Łowcy promocji

@Grzechu Lech pils? Tak, był dobry ale w okolicach 2000 roku. Teraz tego piwa nie wypiję do końca, bleeee. Już Żubr jest smaczniejszy:)
 
To chyba nie promocja, tylko standard, ale Żywiec Białe za 2,49zł, w puszcze co prawda ale chuj. A i burgery wołowe za 5,99 x4 bardzo przednie.
 
Na Aliexpress szykuje się wielka wyprzedaż jak co roku 11.11. Ale już teraz(do jutra) można bawić się kotkiem i zgarniać coinsy i wymieniać na inną gierkę w której zdobywamy kupony. Czyli np. zgarniając kupon na 4$OFF płacimy tylko 1centa, za produkt warty 4,01$ :D Polecam. Mam już kilka 2$OFF, i jeden 4$OFF.
 
@bart123 Jestem ciemny w temacie, a nawet bardzo. Możesz mi to wytłumaczyć, tak łopatologicznie? :crazy:
Bo nie wiem czy dobrze rozumiem... Można grać w jakąś grę i zdobywać w niej kupony, za które możemy kupić realne rzeczy w tym Aliexpress? Jak tak, to ja chcę spróbować :lol:
 
@bart123 Jestem ciemny w temacie, a nawet bardzo. Możesz mi to wytłumaczyć, tak łopatologicznie? :crazy:
Bo nie wiem czy dobrze rozumiem... Można grać w jakąś grę i zdobywać w niej kupony, za które możemy kupić realne rzeczy w tym Aliexpress? Jak tak, to ja chcę spróbować :lol:
Za tę grę dostajesz coinsy, które później wymieniasz na jakieś większe zniżki(kupony), albo grasz w kolejną(oskrytpowaną) za 50coinsów i walczysz o kupony mniejsze do konkretnych sklepów.
 
Za tę grę dostajesz coinsy, które później wymieniasz na jakieś większe zniżki(kupony), albo grasz w kolejną(oskrytpowaną) za 50coinsów i walczysz o kupony mniejsze do konkretnych sklepów.
A czy te kupony można łączyć? Np jak mam kupon za $4 i za $2, to mogę wziąć coś za $6.01 i zapłacić $0.01 ?
 
Niestety nie :( Ale i tak większość będzie ważnych dopiero 11 więc jest spora szansa na duże obniżki. Ja zwykle coś niewielkiego tam kupuję, bo jak rząd chiński zaczął dofinansowywać paczki lotnicze to przesyłka idzie 5-7dni do mnie. Wcześniej statkiem to nawet miesiąc.
 
Tydzień portugalsko/hiszpański w Biedrze jest piękny. Zaraz będę wpierdalał daktyle w boczku :chef:
 
Coś ciekawego w AliExpress ktoś znalazł? Bo przyznam, że nie potrafię za dobrze poruszać się po tamtej stronie :crazy: No i trochę czasu brakuje na dłuższe przeglądanie.
 
Dobre sa deale na Bangood, ale strona nie chce działać. Na JD.com były okazje towarów po 5 centów(warte max 10$), ale przy płatnościach wywala nawet z kodem JD555. Nie działa też już refferal, choć jak ktoś chce podaje swój, jak zadziała to obaj mamy po -10$ za produkt min 10$, czyli możemy zapłacić np. 70centów za produkt warty 10,70$. Refferal: B2PB0T Każdy tylko raz używa kodu, więc łańcuszki tylko działają.

Ogólnie w Chinach dziś "Dzień singla" i stąd promocje, nawet na te rzeczy tylko dla singla:lol:
 
Na JD za 5centów tylko zegarek działał, ale taki sobie. Na Ali/Bg/JD okulary do jazdy nocą za 0,69-1$, maski na twarz na motor 0,69-1,5$, telefon Dodge za 30$, smartwatch za 10$, powerbanki za 10$, Yi za 50$, słuchawki(różne) od 5-10$, klawiatury. Takie sobie rzeczy. Zależy na co kto poluje. Ale np. Powerbank Xiami 10000mAh, którego zgarnąłem na Xiaomi Sale za 44zł był dziś droższy.
Kupiłem smartwatcha za 10$ i bandankę na twarz za 0,69$.
 
jak ktos chce w 5min sprobowac zarobic jutro ponad 2000zl i ma z 1000zl na koncie to jutro o 10 niech probuje yeezy boost kupic
wołam @kiras bo cały hajs przegrał
Rzeczy za 5 centów: http://en.jd.com/product/744824.html oraz http://en.jd.com/product/670113.html (różowe :) ), za 3,63$: http://en.jd.com/product/741650.html Jest jeszcze jakiś zestaw szczotek do makeupu(np. na gwiazdkę) za 4$, ale nie potrafię znaleźć.

#TylkoDlaJanuszy #ToTylkoZostałoZa5Centów #ResztęPolacyiRuscyWykupili #Hashtag
ile rzeczy kupionych? u mnie ponad 20+
 
jak ktos chce w 5min sprobowac zarobic jutro ponad 2000zl i ma z 1000zl na koncie to jutro o 10 niech probuje yeezy boost kupic
wołam @kiras bo cały hajs przegrał

ile rzeczy kupionych? u mnie ponad 20+
Dajecie im stworzyć potężną bazę danych, a nie dostaniecie w zamian ani jednego produktu. Jak kupować w Chinach to tylko w sprawdzonych sklepach.
 
Dajecie im stworzyć potężną bazę danych, a nie dostaniecie w zamian ani jednego produktu. Jak kupować w Chinach to tylko w sprawdzonych sklepach.
a jd.com ktory znajduje sie na gieldzie to nie jest sprawdzony sklep? :lol:
 
Back
Top