Kupony z nich można generować bez limitów :cool:
 
jak nie chcecie nosić przy sobie sterty papierowych kuponów, na smartfona macie apki od MC i KFC, lub też zbiorcze aplikacje z promocjami jak.np. Qpony. Kupony z nich można generować bez limitów :cool:
wiem, wiem, mam blixa, bo lubie tez gazetki sklepow czasami przejrzec, polecam
 
13492-15c741bd0189eff7ed6dbd0e12231f4f.jpg

Promocyjna oferta potrwa do 2.09.2015

Specyfikacja modelu:
  • Matryca: 43 cale / 108 cm
  • Rozdzielczość: Full HD, 1920 x 1080
  • Tuner DVB-T (MPEG-4) - cyfrowy naziemny, DVB-C - cyfrowy kablowy, analogowy
  • System dźwięku przestrzennego SRS DTS Studio Sound
  • Moc głośników: 2 x 10 W
  • Smart TV, Wi-Fi, DLNA, HbbTV, przeglądarka internetowa, nagrywanie na USB
  • Wejścia / wyjścia: HDMI x3 , USB x2
  • Złącze EURO x1, Złącze Ethernet (LAN), Wejście komponentowe, Cyfrowe wyjście optyczne, Złącze CI (Common Interface), Wyjście słuchawkowe
  • Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.): 96,2 x 61,6 x 28,8 cm
  • Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.): 96,2 x 56,1 x 6,7 cm
  • Waga z podstawą / bez podstawy: 8,7 kg / 7,8 kg
  • Standard VESA: 200x200 mm
  • Klasa energetyczna: A+
 
Pany a te kupony do MC czy KFC to robią ostrą różnicę? Czy tak naprawdę to wszystko się zamyka w okolicach 1-2 złotych?
 
Pany a te kupony do MC czy KFC to robią ostrą różnicę? Czy tak naprawdę to wszystko się zamyka w okolicach 1-2 złotych?
robia roznice bo jest duzo opcji dwa w cenie jednego np kupujesz jednego wiesmacka a drugi jest za darmo i tak z kilkoma innymi rzeczami. Wiesmack kosztuje cos kolo 10 wiec oszczedzasz 10, oplaca sie
 
Piotr i paweł był kiedys na -1 w złotych tarasach, nie wiem czy jeszcze tam jest, ale tylko tego kojarze.
W piotrze i pawle jak kupicie 1,5 kg bananów dostaniecie pudełko śniadaniowe z minionkami gratis!
Zapomniałeś dodać na końcu: post sponsorowany :P
 
Back
Top