Warsaw Shore

W niedzielę ostatni odcinek. Dokończenie 3 sezonu po wakacjach.

Od 21.06 będzie "Warsaw Shore - Oglądaj z Trybsonami" czyli reakcje Trybsona i Elizy przy oglądaniu 3 sezonu.

Co do Elizy to "naturalna piękność" pojawi się w niedzielnym odcinku...
o0582q.jpg
 
Że co? Co oni wymyślili z dokończeniem sezonu po wakacjach? To już by mogli 4 zapodać a nie... Eliza jest tak chujowa że szkoda gadać...
 
NOOO KURWA ALE BEEEEFY !
@baju c'nie ?
Trybsony vs Cattanagie
Trybson via flying armbar Papciu
Ewęlina via knee and punches Naturalna piękność
 
kurwa zapomniałem, co się działo???
Pavulo kibicuje Łukaszowi a nie Trybsonowi ! Ewelina beef z Elizką bo ta dupe obrabia !!! za plecami ROZUMISZ?!
Wojtek obrońca Trybsonów a Ewelcia zaczeła ryczeć jak miała jechać z Trybsonową suknie wybierać i nie pojechała !!
 
Gdyby nie ten cały świeżak to ten sezon to byłaby tragedia ... W takim składzie to oni kolejnych sezonów już chyba nie nagrają ;)
 
Nowa dziewczyna w ekipie:


Teraz czekać 2 miesiące na odcinek ;) Wojtas się pewnie wkuhwi, że go ogolili i Kohnelka będzie płakać.
 
Kurwa ŚWIEŻAK JEST MISTRZEM I PRZECHUJEM!!!! Dożywotnie propsy dla niego, bo bez niego ten program nie miałby sensu, a marjano italiano i ewędlina do wyjebania dalej bo tylko niepotrzebnie czas antenowy zajmują.
 
Też czuję, że to nie Ewelinę wyjebią, a tak zmontowali;] Może Pawła...albo Dużą Ankę, której mogłoby Ewelinie brakować;]
 
Nawet mnie to ciekawi kogo wyjebią.Dziwna sytuacja :D Jak dla mnie państwo Katenagio mogliby wypaść bo ich miłosne rozterki mam w chuju a i wydają sie poróżnieni z większością ekipy.
Nowa całkiem fajny towiec.
 
Wojtek123 dzięki za linka! Widzę to tak że jak laska nowa wchodzi to tylko za inną laskę. Żadna strata bo te lachony są chujowe i nudne. Wojtek to pierdziel gorszy od baby wypapla wszystko. Co za ciotka... Bez sensu ta decyzja z tym że nie pociągnęli tej serii do końca tylko przerwa i po wakacjach dokończenie. Powtórzę po raz 5-bez Damiana to byłby szrot ten sezon.
 
Back
Top