Łowcy promocji

Mam przed sobą gazetkę Biedronki z rollerami do masażu min pleców za 30 zł. Ale ta biedronka miała ponowne otwarcie wiec nie wiem czy będzie we wszystkich.

Ale każdemu takie coś polecam.
 
Mam przed sobą gazetkę Biedronki z rollerami do masażu min pleców za 30 zł. Ale ta biedronka miała ponowne otwarcie wiec nie wiem czy będzie we wszystkich.

Ale każdemu takie coś polecam.
Skoliozę leczy? :D
 
@Masu wlasnie mi podpowiedziales co mam kupic na ból pleców

@Masu

mam taki sam, ale odkąd robię trening funkcjonalny, to mam wrażenie, że ten roller w ogóle mnie nie 'rolluje' kiedyś to był mega ból przy tym, a teraz zero, mimo, że bardzo rzadko się rollowałem ostatnio. Jag żyć? Może muszę kupić ten z wypustkami?
 
@Masu

mam taki sam, ale odkąd robię trening funkcjonalny, to mam wrażenie, że ten roller w ogóle mnie nie 'rolluje' kiedyś to był mega ból przy tym, a teraz zero, mimo, że bardzo rzadko się rollowałem ostatnio. Jag żyć? Może muszę kupić ten z wypustkami?

Spróbuj piłki tenisowej/lacrosse/jakiejś ze sklepu zoologicznego którą polecał @Saenchai
 
http://www.biedronka.pl/pl/czas-na-szkolna-przygode-cz-2
@michi972 coś dla Ciebie, żebyś się nie smucił

Szczególnie ten budzik za 9,90 zmieniający kolory.
budzik_zmieniajacy_kolory_4x2.jpg
 
Trollowanie michiego to jest piękna sprawa:D

O panie, kiedy to było, muszę poszukać w swojej, bo ostatnio cisne pompki jak dzik.

Nie znajdziesz-to ta Biedronka o której ostatnio pisałem że robi promocję na ponowne otwarcie. Jest szansa że w sobotę jak tam będę przejeżdżać jeszcze będą to mogę ci kupć(Zabierzów) Fajne są też w Decathlonie-wyższe z gąbką i już bez ruchomej podstawki. Do tego uchwyty są lekko ukośne co jest dobre dla nadgarstków-29 zł.
 
Back
Top