Warsaw Shore

No to wiadomo za co poleciał. Jeśli to prawda, że uderzył tak wędlinę to chłopaki z domu powinni go zbutować.
 
Warsaw Shore bez Naczelnego Szpachlarza RP...

Czyli odcinki z wakacji będą bez sensu. Osoba, która robiła tam najwięcej to pogonili bo odepchnął Ewelinkę, pondro...
 
Akurat w tym sezonie to najwięcej robił Świeżak. Gdyby nie on to byłby mega nudny sezon.
 
@mahonek Ty wogóle oglądałeś ten sezon czy poprzedni jebałeś powtórki? Paweł był tak nudny odkąd zaczął udawać miłość do Eweliny że powinni go dawno wyjebać. Nowy sezon wraca od 11 października i odcinki były nagrywane w nadmorskich miejscowościach:wink: bez Pawła i Eweliny oczywiście. Jest nowy kolo i chyba to był Ptyś o ile dobrze widziałem albo jakiś bardzo podobny do niego. Odcinki może będą w końcu ciekawsze bo ta formuła z chaty się trochę wyczerpała. Ale i tak ten sezon był na moje lepszy niż poprzednio- największa zasługa oczywiście Świeżaka!:lol:
 
Jaki ten marjano italiano to pizda. Zresztą tyle chłopa w chacie i nikt mu strzała nie wyjebał w tej całej bójce? A żeby nie Świeżak to tego nie dałoby się już w ogóle oglądać, on robi robotę tam konkretną :D
 
Dziewczyna przytula się z innym, napierdala go wielokrotnie w pysk, nawet wzięła krzesło, żeby wzmocnić efekt. Pawełek w odwecie POPCHNĄŁ ją. Tyle wystarczyło, żeby 99% oglądajacych jechało po nim jakby co najmniej jej urwał rękę. Skąd w ogóle to przekonanie w dzisiejszych czasach, że nie można tknąć dziwki, jeśli cię atakuje. To są siebie warci idioci, a bulwers w internecie jest żałosny, serio. No i sam się zbuwersowałem :).
 
Katanjo jaki chojraczek, a jaka pizda. Zamiast sprzedac lute gosciowi to idzie i podnosi reke na kobiete, bo latwiej. Co za frajer, tak jak pisalem wyzej, powinni go zbutowac.
 
Zacznę od cytatu wielkie Andrzeja Kościelskiego " Witam ale oczywiście prawdziwych Fanów , hejterom i frajerom wbijam odrazu chuj do dupy " Dobra mordeczki do rzeczy :) Czytam wszystkie Wasze komentarze i szczerze mówiąc łapie się za głowę bo nie wiem czy robicie sobie jaja czy niektórzy z Was są tak tępi pisząc , że " uderzyłem " Eweline . Tak więc " znawcy " polecam Wam ponownie obejrzeć odcinek i wtedy osądzać . W żaden sposób nie zamierzam się usprawiedliwiać bo moje zachowanie nie było na miejscu i gadanie typu alkohol , impreza itd będzie na poziomie conajmniej bardzo dziecinnym. Biore to na klatę basta.
Niech każdy z Was zastanowi się jakby się zachował widząc swojego partnera/partnerkę na kolanach u chłopaka/dziewczyny z ktora kiedys spał ? Stali byście i patrzyli na nich spokojnie ? A może zaczęli rysować portret przyglądając się dwójce? Myśle,że wielu podobnie , a wielu zachowałoby sie jeszcze gorzej . Fakt! Poniosły mnie nerwy i się stało , nie powinienem pchnąć Eweliny i ja wyzwać . Gdybym mogl cofnąć czas poprostu spakowalbym walizki i wyszedł . Cała sytuacja miała miejsce 6 miesięcy temu,od tego czasu baaardzo duzo się wydarzyło pomiędzy mną a Ewelina i dziś miedzy nami jest bardzo dobrze i jestesmy szczęśliwi . Dajecie się podjudzać pewnym osobom którym jest bardzo na rękę ze nas nie ma (z czasem sami sie dowiecie o kogo chodzi) ale jak Wam tak wygodnie OK Wasza sprawa :) w Wasze hejty wbijam baaaardzo głęboko a jestem tu dla ludzi którzy potrafią myslec samodzielnie nie za pomocą mass-mediów !
Cześć,czołem,pa
Hahah. Paweł na Instagramie napisał coś takiego :D
 
nie wiem czy Katanio jest bardziej pojebany czy Ewelina ze ciągle do niego wraca. Tak czy siak Świeżak - odkrycie sezonu!
 
12033143_1000923063299308_959657494182772861_n.jpg


Po ostatnich wydarzeniach odpowiedź Pawła nabiera innego znaczenia : (
 
Obejrzałem ostatni odcinek:
  • Dupsko tej nowej - cudo!
  • Szpachlarz - w sumie tak naprawde jej nie uderzył, ale fakt - chujowa ciut akcja (choć są siebie warci)
  • Świeżak bohaterem tego sezonu - bez 2 zdań
  • Mała do mma! A tak na poważnie , swoją agresją by nie jednego zawodnika obdzieliła.
  • I na koniec, jak sie rozjeżdżali, to serio , trochę smutno mi sie zrobiło.
 
Back
Top