Warsaw Shore

Znajomy, który kręcił się w pobliżu podczas castingów do WS opowiadał, że razem z współpracownikami w życiu nie widzieli w jednym miejscu tylu przygłupów.
 
Była jazda dzisiaj coo?

Świeżak jeszcze 8 zaliczy jakoś :D w Explosion był ktoś kiedyś? :D
 
XCAGE10: PAWEU CATTANGIO VS. WOJTEK RRR O PRAWO DO OPIEKI NAD DZIECKIEM TRYBSONA.

KTO SIĘ PISZĘ?

@kiras @Pervert
HAHAHAHAHAHAHAH TROLLLL POZIOM HARD
dzięki @baju bo rozpierdoliłeś mi dynke teraz :D twoje fight cardy miazga
mam nadzieje,że prędzej czy później dojdzie do napierdalaniny i będzie double ko
 
Powiem tak. 3 odcinki obejrzane, jesli ktos tutaj jeszcze kiedykolwiek napisze, ze Ewelina jest ladna to @baju prosze, wpierdol bana na 100 lat ;)

edit
explosion to zjazd wiesniakow
 
w explosion ponoć dużo starszych pań (w sensie 30+) ale ja tam nie wiem, bo już nie klubuję :D
 
Ewelina jest ladna
Najładniejsza z samej urody z uczestniczek, choć może Alicję czy jak ona miała bym tu dał wyżej jednak;] To duża różnica od "ładna". Jak wybierać rzekomo najlepszego kandydata-polityka, choć wszyscy tak samo chujowymi są opcjami.
 
Nvm, ogarnąłem torrent. Nauczka, żeby nie szukać rzeczy potencjalnie objętych DMCA przez google tylko inne wyszukiwarki.

Słaby odcinek, I am dissapoint.
 
Last edited:
Ale ten Wojtek jest pojebany (chociaz glupio tak o nim mowic w kontekscie calego programu) XD Catatanio mowi ze nie uderzyl Eweliny, Ewelina mowi, ze nie zostala uderzona, a ten brnie w zaparte ze swoja wersja. CO ZA OBŁOŃCA UCIŚNIONYCH!
 
Nvm, ogarnąłem torrent. Nauczka, żeby nie szukać rzeczy potencjalnie objętych DMCA przez google tylko inne wyszukiwarki.

Słaby odcinek, I am dissapoint.
I am dissapoint? tak też można pisać? zwątpiłem, zawsze miałem w głowię tylko 'I'm dissapointed.'

@DickNiaz wódka robi swoje... :) na fb beef też był przecież, dawać ich kurwa na xcage!!!
 
Nie wiem czy pamietacie ale w pierwszym sezonie mieli trening bokserski a potem sparingi.Catanio sparowal z Wojtkiem i mowiac delikatnie obaj nie zachwycili. Takze nazywajac Wojtka pizda sam sie przyznaje do tego,ze.....
 
Coś mi się przewinęło, że będzie #ŁebaShore i castingi są. @Szady jedziemy? Niedaleko jest :D

A szczerze... Dwa programy, głupie programy, nie wiem czy to jest dobrym pomysłem :D
 
Wczorajszy odcinek narazie najsłabszy z tego sezonu. Ktoś wie gdzie walczy Alan 25 kwietnia? MMA czy K-1?
 
Back
Top