Warsaw Shore

Dzisiaj o 22 na MTV Polska 1 odcinek Oglądaj z Trybsonami. Obejrzę ale spodziewam się jakiegoś gówna... Mają komentować niby to co się wydarzyło w 3 sezonie...
 
Dzisiaj o 22 na MTV Polska 1 odcinek Oglądaj z Trybsonami. Obejrzę ale spodziewam się jakiegoś gówna... Mają komentować niby to co się wydarzyło w 3 sezonie...
Niektórzy już przedpremierowo oglądali i piszą że tytuł tego całego programu powinien brzmieć "Obrabiaj dupę z Trybsonami" :lol: Naprawdę wygląda ten cały pomysł na niezłe gówno i prawdopodobnie nawet tego nie sprawdzę.
 
Ten program był tak chujowy że w połowie chciałem wyłączyć( był jednak o 23 jak sprawdzałem w necie to w programie była 22). Wogóle w głowie mi się nie mieści że MTV jako stacja pozwala tak jechać Trybsonowi po uczestnikach( swojego programu jakby nie było). Trybson jedzie Eweline i Pawła i myśli że jest fajny( wyzwiska od grubych loch, świń i z 5 razy rzucił że Pawełkowi by najebał) co za burak ja jebie. Formuła programu sztywna w chuj i widać że nie wiedzą wogóle co mają gadać a Trybson gada jak jaskiniowiec i nawet niektórych zdań nie potrafi skończyć kurwa co za bamber... A Elizka też już zapomniała jak jej Paweł w piź.... grzebał:wall:
 
Mahonek w rozpaczy,
vvvv.png

ccc.png
 
CATTENAGIO wyjebany ? :D myślał ,że taki chojrak a to trzeba żółwie bić z ekipką !! @baju co Ty na to ?! cieszymy sie ,że tego lamusa zabraknie czy niet ? :D
 
Tam wszystkich powinni wyjebać. Się wielkie gwiazdy z nich wszystkich zrobiły, tylko z tego Świeżaka można się jeszcze pośmiać. Póki co ten nowy sezon to słabiutki jest.
 
Back
Top