Warsaw Shore

Zaraz będzie jazda :D Paweł i Świeżak jak Messi i Ronaldo, podnoszą sobie poprzeczkę :D
 
36380471709444061601.png
 
lubię takich baranów co dla odrobiny "sławy" skurwią się i zbłaźnią:) w kolejnych odcinkach powinniśmy obstawiać, jak mocno będzie pajacować nowy typ.
 
A ja powiem tak że gdyby nie Damian to ten sezon byłby jeszcze słabszy od poprzedniego. Chuj że się błaźni ale coś się dzieje chociaż. Moja rada to wymienić 3/4 składu przed następnym sezonem. Aha Wojtka panna 10/10,nie mam pytań...
 
A ja powiem tak że gdyby nie Damian to ten sezon byłby jeszcze słabszy od poprzedniego. Chuj że się błaźni ale coś się dzieje chociaż. Moja rada to wymienić 3/4 składu przed następnym sezonem. Aha Wojtka panna 10/10,nie mam pytań...
 
Nadrobiłem pare odcinków. Wojtek się trochę wyrobił, chyba twórcy zdawali sobie sprawę, że jest to w chuj nudny typas i napisali mu kilka fajnych scenariuszy. Damian naprawdę spoko, dobrze się ogląda tego błazna. Wyrzucilbym Alana i Eweline, ten pierwszy nic nie robi poza byciem zbucowanym typkiem, który najchętniej by obił morde każdemu domownikowi, a wędlina... wędlina to taki smrod ciagnacy sie za Pawlem :D

Dobry sezon, ale
.
.
.
TRYBSĄ WRÓĆ!!!
 
Proszę o recenzję potem czy warto oglądać. No, może nie recenzję, wystarczy napisać "chujowe" albo "spoko"
 
Świeżak idzie na rekord! Wczoraj 2 laski niby pompował w Energy... Jeszcze wygra zakład z Alanem! Który to był odcinek wogóle? Zawsze było po 10 odc. na sezon tak więc nie wiem czy zdąży...
 
Pervert to tak naprawdę nigdy nie uwierzymy nikomu kto bzykał w tym programie naweł Paweł z Eweliną chuj wie czy ją zapina naprawdę czy tylko pod kamery coś tam się miziają...Dla potrzeby programu można wszystko zrobić. Ja tylko przekazuje sytuacje z programu nic więcej.
 
W Warsaw Shore ruchają tak jak w sejmie wiedzą co robią by wspólnie podjąć dobrą decyzję dla obywateli i kraju ;-)
 
Łzy mi leciały jak widziałem te miny Stiflera w Energylandii.Aż drugi raz musiałem odpalić.Generalnie zdrowy debil. Propsuje "nietoperza" i to AAAAAAUUUUUUU
 
właśnie tu oglądam, dzięki. @kiras

Alan zdecydowanie się apteki najadł i odpierdala mu ostro, do dziewuch tak startować to trzeba szpryce dobrą mieć. :)
 
Kurwa, ale przekolorowane to wszystko :D Wojtkowi nerwy nie służą. Tulili się aż do przesady po tych przeprosinach, choć pewnie widzieliśmy 10x replay 2 sekundowej sceny :D
 
Back
Top