Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
Jak już komentujecie wpisy Mariusza, to pamiętajcie też, że jego wpisy nie równają się wpisom całego ITC. Pisze coś z prywatnego konta, wyraża swoją opinię, nie to co pisze całe InTheCage. Redakcję tworzy 11 osób, a to, że się nagminnie nie udzielamy, nie oznacza, że nas nie ma.
Was, wam. Sęk w tym że jedyną osobą wojującą jest tak naprawdę Mariusz, robi to głównie ze swojego prywatnego konta. Łatka, jak widać na przykładzie Twojego posta, zostaje przyklejona wszystkim.

Ale co wy pierdolicie. to jest waasz redaktor naczelny czyli osoba ktora w pierwszej kolejnosci reprezentuje wasz portal. To jest wasza ikona i człowiek z pierwszego szeregu redaktorów. To nie jest jakiś pionek z redakcji. Jego zdanie jest więc tożsame z linią portalu. Nie mozecie teraz pisac że to tylko zdanie Mariusza a jak wam przeszka co on odpierdala to odpierdolcie go prywatnie. Odcinanie się od sprawy bo "to tylko zdanie jednego członka 11osoobowej redkacji" jest idiotyczne. Redaktor naczelny to redaktor naczelny i jego zdanie zawsze jest zdaniem portalu bo stoi najwyzej w hierarchi.
 
Klakier zadowolony bo jakiś noname komentator ma więcej wyświetleń na fejsie... Weź człowieku dorośnij. Nie wiem czy to personalne czy może to delikatny masaz dolnej części ciała włodarzy najlepszej federacji na świecie. Błazenada
 
Last edited:
Was, wam. Sęk w tym że jedyną osobą wojującą jest tak naprawdę Mariusz, robi to głównie ze swojego prywatnego konta. Łatka, jak widać na przykładzie Twojego posta, zostaje przyklejona wszystkim.

Redaktor naczelny portalu ITC: Mariusz Olkiewicz

I sądząc po niemerytorycznych tweetach również:

Redaktorka ITC: Martyna Celuch

Właściciel ITC: Michał Malinowski

Czyli 3 główne twarze portalu ITC.

I piszą/wojują ze swoich PUBLICZNYCH kont na których przedstawiają się jako osoby pełniące dane funkcje na portalu ITC.
 
"Stary", w Twoim wykonaniu, to jest zbiór luźno rzuconych, niczym nie popartych, gówno wartych zdań.

Zaczynamy? Ile osób "obraziło się i stąd odeszło"? Tak, z pewnością każdy w obecnym ITC. "Siejemy propagandę"? Oczywiście, trzy lata siania propagandy i nienawiści. Tak, "Malinowski cały czas płacze przed meblościanką" (BTW za którym powtórzeniem tego co kiedyś było śmieszne, nauczysz się w końcu dokładnie pisać to słowo?). "Malinowski ślini się i błaga, nikt nie chce dać [...]" to jest aż tak głupie, że szkoda się odnosić. O nic nie prosimy, tym bardziej nie błagamy i nie płaczemy. Komentarz z Mariuszem to też czysta głupota - obrazić byle obrazić. "Byliśmy i jesteśmy w czarnej dupie" powiadasz? Mówią, że podróże kształcą. Skoro ja jestem w dupie, to gdzie jesteś Ty?

Malinowski pierwszy, który odszedł i jeszcze na dodatek obraził całe cohones. siejecie propagandę na rzecz KSW, aż się żygacz chce. Takiej dawki wazeliny nigdy na oczy nie widziałem.

Malinowski ciągle płaczę i mówi jaki to Mrozu zły bo zarabia na MMA. Włodarze KSW coś napiszą na Mroza, to ten zaraz lajkuje, albo jakieś durne gify daje i się śmieje z Mroza. Ja wiem, żebyście chcieli choć grosz zarobić, ale jesteście tak chujowi, że nikt na waz poważnie nie patrzy.

Po takiej wazelinę na pewno coś dostaliście, jak nie kase, to może miejsce pod klatką bo się zwolniło za Mroza może ci koledzy jeszcze nie powiedzieli. Ja jestem na razie w domku herbatkę pije, a później się zobaczy.
 
Co tu się kurwa dzieje. Poszedłem tylko odjebać makaron w sosie smietanowo serowym...

comment_FvSx910LC9zj3JkbylLUzBnGQ7e26Fhk.gif


zawsze chciałem to wrzucić
:antonio:

A szef tego burdelu ma rację, trochę za daleko personalnie się niektórzy posówają, nawet mnie, kurwa chama większość nie bawi.
Mi również osoba Martyny nie leży, co z resztą napisałem kilkanascie stron wcześniej przy okazji "wywiadu" z Rzeźnikiem, jak widać można to zrobić w kulturalny sposób. Ale jednak tego typu żarty.... nie z kobiety, a zwłaszcza nie z tego powodu że ma trochę więcej kg. Na moje to jest cios poniżej pasa.

wyprzedze niektórych spekulacje, jako jebany jasnowidz, nie sam nie jestem puszysty
 
Last edited:
Malinowski pierwszy, który odszedł i jeszcze na dodatek obraził całe cohones. siejecie propagandę na rzecz KSW, aż się żygacz chce. Takiej dawki wazeliny nigdy na oczy nie widziałem.

Malinowski ciągle płaczę i mówi jaki to Mrozu zły bo zarabia na MMA. Włodarze KSW coś napiszą na Mroza, to ten zaraz lajkuje, albo jakieś durne gify daje i się śmieje z Mroza. Ja wiem, żebyście chcieli choć grosz zarobić, ale jesteście tak chujowi, że nikt na waz poważnie nie patrzy.

Po takiej wazelinę na pewno coś dostaliście, jak nie kase, to może miejsce pod klatką bo się zwolniło za Mroza może ci koledzy jeszcze nie powiedzieli. Ja jestem na razie w domku herbatkę pije, a później się zobaczy.
Wymieniłeś Malinowskiego, wcześniej pisząc w osobie mnogiej. Masz jeszcze jakieś przykłady?
Masz chyba również jakąś obsesję na punkcie tej wazeliny, skoro ciągle o niej piszesz, a nawet "Żygasz" nią. Nie wiem czy pomogę Ci w jakimś stopniu, pisząc, że takowej wazeliny nie ma, żadna kasa nie jest pobierana, inne dobra, czy cokolwiek masz tam teraz w głowie - również nie.

Po zdaniu, że jesteśmy tak chujowi, że nikt na nas nie patrzy, utwierdziłeś mnie tylko na jakim poziomie jesteś i że bezsensowną rozmowę z Tobą lepiej zakończyć. Warto czasem otworzyć oczy, ale co ja tam jestem w stanie Cię przekonać, skoro "jestem w dupie". Rozkoszuj się swoim niechujowym życiem, popijając niechujową herbatkę, udzielaj się tutaj dalej, bo jedynie Twoje niechujowe posty wywołują uśmiech na mojej twarzy.
 
nie wkurwiajcie miderna bo Was dzik podda armbarem na nogę albo taktarovem na nadgarstek i się skończy klikanie w klawiaturkę
 
Wymieniłeś Malinowskiego, wcześniej pisząc w osobie mnogiej. Masz jeszcze jakieś przykłady?
Masz chyba również jakąś obsesję na punkcie tej wazeliny, skoro ciągle o niej piszesz, a nawet "Żygasz" nią. Nie wiem czy pomogę Ci w jakimś stopniu, pisząc, że takowej wazeliny nie ma, żadna kasa nie jest pobierana, inne dobra, czy cokolwiek masz tam teraz w głowie - również nie.

Po zdaniu, że jesteśmy tak chujowi, że nikt na nas nie patrzy, utwierdziłeś mnie tylko na jakim poziomie jesteś i że bezsensowną rozmowę z Tobą lepiej zakończyć. Warto czasem otworzyć oczy, ale co ja tam jestem w stanie Cię przekonać, skoro "jestem w dupie". Rozkoszuj się swoim niechujowym życiem, popijając niechujową herbatkę, udzielaj się tutaj dalej, bo jedynie Twoje niechujowe posty wywołują uśmiech na mojej twarzy.

No właśnie nie jest pobierana i oto Malinowski z Olkiewczem się prują do Mroza, bo on zarabia, do niego ludzie przychodzą dawają mu kasę bo robi świetną robotę, a do was nikt nie przychodzi, bo u was chujem wieje nic nowego nie wnosicie, po za smarowaniem masełkiem włodarzom KSW. Jedynie co wam pozostało to lajkować się ze śmietanką polskiego mma.
 
Czytając ten temat nałapałem w chuj potworniaków, mięsaków i przerzutów do wszystkich organów ciała, ale było to wyjątkowo przyjemne :antonio:

Kąpię się w jadzie, pływam w żółci, posypuję się kipiącą zewsząd pianą nienawiści
polskie-bagno-mma-takie-kurwa-pikne.jpg
 
Co tu się kurwa dzieje. Poszedłem tylko odjebać makaron w sosie smietanowo serowym...

comment_FvSx910LC9zj3JkbylLUzBnGQ7e26Fhk.gif


zawsze chciałem to wrzucić
:antonio:

A szef tego burdelu ma rację, trochę za daleko personalnie się niektórzy posówają, nawet mnie, kurwa chama większość nie bawi.
Mi również osoba Martyny nie leży, co z resztą napisałem kilkanascie stron wcześniej przy okazji "wywiadu" z Rzeźnikiem, jak widać można to zrobić w kulturalny sposób. Ale jednak tego typu żarty.... nie z kobiety, a zwłaszcza nie z tego powodu że ma trochę więcej kg. Na moje to jest cios poniżej pasa.

wyprzedze niektórych spekulacje, jako jebany jasnowidz, nie sam nie jestem puszysty
Ja jestem Grubas to mogę się śmiać z innych grubasow. Fatmany
 
No właśnie nie jest pobierana i oto Malinowski z Olkiewczem się prują do Mroza, bo on zarabia, do niego ludzie przychodzą dawają mu kasę bo robi świetną robotę, a do was nikt nie przychodzi, bo u was chujem wieje nic nowego nie wnosicie, po za smarowaniem masełkiem włodarzom KSW. Jedynie co wam pozostało to lajkować się ze śmietanką polskiego mma.
Widzisz to jest Twój ranking portali MMA, ktoś inny może mieć odmienny pogląd. Ja osobiście oglądam wywiady tylko od mmarocks i ITC, choć faktycznie omijam te prowadzone przez wymienioną wcześniej dziewczynę. MMA.PL i mmanews bradzo spradycznie przyciągają moją uwagę. Wojtka zawsze doceniałem za ilość i szybkość dostarczanych materiałów - z jakością bywało różnie. Może mam jakiś zaburzony zmysł ale ja u @Mariusz Olkiewicz tej wazeliny i lizidupstwa nie wyczuwam.
 
Mariusz w wywiadzie z Martinem i nie tylko przecież mówił, że mamy pamiętać iż jest to wyłącznie jego zdanie na ten temat i mamy nie brać jego opinii jako calego portalu.
 
Gdy prowadzisz wywiad jako naczelny portalu to Twoje zdanie jest tożsame ze zdaniem redakcji.

Jeśli chciałby wypowiadać to zdanie jako Pan Olkiewicz to powinien to robić prywatnie, a nie w trakcie przepytywania właściciela KSW z mikrofonem ITC w ręku.

Zresztą Pan Olkiewicz chyba tym zagraniem chciał się pokazać, nie tylko włodarzom KSW, ale też szerszej publiczności, jako iż jego portalik to jedynie wydmuszka względem innych.

No nic, zrobił gównoburzę, a teraz będzie zbierał po głowie. :fjedzia:

Nie muszę chyba mówić, że z profesjonalnym i niezależnym dziennikarstwem nie ma to w ogóle nic wspólnego.
 
Ale co wy pierdolicie. to jest waasz redaktor naczelny czyli osoba ktora w pierwszej kolejnosci reprezentuje wasz portal. To jest wasza ikona i człowiek z pierwszego szeregu redaktorów. To nie jest jakiś pionek z redakcji. Jego zdanie jest więc tożsame z linią portalu. Nie mozecie teraz pisac że to tylko zdanie Mariusza a jak wam przeszka co on odpierdala to odpierdolcie go prywatnie. Odcinanie się od sprawy bo "to tylko zdanie jednego członka 11osoobowej redkacji" jest idiotyczne. Redaktor naczelny to redaktor naczelny i jego zdanie zawsze jest zdaniem portalu bo stoi najwyzej w hierarchi.
Redaktor naczelny portalu ITC: Mariusz Olkiewicz

I sądząc po niemerytorycznych tweetach również:

Redaktorka ITC: Martyna Celuch

Właściciel ITC: Michał Malinowski

Czyli 3 główne twarze portalu ITC.

I piszą/wojują ze swoich PUBLICZNYCH kont na których przedstawiają się jako osoby pełniące dane funkcje na portalu ITC.
Oczywiście macie rację, nie będę się o to spierał. Z drugiej jednak strony, jeśli ktoś przytacza tweet Mariusza i pyta personalnie mnie czy @midern jak można pisać takie bzdury, to jedyne co mogę odpowiedzieć to "nie wiem", ewentualnie się zgodzić co do określenia. Ta sama zasada tyczy się założenia, że skoro Mariusz robi osobiste wycieczki w stronę Wojtka, to My wszyscy też mamy z nim jakąś kosę.
 
@midern wszystko spoko, miło że piszesz i w miarę z sensem a nie przez emocję. Tylko faktycznie ciężko nie zauważyć, że wasi "frontmani" (Mariusz, Malina i Martyna, trio TripleM) dużo atakują/szydzą w mediach Mroza z kont, z których podpisani są jako ITC. Nie wrzucam całej redakcji do jednego worka, ale np. MMARocks czy mma.pl siedzą cicho. W całej medialnej aferze nie widziałem twittów ludzi z innych mediów (prawie ale o tym za chwile), bo one starają się (odgórnie lub każdy sam doszedł do takiego wniosku) nie mieszać w to. Ignorowanie boli, dla Mroza największą bolączką byłoby wasze (czyt. innych mediów) i KSW ignorowanie. Ale TripleM atakuje równo, a dodatkowo robią błąd, który popełniają "redaktorzy" działającego od niedawna naszemma.pl. O ile świeżakom takie podejście do sprawy możnaby wybaczyć, o tyle tripleM, jako siedzący w branży o wiele dłużej, mogliby okazać klasę/rozum/cokolwiek chcesz to nazywać, i nie komentować. To nie tylko wasz portal został wyzwany od "klęczących do miecza" ale z "szanownaych" (działającycj dłużej niż 2 lata) portali, tylko wasi członkowie wdają się w przepychanki. Nie wiem na ile możecie coś z @Wojtek123 zdziałać jako, wydaje mi się, dwaj nieźle zdystansowani od tego. Ale mogę wam obiecać, że jeśli liczycie, że ludzie po waszych, sensonych opiniach nie będą równali TripleM=ITC (czyli ich opinia=opinia portalu) to nie stanie się tak. Takie akcje szkodzą portalowi jako ogółu.
(nie mówię o wywiadzie na YT a własnie twitterze, żeby nie było).
Pozdrawiam.
 
Last edited:
@midern wszystko spoko, miło że piszesz i w miarę z sensem a nie przez emocję. Tylko faktycznie ciężko nie zauważyć, że wasi "frontmani" (Mariusz, Malina i Martyna, trio TripleM) dużo atakują/szydzą w mediach Mroza z kont, z których podpisani są jako ITC. Nie wrzucam całej redakcji do jednego worka, ale np. MMARocks czy mma.pl siedzą cicho. W całej medialnej aferze nie widziałem twittów ludzi z innych mediów (prawie ale o tym za chwile), bo one starają się (odgórnie lub każdy sam doszedł do takiego wniosku) nie mieszać w to. Ignorowanie boli, dla Mroza największą bolączką byłaby wasze (czyt. innych mediów) i KSW ignorowanie. Ale TripleM atakuje równo, a dodatkowo robią błąd, który popełniają "redaktorzy" działającego od niedawna naszemma.pl. O ile świeżakom takie podejście do sprawy możnaby wybaczyć, o tyle tripleM, jako siedzący w branży o wiele dłużej, mogliby okazać klasę/rozum/cokolwiek chcesz to nazywać, i nie komentować. To nie tylko wasz portal został wyzwany od "klęczących do miecza" ale z "szanownaych" (działającycj dłużej niż 2 lata) portali, tylko wasi członkowie wdają się w przepychanki. Nie wiem na ile możecie coś z @Wojtek123 zdziałać jako, wydaje mi się, dwaj nieźle zdystansowani od tego. Ale mogę wam obiecać, że jeśli liczycie, że ludzie po waszych, sensonych opiniach nie będą równali TripleM-ITC (czyli ich opinia=opinia portalu) to nie stanie się tak. Takie akcje szkodzą portalowi jako ogółu.
(nie mówię o wywiadzie na YT a własnie twitterze, żeby nie było).
Pozdrawiam.

Kurwa dałem ci lajka, a patrzę na twojego gifa i szok :o o::o o::o o: kierwa zmieniaj tego gifa szybciutko, bo ci lajka odbiorę:lol::lol:. Daj lepiej jak go Rory pacyfikuje w parterze.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top