Łowcy promocji

Jest jakieś miejsce, gdzie można kupić tanio używane tv lcd? Szukam czegoś w przedziale 28-32 cale do 500 PLNów.
 
Polo Market
Napoje z serii Coca Cola 2,25L za 4 zł
Corn Flakes bez glutenu xD za 6,80 zł za 600 gram.
Tabletki do zwyraki fairy za 17 zł za 26 sztuk.
Żabka:
1l napojów z serii pepsi za 2,30 zł
lody carte dor 450ml za 6,50 zł
4 lechy w puszcze za 11 zł
4 calsbergi w puszcze za 9 zł
 
Dobry temat!

Promocja w Żabce:

Jak kupisz 3 produkty, wychodzi taniej niż jakbyś kupił jeden

#sucharodkaczki
 
Cena 10,49zł za 8 litrów Pepsi (4 butelki po 2L każda) obowiązuje w sieci Tesco w sklepach stacjonarnych oraz przy dostawie do domu do dnia 31 sierpnia lub wyczerpania zapasów.
 
Cena 10,49zł za 8 litrów Pepsi (4 butelki po 2L każda) obowiązuje w sieci Tesco w sklepach stacjonarnych oraz przy dostawie do domu do dnia 31 sierpnia lub wyczerpania zapasów.
Ja dzisiaj w Carrefourze kupiłem właśnie 4 butelki za 10,49, ale do kiedy ta promocja obowiązuje w tej sieci to nie wiem.
 
Panowie, bez obrazy, ale większość tych rzeczy na 'promocji' to syf jakich mało. Prawie nic nie mogę stąd wykorzystać, bo wszystko to chemiczne paskudztwo. :(

PS. mówi to człowiek, który kiedyś wypijał (gimnazjum/liceum) 4 litry pepsi dziennie, stając się przez to grubasem. :D
 
Panowie, bez obrazy, ale większość tych rzeczy na 'promocji' to syf jakich mało. Prawie nic nie mogę stąd wykorzystać, bo wszystko to chemiczne paskudztwo. :(
no tymi osmioma litrami Pepsi za 10,49 to smialo mozna udroznic wszsytkie rury w domu.:wink:
P.S. Czekam na jakies namiary promocji z ciuchami bo jakos chemia z dyskontow nie za bardzo mnie interesuje, nawet jakby byla darmowa.
 
No jadziem z Bindronkom!!
Kawa mielona Tchibo Family, 3x250 g 13,50 zł
Mango i melony o 30-50% taniej
12 Bateria GP Alkaline, 4 szt.x3opa (tylko przy zakupie trzech opakowań) 9 zł
Odplamiacz do tkanin OXY, 750 g 6,30 zł
Dezodorant Rexona, 200 ml 7,50 zł ( u mnie w ciągu godziny się rozeszły)
Płatki Cini Minis, Cookie Crips, 300 g lub Fitness, 225 g 4 zł
Ciastka, wafelki i pierniki 20% taniej



 
E.Leclerc:
Kapsułki dolce gusto 8 sztuk za 16 zł
Kurczak w galarecie na kanapki za 11 zł za kilo.
Papryka 3 zł za kilo
Tesco:
8 tyskich za 16 zł
Proszek bryza za 7kg 30 zł
Pieluchy pampers 126 szt za 69 zł
Płyn do prania woolite 4,5l za 23 zł
proszek persil 4,2 kg za 30 zł
 
Back
Top